Otec v sukni

• Slovensko Mrs. Doubtfire - Otec v sukni (viac)

Daniel Hillard (Robin Williams) nie je bežný rozvedený otec, ktorému stačí vidieť svoje tri deti Lydiu, Chrisa a Natalie (Lisa Jakubová, Matthew Lawrence, Mara Wilsonová) raz do týždňa, práve naopak. Keď sa dozvie, že jeho ex-manželka Miranda (Sally Fieldová) potrebuje gazdinú, pretože je mimoriadne pracovne vyťažená, Daniel sa okamžite uchádza o miesto. Stačí na to perfektná parochňa, make-up, pár vypchávok a šaty na každú príležitosť. Daniel sa razom mení na pani Doubtfireovú, lojálnu britskú pestúnku, ktorú Miranda okamžite prijme. Prezlečený Daniel je zrazu ženou, hoci nikdy netušil, že by ňou mohol byť, a to mu umožní začať s celou svojou rodinou celkom nový život. Objaví sa však háčik v podobe šarmantného Stua (Pierce Brosnan), nového Mirandinho nápadníka... (TV JOJ)

dANo

Tento oddychový film pre celú rodinu ma zaujal jednoznačne iba hereckým výkonom Robina Williamsa, ktorý väčšinu filmu hrá staršiu ženu... ()

VanTom

Robin Williams v (dvoj)roli exceluje, přestože jeho představa dětské zábavy svou infantilitou až odrazuje (dinosauří rap?), stejně jako primitivní žárlení na poměrně nadbytečnou postavu Pierce Brosnana (jak to s ní a Sally vlastně dopadlo?). Celkově mi mnohé situace přišly příliš improvizačně natahované, kdy už se nebylo čemu smát. A proto tuto milou, jímavou a snesitelně sentimentální rodinnou komedii nepovažuji za nehynoucí klasiku. ()

JohnSmith

I když jsem Williamse nikdy neměl moc v oblibě, tak tady se mi docela líbil. Scéna v restauraci nebo s návštěvou ze sociálky byly fakt dobrý. ()

Gerret

Podle mě si tahle komedie zaslouží 5 hvězdiček. Robin Williams to zahrál bezvadně v některých místech sem se doslova dávil smíchy. Úplně nejlepší to bylo v tý restauraci, jak se furt převlíkal a nebo jak furt dělá naschvály příteli jeho ženy, atd. To se prostě musí vidět :-). Hodnocení 90%. ()

mirec88

Jedna z mála amerických komédií, na ktorej sa dá vždy perfektne pobaviť aj po x-tom pozretí. :-) Robin Williams do toho dáva všetko, čo môže. ()

Ravi

Je to zvláštní, ale kdykoli si vybavím Robina Williamse, vybavím si Tátu v sukni a naopak. Tenhle film zůstane jeho ne nejlepším filmem, ale jeho nejcharismatičtějším filmem, kde naplno vynikl Williamsův herecký talent z hlediska šíře i hloubky. Táta v sukni je povedenou rodinnou americkou komedií, kterých je z této země jako šafránu. 90% = 4+/5 ()

vyfuk

Potkala jsem jednoho úžasného Kubánce. Každá noc je teď jako Zátoka sviní. Byla nádhera si asi po deseti letech takto zavzpomínat. Film, který je i v ohledu na dnešek velice kouzelný a příjemný, i když jsem usoudil, že nejvíce by si ho nakonec člověk užil v původní znění. I když nějaké i to kouzlo dabingu je dost specifické. Především je nutno říci, že film by ani zbla nebyl tak dobrý nebýt nepřekonatelného Williamse. Dnes už spíše na filmu pozoruji i nějaké ty lehce trapné momenty, kdy Táta až moc tlačí na pilu ve snaze zdiskreditovat postavu Stu, tedy Hnůj. Tyto monety film mnohdy zbytečně kazí. I tak je to nádherný zážitek, na který se brzy zase rád podívám. Můj otec byl Američan. Za války odletěl do Anglie. Byl v Londýně a tam poznal jednu krásnou Angličanku a má sestra je ovocem jejich touhy. ()

P1tr

Robin Williams řádí! Neskutečně trefné a cynické hlášky, co pronáší na Pierce Brosnana jsou boží, stejně jako většina snímku, který velice příjemně odsýpá. Povedené Robinovo sólo. ()

manonfire

Další Columbusův masterpiece v kategorii univerzálních komedií. ...Ikdyž, ve které rodinné komedii vypráví postarší chůva o obřím vibrátoru a jím vyražených zubech paní domu? 80% ()

DeathTheKid

Jaký sentiment dámy a pánové? No jo, říká někdo, komu nevzali děti...i když musíme to brát s nadsázkou vzhledem k povaze Daniela. Zábava na jedničku, skvělý Robin a sympatičtí byli i ostatní herci. Nevím jestli bych dal 5 hvězdiček, pokud bych viděl Paní Douptfireovou v ENG znění, ale český byl prostě geniální. Rodinná komedie pro každého :-) ()

Lencha

Tenhle film má výborný momenty :-))) Fakt k popukání:-))) Robin Williams je tu prostě famózní:-))) Trochu mi tu vadila pasáž, když v převleku uvádí ten přiblblej pořad pro děti. To bylo nepřirozený a z filmu bych to vystřihla...tady mi vadil i dabing. Jinak super:-))) ()

kenkaku

Od pěti hvězdiček film "zachránil" jen ten místy až moc vážný tón (obzvlášť v závěru) který kazil dojem z dokonalé komedie. ()

Vrátí se Táta v sukni?

Vrátí se Táta v sukni?

18.04.2014

Ještě jsme ani neviděli Blbý a blbější 2 a už se začíná rýsovat další pokračování devadesátkové komediální klasiky. Tentokrát jde o one man show Robina Williamse Mrs. Doubtfire - Táta v sukni, která… (viac)

Alfieho Ptáci po bayovsku?

Alfieho Ptáci po bayovsku?

19.10.2006

Šílená představa, řekl by si běžný divák, na jehož názor stejně vysoce postaveni mužové filmařského průmyslu moc nedají. Jenže když je hlavní role v takovém projektu nabídnuta australské krásce Naomi… (viac)