Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiálny text distribútora)

Blazkowicz

A jéje, tady se nám zase sešlo pár géniů (čti místní smetánka), kteří absolutně nechápou fekální humor, když to nazvu jejich názvoslovím. Co už, i takový lidé existují a je mi jich líto. Já proti tomu nic nemám, pokud je to dobře udělané, tak nic lepšího skoro neexistuje. U téhle fekálie je to tak napůl. Něco bylo víc nebo míň trapné, to přiznávám, ale vesměs to jde. Je to nenáročná podívaná pro nás fekálisty. Navíc se člověk naučí pár užitečných věcí. Co přesně, nechám na každém divákovi zvlášť. 3* ()

mllokovec

Fajn komedie na odreagování,.příběh sice žádný, celej film se odehrává během jednoho dne ale ideální film na víkendové odpoledne, fajn herci po kterých buďto v dnešní době neštěkne ani pes ( Long,Faris ) nebo naopak jsou na svém vrcholu (Reynolds), na jednu stranu tento typ komedií mi v dnešní době chybí = 58% ()

Efreeti

Dokážete si představit všechny ty nechotnosti, které se dějí v kuchyni restaurace? Jestli si myslíte, že ano, tak tenhle film překoná všechny vaše představy! Většinu "fórů" už jste jistě měli možnost vidět v desítkách dalších filmů, ale tady jsou natlačeny do 90 minut. Rozhodně nemůžu říct, že bych se nezasmál, ale vidět všechny ty holé zadky, chlupaté ženské přirození, plivance v jídle, steaky na podlaze...bylo toho na mě trochu moc. V podstatě se dá říct, že toto dílko nijak nevybočuje z žánru teenage komedií. Naštěstí se mi podaří tyhle typy filmů skouknout tak 2x do roka, takže nejsem "přejezen". Jak říkám, jsou tam i zábavné momenty...krásný obraz Ameriky a její další ztracené generace ()

chemikals

Penisová hra - není co dodat.....velice zajímavá manažerská technika - nebo spíš styl jak se dopracovat k soužití v týmu...jinak až na pár scén, mi tento film neposkytl až tak to co jsem od něj očekával....pasáže, kdy každý řeší své problémy a komplexy ( i když jsou v některých případech poměrně komické) jsou dosti roztáhlé.... Důležité ponaučení: nikdy si nerozhněvejte číšníka a kuchaře (viz Road trip - scéna s lívanci) ()

Lalu odpad!

Nechci brát názor lidem hodnotícím tento film více než jednou hvězdou. Každý na to má právo. Jenom mi někdo řekněte, o čem vlastně tato blbost a trapnost je, čemu se tam dá zasmát a hlavně, čím vás tento film obohatí. Přála jsem si ten film ignorovat, ale ty stupidní dialogy se rozléhaly celým autobusem, čili mně nezbylo než při některých nechutinách zavírat oči a glosovat věty. Jsem přesvědčená, že kdybychom vypustili všechna sprostá slova, objevující se v každé frázi, zkrátil by se film na tak tři čtyři minuty. Opravdu nepochopím, jak může mít něco tak primitivního 50%... ()

Insomniac

Sem-tam som sa zasmial a v podstate ani nejak nenudil... Akurát ten slovenský a český názov - ten idiot by mal dostať nejakú cenu za vymýšľanie najhorších názvov pre filmy... ()

rafix

Myslel jsem, že když je to od tvůrců " Prci, prci, prcičky" tak to bude zábavné . Sice je to koukatelné ale je to průměrné. Pár dobrých vtípků a hlodůsice padne, ale jde to. ()

krivkin

tak někde ne moc vysoko nad úrovní Kameňáku, na můj vkus je zde humor dost suchý až blbý, s těma 3* jsem možná ještě přestřelil ()

Denda3

je to absolutní "hovadina", bez nějakého děje, ale strašně vtipná(alespoň pro mě), celý ty dvě jsou jedině za to jak jsem se po celou dobu smála. ()

Systematic

Párkrát jsem se zasmál, ale místy je to skutečně nechutné a občas trapné. Na tenhle film si vzpomenu vždycky, když přede mne v restauraci položí talíř... ()

DonBraso

Je tam kozel mezi půlkama,pár obšlehnutých hvězdiček,je tam biskup,uřvaná,nasranej,majitel na keci,takže mišmaš v jednom bodě a pár dobrých keců a plno horších.50% ()

megajalec

Nemám nič proti teen komédiám, práve naopak. Ale táto je úplne mimo, dej nulový, vtípky ako tak, ale celkovo to za veľa nestojí. Postavy nevýrazné, problémy každej jednej ma absolútne nezaujímali. Aspoň na Anu Faris sa dalo pozerať a skvelá bola tá cholerická čašníčka. ()

rogger

Venované všetkým kuchárom a pomocníkom, čašníkom a barmanom. Títo sa v tomto určite uvidia! A bude to pre nich fakt zábavná sonda do ich (väčšinou) otravnej práce. Dovolím si tvrdiť, že pre nich a teraz už aj pre mňa sa vo filme skrýva aj hlbšie posolstvo a nie len žilnatá koža z kuraťa na 100 spôsobov. Ps: 6 mesiacov pred filmom, som zmenil zamestnanie a zamestnal sa v kuchyni!! ()