Čerstvý absolvent university Norville Barnes přijíždí do New Yorku hledat své štěstí v oblasti obchodu a financí. Ve stejnou dobu, kdy Norville získává místo v podatelně velké společnosti Hudsucker Industries, vrhá se její zakladatel Waring z okna 44. poschodí na chodník... Správní rada panikaří. Hudsuckerova smrt znamená, že jeho podíl na majetku firmy bude nabídnut široké veřejnosti. Pouze jeden člověk zůstává chladným - Sidney J. Mussburger. Má totiž plán - nasadit na místo prezidenta společnosti naprostého imbecila a změnit tak zájmy společnosti na zájmy členů správní rady. Ale kde najít takového troubu, který by vše bez otázek přijal? V tom přichází do místnosti Norville Barnes... (Warner Home Video CZ)

Calvus77

Bratři Coenové vždycky umí překvapit i báječně pobavit. Tento snímek je vizuálně naprosto dokonalý a příběh bizarní jako nikdy jindy. Komedie se mění v romanci a vrcholí podobenstvím. Scénář místy ztrácí dech a Coeni by mohli „přitvrdit“, ale výkony hlavních představitelů jsou skvělé, hlavně Paul Newman je excelentní! Dobře jsem se pobavil a zjistil, že Bůh je černoch ;-) ()

mina_harker

U tohoto filmu nechápu tak vysoká hodnocení - je neskonale slabý a nevtipný - škoda, že dobrý herec, kterým Tim Robbins je, hraje v tak prostoduchém filmu, nad účastí Paula Newmana na tomto projektu člověk jen kroutí hlavou. ()

Widlicka4

Myšlenka filmu mi nepřijde nijak inovativní, i když to může být způsobeno tím, že hodnotím po dvaceti letech od jeho vzniku. Jinak se na to ale dívá docela pěkně a přijde i řada opravdu vtipných momentů. Bohužel z mého pohledu film zcela zabíjí jeho konec. ()

Oxytocin

Na místo ředitele se dohodí trochu pomalejší kluk, aby se znehodnotily akcie společnosti firmy, kterou si pak drobní akcionáři za pár babek koupí mezi sebou. Plány jsou narušeny tímto imbecilem a jeho vynálezem obruče, kterou si děti a rodiče pořídí jako velký hit do domácnosti... Film je jako na houpačce a vtipné momenty a hlášky se střídají s trapností a občas máte pocit, že se koukáte na nějakou parodii. Samotný závěr je pak na jednu hvězdičku, kde se zjeví anděl ve stylu českého filmu Dědictví s Polívkou, zastaví se čas, kluk přežije pád z budovy,... ach jo. ()

Torcida.hr odpad!

Dali jsme 20 minut, víc to nešlo. Taková banda silně nesympatických lidí pohromadě + totálně ubohý a trapný děj! Neskutečná kravina! ()

LadyCarousel

Herci nesympatičtí, jediný kdo mi byl sympatický hrál nesympatickou roli. Nudila mě přílišná předvídatelnost. A trochu mi vadila ta "proameričnost". ()