Zaměstnanci vyhlášeného obchodního domu Super Club soupeří každý měsíc o titul „Zaměstnanec měsíce“. Odměnou pro vítěze je jeho fotka na zdi slávy v zaměstnanecké odpočívárně. Vince Downey je vedoucí pokladních a již sedmnáctkrát „visel“ na zdi slávy. Na druhou stranu Zack Bradley je ten největší flákač, zato mezi kolegy boduje neustálými vtipy. To poslední, o co by stál, je získat ocenění za kvalitní práci a spolehlivost. Ti dva jsou největší rivalové. Vše se změní, když do Super Clubu nastoupí nová pokladní – krásná sexy blondýnka Amy (Jessica Simpson), která má zvláštní úchylku: na rande chodí výhradně se „Zaměstnancem měsíce“. Zack a Vince zahájí urputný boj, aby získali Amyinu pozornost. Vince se snaží zaujmout a oslnit svými schopnostmi dokonalého pokladního a sedmnácti oceněními. Zack rozbalí svůj „neodolatelný“ šarm a komediálnost, ale ke své smůle s hrůzou pozoruje, že Amy podléhá Vinceovým škrobeným intrikám. Rozhodne se k tomu nejzoufalejšímu činu: stát se příštím „Zaměstnancem měsíce“ a vyhrát tu nejlákavější odměnu – rande měsíce... (oficiálny text distribútora)

Jaroslaf

taková jemňoučká "komedie", která se snaží nikoho neurazit a zlehka šlape okolo vás po špičkách. Asi jsem už příliš zmlsanej z těch politicky nekorektních šíleností typu "policajt ze sámošky" a "zevlovat a prudit" aby mi to připadalo jakkoliv zábavný. Nemluví se tu téměř sprostě, tvůrci se zmůžou maximálně na vtipy o prdění...není on to spíš rodinný film? ()

rikitiki

Opět film, který se snaží být komedií tak úporně, až se zadřel. Zdá se mi, že se scénárista do komediální polohy nutil, protože mnohem víc než násilně rádobyvtipné momenty na mě působil nenápadný smutek, který se filmem prolínal. Hodně to bylo vidět zejména na zprvu nepřiznaném přátelství mezi Vincem a jeho portorikánským pomocníkem - ze začátku odsunutým do šarže hloupého poskoka, ale později se ukázalo, že byl jedinou oporou a přítelem chlapíka s tak prázdným životem, že pro něj vítězství v anketě o zaměstnance měsíce bylo to jediné, pro co žil. /26. 1. 13./ ()

freddy

Tohle mě pobavilo. K prostředí supermarketu mám velmi blízko, jelikož jsem vyučený prodavač a praxi jsem vykonával právě v supermarketu, takže tohle prostředí je mi hodně blízké. A proto mne potěšilo, že se v tomto prostředí odehrává téměř celý tento film. Dějově to byl velmi zajímavý film, u kterého jsem se i docela nasmál a který rozhodně nenudil. Neviděl jsem zde žádné nelogičnosti ani hluchá místa, takže jsem docela spokojený s výsledkem. A musím pochválit Danea Cooka, protože tenhle snímek dost oživil svým hereckým projevem a dodal mu na zajímavosti a vtipnosti. Já jsem se prostě pobavil, potěšilo mě prostředí, ve kterém se film odehrával, a dějově to nemělo chybu. Možná kdyby byl trochu jiný konec, bylo by to ještě lepší, přece jen někdy jsou ty happyendy příliš okaté, a tak dávám hvězdičku dolů, ale pořád jsou to z mé strany slušné čtyři hvězdičky. ()

becki_tu

Konečně po delší době zase nějaká originální romantická komedie, kde se nevyskytuje ani školní večírek, ani fotbalové mužstvo složené z nagelovaných modelů, ani záchodový humor, ani trapné dialogy, takže svým hodnocením rád trochu zvednu průměr, protože jsem se fakt pobavil. Ano, je to další z filmů podle typického romanticko-komediálního schématu, ale to netradiční prostředí, krásný suchý humor a vtipně napsané charaktery postav mě prostě dostaly. 70% ()

Gore

Klobouk dolů, čekal jsem od této komedie něco ve stylu Pan Tělocvikář nebo Škola svádění, které mě vcelku nudili, ale tento snímek je úplně v jiném sytlu a sází na zcela jiný druh humoru, který mi je hodně blízký. Sice místy by se dalo mluvit o spojitosti s filmem Waiting..., ale zde je humor korektnější a inteligentnější. Dane Cook je sympaťák a Jessica Simpson je prostě ta blondska s velkejma ušima. A abych nezapomněl Andy Dick mi strašně připomínal mladého Woodyho Allena, proto bod navíc. ()

• Dax Shepard (Vince) sa musel prefarbiť na blond, pretože sa príliš podobal na Dana Cooka (Zack). (misterz)
  • Vo filme si zahrala aj Eva Longoria, jej scéna sa však do kín nedostala. Nájsť ju ale možno na DVD. (misterz)
  • Dax Shepard (Vince) tvrdí, že vlastní vzácnu Hondu 1981, ale v skutočnosti išlo o Hondu Civic 1300 FE [SL] z roku 1982. (Raccoon.city)