Proroctví se naplnila a na Zemi se vrátil Ježíš Kristus. Ale předtím než začne soudit na věrné a zatraceníhodné musí vyřešit zásadní problém. V Ottawě si z kůže místních lesbiček upíři dělají ochranu proti dennímu světlu. Spolu s mexickým wrestlerem Santem dá Ježíš nečistým pocítit jaké to je, když Boží syn opráší znalosti kung-fu. Vše je proloženo muzikálovými čísly.

Amatérský projekt natáčený po dva roky o víkendech na ruční kameru s rozpočtem pouhých 100000 kanadských dolarů si díky své značné originalitě již stačil u jisté skupiny diváků vybudovat kultovní status. (Ertai)

demented odpad!

Viem, že sa budem asi opakovať, ale je to des. Nič proti vkusu, ale aj amatérsky film by mal mať aspoň nejakú tú úroveň. Keď nezvládam bojovú choreografiu, tak ju do filmu nebudem asi pchať každých päť minút a radšej sa sústredním na dej alebo aspoň humor, ne? Súboje nielenže nie sú dobré, oni nie sú dokonca ani vtipné. Trápne je to správne slovo. Tak sa človek aj cíti, ak si zorvna nezakrýva oči, pretože na to sa fakt nedá pozerať. Napriek sľubnému námetu :) a pár vychyteným nápadom (ktoré sú ale zakopané šesť metrovov pod zem nevhodným spracovaním) je to len bohapustá nuda. ()

petero odpad!

Nie som na amatérske filmy a z tohoto filmu amaterizmus srší z každého záberu. Je to zlé, veľmi zlé. Keď z jedného auta vybehne na ježiša 20 týpkov a snaží sa ho zložiť obšuchmi, no neviem či to bol zámer tvorcu, ale je to proste šialene trápne. Z tohto režiséra se nový Jackson alebo Raimi určite nestane. ()

Gimp

Jasně, snaha byla. Máte zde všechno - střeva použitá jako nunchaky, zabíjení česnekovým dechem, poplivání svěceným pivem... píše se o tom skvěle. I ty akční scény jsou zábavné - první minutu.. Ale film se jednoduše hrozně vleče a je tak ukrutně amatérský :( ()

strougy odpad!

Ježíší Kriste, to je ale zase kravina! Ježíš tady zabíjí upíry, tancuje a zpívá, pak je tady kněz s čírem, upíři mohou chodit na světlo převlečený v kůži lesbiček (ehm, to je dost šílený samo o sobě, že) a taky jsou tady ateisti, co chtějí zabránit druhému příchodu Krista a vlastně vše je tady šílené. Prostě totální nesmysl, ale určitým způsobem zábavný... ()

iamek odpad!

Amatérské filmy mi nevadí, ale tohle bych nenazval ani amatérským filmem. Nudný patos bez špetky nápadu nebo aspoň zábavy. Tromu mám rád, ale tohle se vůbec nepovedlo. ()

Oktavianus

zvláštním způsobem mi z těch neherců bylo fyzicky špatně, z nějakého záhadného důvodu to na mě působilo odporně. To je důvod, proč už to víckrát vidět nemusím a dávám jen tři hvězdy. Ale jinak to je úchylná zábava jak se patří. ()

eraserhead666

Jakmile se ve filmech (a obzvláště horrorech) začne zpívat, zpravidla to vypínám (čest výjimkám typu Repo! The Genetic Opera). Tady jsem vydržel zpěvy dokonce dva (cca 20 minut filmu) než jsem to vypnul. Ač mám rád úchylné, divné a stupidní věci, tomuhle pojetí humoru jsem na chuť nepřišel. Na mě možná až moc teatrální... Možná v jinou dobu, v jiném rozpoložení. ()

Caelos

Taková konina... ale jako Troma fan se dokážu nad spoustu věcí povznést... A je fakt, že minimálně při Jesus fightech jsem vyprskával smíchy. Pro magory doporučuji... ()

