Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

GianniP

Naprosto chápu všechny, kteří dali jednu hvězdu nebo odpad a napsali, že je to blbost, hranice mezi stupiditou a vtipnou zábavou je u tohoto druhu humoru doopravdy hodně tenká. Ale mě to pobavilo. ()

Cortyx

ani suprový ale ani nejhorší film. Párkrát jsem se i zasmál a dokázal jsem film vidět od začátku do konce aniž bych měl z toho šok. Stačilo mi ho vidět jednou a češi ani zombiovské hororové komedie točit opravdu nemůžou :-) ()

brzozin

Bože, kam se poděla kvalitní česká filmová produkce. Tohle fakt někomu připadá normální? Nebo už je český divák tak zdegenerovaný, že se s něčím takovým spokojí? ()

whysoserious

Já mám takový humor moc rád a hodně jsem nasmál :-) Podle mě každý, kdo má rád černý humor se u tohohle dílka pobaví. I když samozřejmě chápu, že pro leckoho to může být blbost. ()

AgnesDee

Film je celkem originální a první český, který se věnuje tématu zombie. Má celkem dobrý nápad a herecký obsazení není špatný. Ale je zde několik negativ, na který se člověk prostě kouká a neví, na co se to kouká. Jedním z nich je spoiler samotným filmem, kdy nám film sám od sebe a úplně zbytečně prozrazuje, o co ve filmu půjde, místo toho aby k tomu postupně dospěl. Dalším jsou nepochopitelné reakce některých postav, jako například reakce houbaře, když ho začne škrtit zombie ruka. To si jako myslel, že je to opravdu ta houba a nepřipadalo mu to divný? Chápu, že byl ožralý, ale i ožralý člověk snad dokáže rozeznat ruku od hříbka. Pak některé fyzikálně nemožné jevy, ale hlavně mě nejvíc štvou postavy, které jsou pro děj filmu naprosto zbytečný a prodlužují film. Dáda Patrasová je třeba ve filmu naprosto zbytečná, jen tam funguje jako celkem dobrý, i když spoilovský, otevření filmu. A konečná scéna s tankem? To měli ještě spoustu peněz z rozpočtu? A vrcholem je Tomáš se Simonou Babčákovou, kteří by ve filmu nemuseli vůbec být a děj filmu by dopadl úplně stejně. Film je sice dobrý ke shlédnutí, ale musíte úplně vypnout, hledat si některé fóry samy a nezabývat se, odkud se vzali zombie-myslivci a proč je jich tolik. ()

JosefTomas

Těžko říct, kde se stala chyba. Štěpána Kopřivu díky jeho knižní tvorbě mám velmi rád a i Mladistvého intelektuála považuji za zdařilý kousek. Tady si ovšem nevím rady, proč to nefunguje. Pár nápadů tu je, i pár hlášek, ale pořád je obojího málo na to, aby i ta 80 minutová stopáž fungovala. Odkazů tu pár je, hlavně kostýmy jako by z oka vypadly z filmu G. A. Romera, hudba je velmi dynamická a akční scény docela fajn (Václav Rybář si z hongkongské produkce odnesl to lepší). Zbytek ale prohrává, kamera připomíná spíš amatérské filmy na Youtube a herci hrají tak, že je to vlastně vůbec nezajímá. Těžko říct, zda to byl vše záměr, nebo nešťastná shoda náhod, ale pokud mělo jít o parodii na žánr, tak se záměr dost míjí zpracováním. PS: Hodnotit tento film je dost těžké, pořád tu přebíhám mezi 45-55 procenty, nakonec dávám průměr, ale vždycky se mi vybaví něco super a vzápětí něco debilního, takže se to pořád u mě střídá. ()

MartinTerran

Je to divné a šílené, takže nevím co si o tom mám myslet. Je evidentní, že jde o parodii, ale má to i filozofické prvky, ale jejich validnost musíte posoudit sami. Herecky dobré hlavně Dolanský. Hudba zde výborná rocková. Hodnocení: 58/100. ()

Hyperbolic

Inu, jak praví Jung, iracionální, chaotické a nesmyslné je integrální součástí skutečnosti. Na českou produkci zvláštně postmoderně pojatý film. Boření postav jejich hereckým obsazením, stavění zárodků myšlenek na (často podivně pojatých) filozofických konceptech a zombie myslivci. Boření myšlenek o smyslu života, prokládaných hloubáním o skutečném smyslu života. Izaiáš, který původně přijel na casting snímku trošku jiného ražení, který ovšem poté uslyšel o kursu zabývajícím se smyslem života, který se ve zlomku sekundy změní na radikálního jehovistu a veškeré jeho další promluvy souvisí s konvertováním ostatních a promluvách o Bohu. Má oblíbená postava z celého filmu. Hrátky s kamerou, které se často zjevily a zmizely, bez dalšího smyslu a vysvětlení, spolu i s nahlédnutím za čtvrtou stěnu do produkce (a to to je z Česka a to to je z roku 2004!!). Dolanský jako nihilista překvapivě dobrý, Dušek jako slepý filozof také. Stalo se tam toho hodně, hodně toho nedávalo smysl a poslední scéna tomu všemu ten smysl dala. Vypsaná fiXa s Potápěči, která se rozléhala do dáli, zatímco Dáda Patrasová přijíždějící v tanku nabrala dva přeživší a odjela dál. Pravděpodobně hledat dál. ()

javlapippi

"Máte možnost si vybrat, buď to jsem nácek anebo filozof." "Já bych řekla, že jste spíš puberťák." Víkendový seminár o hľadaní zmyslu života v penzióne uprostred lesov je prerušený útokom zombie poľovníkov. Pár hercov, kopa nehercov, režisér a scenárista známi z filmových a komiksových recenzií, to znie ako dobrý základ pre komediálny zombie horor. Bohužiaľ, výsledný produkt síce od začiatku pomrkáva jedným okom do kamery, že aká je to celé psina, zombíci sa často chovajú smiešne nezombícky, no humor príliš často skĺzava do prvoplánových pubertálnych frkov typu "zombíci sa pod elektrickým prúdom trasú za disko zvuku Boney M". Celkovo ma tu hudba, nie tá filmová, ale použitie populárnych popevkov rôzneho druhu celkom iritovalo. Herci sa v rámci možností snažia, ale scenár je dosť biedny. Nevyžadujem od každého filmu zázraky, jednu dobu som si celkom frčal na amatérskych filmových hovadinách a absurdný humor mám tiež celkom rád, ale táto zmeska mi akosi nesadla. A ani Dušek ani Dáda to nespasili. ()

wopi

Skvělé vtipy, skvělé "neviditelné vtípky", které nezkušený divák snadno přehlédne. Ovšem - je to zábava spíše pro fajnšmekry. Ti, kdo jsou zvyklí především na standardní americké filmy, se asi občas ztratí. ()

bigbadboy

Kožená Dáda Patrasová a slepý dušek varují... Tento film způsobuje demenci. Na druhou stranu hned od začátku je člověk demencí přikován a musí to dokoukat :o) ()