Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

sAreOn

Kdybych měl hodnotit provedení, tak to je pouze za 1*, ale celkově mne ten film něčím dostal. Na začátku vtipný, úderný, no, prostě ostrý jako břitva. Navíc plno dobrých nápadů - pornoherec, který byl agitující jehovista atd. Tento styl filmu vydrží zhruba do dvou třetin, pak už je to slabší - proto jen 3*. Ale celkově jsem se u toho skvělě pobavil a na zombivce (zombie + myslivce) nezanevřu. ()

Muso

Škoda, že najlepšia postava (pornojehovista) je otrasný herec. Ináč bych to nevidel až tak zle. Zombieci docela nudní a hlavne lacne spravení, ale to sa dalo asi čakať. Bavil som sa síce viac dovtedy kým sa objavili, ale čo už. A nebyť tej divnej predtuchy jednej z postáv na záver filmu, ktorá ma docela vytočila a nemala vo filme absolútne žiadny zmysel, dal bych o hviezdu navyše. ()

blekekeke

Jednoznačně doplna. Neotřelé a nezaměnitelné hlášky, ve chvílích, kdy by to jeden vůbec nečekal. Viz. třeba v dojemně krvavé chvilce "tak za tohle nás pokojská nepochválí" viz. plno dalších a dalších skvělých hlášek a skvělých scének. ()

Galaktus odpad!

Jak se dívat na tento film? Představa zombie myslivců a jehovistického pornoherce je nadmíru šokující, pár vtipných hlášek by se jistě se našlo, ale celkově je to ostudné. ()

sibskyn

Tohle nešiřte dál do světa. někam to zavřete, zamčete a hoďte do hnoje. A radši mlčte i tom, že se něco takového vůbec natočilo v Česku. ()

RedAntCZ odpad!

Dle mého názoru, je to ztracený čas, koukat na něco takhle trapného, nudného a to je co říct, mám rád skoro všechny zombie filmy, ale tohle je hrůza.... Je to strašně amatérské.... ODPAD! ()

Scaevola

Pokud bych hodnotil nadšení a smělost, určitě by se jednalo o jeden z nejlepších českých filmů. Leč budu-li střízlivý a zachovám-li si svůj skepticismus vůči komediím, musím podotknout, že jsem tento snímek viděl o patnáct let později, než bych měl. Být v postpubertálním záchvatu filosofování, ocenil bych černou absurditu, levnou výpravu a tvrďácké vtipy... nyní už mi zbyla jen otázka, proč tam u všech všudy byla Dáda?! ()

Syndrom

Ukažte to porno, mozky a krev! Čvachtá to dobře, ale nestříká. Krutě vynim nedostatečně silnou režisérskou persónu, která by finanční a technický díry přeskočila uměleckou vizí. ()

Pan.Antonin

Jak pravil doktor Reiniš, 'diskuze bude až v neděli', tak jsem si komentář tohoto filmu schoval až na dnešek. Protože můj 'rozum a instinkt dosud nejsou úplně v rovnováze', film se mi velmi těžko hodnotí. Nasmál jsem se dost, koneckonců 'humor na úkor handicapovaných je skoro vždycky legrační', takže film se blížil pěti hvězdičkám, ty mu však neudělím, bezchybné to totiž úplně nebylo. Doufám, že to mysliveckou obec nerozzlobí, nerad bych byl jednou v noci navštíven touto skupinou pod vedením Ondřeje Neffa. 'Protože nechat se sežrat zombie myslivci, tak nemá umírat filozof.' 'Navíc si myslím, že bychom jim neměli ubližovat, protože jsem vždycky byl proti vybíjení ohrožených druhů. A Zombie myslivci jsou ohrožených druh. Kolik jste jich v přírodě viděli? A jsou vlastně taky součástí ekosystému. A když tento ekosystém narušíme...' Budu se tedy modlit, aby ke mně nepřišli, nebo aby je cestou zastavila Dáda Patrasová. Případně budu mít po ruce kameru, na níž můžu přetočit děj dozadu. Ještěže takovou možnost mám. 'Díky bohu. Vlastně ne. Díky Jehovovi' ()

Ondrew

Aj na pomery totalnej recesie ide o vskutku strasny film. Sice tu najdeme zopar dobrych vtipkov, no to na vyslednom dojme nic nemeni. Strach a hroza. Akurat nie ta "hororova", ehm... 20%. ()

Sunwheel

Hororová časť nefunguje, ale tá komediálna to vytláča z podpriemeru na takú chutnú tupotinku, ktorú chcete dopozerať a vedieť ako skončí. Niektoré hlášky sa určite zachovajú! ()

MS Yogota

Pro me extremni nuda...neumim si predstavit, ze bych za neco takoveho mohl nekde v kine dat stovku za listek...a jsem dost rad, ze jsem to ve Varech propasl i kdyz jsem to v kine chtel videt... jestli jsem se pousmal (ne zasmal, ale pousmal) dvakrat za film tak je to moc...hvezdicku davam ani vlastne nevim za co... ()

AcHeRoN

Recesiu na "old school" horory si viem predstavit aj lepsie sfilmovanu. Nieco (asi to nebude len jedna vec) mi na tom filme dost vadilo, teda okrem toho ze som zaspaval :) Pravda je, ze jehovistickeho pornoherca a slepeho zombie filozofa, ktoreho smrt len tak lahko "nerozhodi" som teda este v takomto filme nevidel :) ()

Vital

Zombie po česku? Už jen když jsem věděl o čem ten film je,jsem si říkal,že to bude nejapný pokus okopírovat američany.V jistym smyslu to tak trochu je,děj je o ničem,ale ten hůmor má české kořeny,a nudy tam zas tolik neni,tak za příjemné překvapení solidních 3* ()