Praxis

Neskutečné, třikrát bravo.Tenhle unikát se mi podařilo najít po tom co jsem si přečetl aviza tady na csfd :-) To je tak strašlivě strašlivé až je to vtipné a užasné. Doporučuju se pořádně zhulit a zchlastat a pak to možná oceníte. Neuvěřitelný film, do týhle doby jsem něco podobnýho v životě neviděl...Pro všechny co se chtěj zasmát je tohle jasná volba.Akční scény bravo bravo bravo. Lesby vs upíři vs ježíš kristus vs já už nevim co.... ()

iolaos

Paradni TROMA groteska. Doporucuju sledovat pod vlivem nejlepe modreho portugala a s dobre naladenym publikem. Jesus vs. Upiri, Upiri vs. Lesby a spousta zajmavych knokautu. 8/10 ()

Jimmi

Tento film je jednym z tych filmov ktore je velmi tazko ohodnotit.(a zhodou okolnosti je aj mojim 1000cim filmom ohodnotenym na csfd:)) Na jednej strane su akcne sceny fakt totalne na smiech,ale je pravda ze tie "akcne sceny" davaju filmu taku svojsku "atmosferu".A treba uznat ze tento film je uplne originalny.V nijakom inom filme asi neuvidite bojovat Jezisa s upirmi,ktori zabijaju lezby:))) Za zmienku urcite stoji pitvanie tej dievciny s tymi najlepsimi specialnymi efektami ake som zatial vo filme videl:)) ()

destroy83

Po druhém shlédnutí téhle TROMA šílenosti musím s hodnocením "trošku" nahoru. Návrat Ježíše Krista mezi lidi i přes absenci větší porce gore a nahoty s přehledem naplňuje to, co divák pod hlavičkou Troma Entertaiment očekává. Již úvodní scény, kdy netradiční zástupci Krista projíždí městem za doprovodu oi muziky na ošuntělém skútru s nášivkou G.B.H. a nalepenými křížy na helmě, ze které jednomu z nich čouhá dvaceticentimetrové číro, dávají divákovi tušit, že půjde o absolutní peklo. Následný kung-fu souboj s upírkami, dřívějšími místními lesbičkami, kterého se účastní již i Kristus, válcuje diváka maximální dávkou neherectví, absurdity a šílenéno smyslu pro humor, v jehož duchu se nese celý zbytek dílka. Muzikálová vsuvka, krucifixové přechody mezi jednotlivými sekvencemi, Ježíšův fight proti brutální přesile či procházka po ottawském chodníku za zvuku šílené elektronické hudby, vykopnutí upírského zubu, použití střev jako zbraně ve stylu boje s řetězem a bitky wrestlera Santa jsou jen skromným výčtem pekelností, které tvůrci v jednoduchém příběhu o zneškodnění ottawských upírek do diváka v šíleném tempu valí. Neherectví a zoufalá choreografie soubojů diváka buďto znechutí nebo naopak utvrdí o kultovním statusu, který si snímek u fanoušků obdobných kinematografických skvostů dokázal vybudovat. Hudební doprovod je naprosoto dokonalý a k jednotlivým scénám sedí jak prdel na hrnec. Prostě nemůžu jinak...u mě za plný počet. ()

Radiq odpad!

"Jestli se do 5 minut nevrátím, zavolej papeže." - to bylo tak jediný vtipný. Většina dialogů je předabovaná, asi jenom jedním hlasem (jak na polácích v TV, chch) a ještě se netrefujou slovama do huby. Já vím, že tvůrci to brali asi jenom jako prdel, ale je to spíš trapárna. Takže nemá cenu hodnotit to nějak vážně. Dá se říct, že nejvíc mě bavily nepovedené záběry u závěrečných titulků. Nejlepší názor tady má strougy. ()

pabulator

Rád bych se holedbal titulem Trashem nepozvracený leč opak taky není pravdou sice už sem párkrát zhřešil a nějakou tu podprůměrnou slátaninu shlédl,ale tomuhle žánru rozhodně neholduju.Ježíš je dalším malým ublinknutím na mém dříve běloskvoucím rouchu otrlého diváka co se může zdát na první průjem veskrze zábavné začne velice rychle prudit.Doporučuju zpátky na kříž a neslézat. ()

haluska11

Nejlepší film v historii! Co člověk čeká od bizarního muzikálu "Ježíš versus upíři", to taky dostane. Jistě, je to amateřina jak prase, ale! Kreativní vraždy, humorný pokus o gore a béčková campy sebeuvědomělost tomu dávají grády. Kdo neviděl, jakoby nežil. ()

Ironfood

Ježíš se vrací na zem a nemá to lehké. S ateisty se vypořádá celkem v pohodě, ale s vampíry už má trošku větší problémy. Proto si na pomoc zavolá Santu, ale nikoli Klause............. Tak jsem zase jednou zkusil nějakou tu "kravinu" s rozporuplným hodnocením v naději, že najdu skrytý skvost, a tentokrát se to v zásadě podařilo. Jesus Christ Vampire Hunter nicméně není tak úplně klasickým zástupcem žánru "tak špatné, až je to vtipné", protože se tu občas objevují hlášky (Když se nevrátím do pěti minut, volej papeže) a nápady (třeba jak aplikovat česnek na upíra) , za které by se nemusely stydět ani dnes již legendární hororové komedie jako Braindead či From dusk till down. Samozřejmě to celé působí hrozně amatérsky, ale tím to ještě více dostává na vtipnosti. Nechybí ani závěrečný "jackie chan" sestřih, který potvrzuje dojem, že se všichni při natáčení hodně bavili. A mimochodem, pokud nepatříte mezi fanoušky gore, není třeba se tohoto filmu příliš obávat, vyloženě nechutných scén tam moc není (i když bez nějakých těch vnitřností se to samozřejmě neobejde:-) ()

TERRORDROME

Úprimne idiotská Tromáčina kde resurektovaný Džízes bojuje kung-fu štýlom proti upírom a militantným ateistom ( scéna kde ich vyskočí 20 z jedného auta silno pripomínala druhého Toxic Avengera )... a občas si strihne muzikálové číslo. Vizuálne film vyzerá ako dve hovná, herecké výkony pripomínajú bábkové divadlo a občasné gore efekty sú najrýdzejšia, v špajzi nájdená amatérčina. Je to celé taká trapošina, že som sa celý čas dobre bavil a miestami až veľmi dobre. Nemtavé akčné scény plné dreveného kung-fu, zabíjanie upírov záchodovým zvonom, špáradlom či cesnakovým dychom udržovali permanentný úsmev na mojom ksichte a keď sa Ježiš bavil s hovoriacou zmrzlinou alias svojim otcom a svietiacou soškou panny Márie tak som sa smial nahlas. Ako parťák sa Krajstovi bude hodiť pupkatý Mexický wrestler a neprehliadnuteľný je aj ten kňaz s čírom ako si to serie na mopede. Kvalitná filmová kopa trusu pre vybrané publikum. ()

thunnus

Konečně, konečně se mi tenhle skvost podařilo sehnat. Amatérský film, jaký se jen tak nevidí. Dějí se v něm věci, které si skutečně nedovedete a hlavně nechcete představit, už jen představa Ježíše s krátce střiženými vlasy a naušnicemi v obou uších bojujícího karate je řekněme.. bizarní. Když k tomu přičteme opravdu zajímavý a originální děj, který je celkem přesně shrnut v zdejším obsahu, získáváme počin, který nemá jen tak obdoby. Skutečně je to jedna z největších blbostí, jaké jsem kdy viděl, ale na druhou stranu, scény typu: (spoiler) hrdina vezme zvon od záchodu probodne s ním upíra, aby ho přidělal k dveřím, které pak otevře a přibouchne je ke zdi, čímž ho dodělá, jsou skutečně nezapomenutelné. Nebýt několika nudných scén uprostřed, dost možná bych dal dokonce i plné hodnocení, které pochopitelně neodpovídá kvalitě snímku, přesto se tohle prostě musí vidět.. :-) ()