Skupinka batolat s nevinnýma očima a obrovskou zvědavostí Bugs, Daffy, Sylvester, Taz a Tweety zažívají každý den spoustu nových dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

helloween93

Hodně infantilní dobrodružství klasických groteskových hrdinů, kteři jsou zde malé děti s plenkami. Opravdu špatné i v rámci slabých baby seriálů. 2* ()

Zodd

Tak když už jsem to tady zmínil, napíšu svůj názor. Hodnotit nebudu, přeci jen už tehdy při sledování jsem nanejvýš cítil, že nejde o záležitost určenou mně. Tehdy jsem si to spletl s geniálním Tiny Toon Adventures a těšil jsem se, že jsem to konečně znovu našel a ono kulový. BLT není jen animáč s omlazenými postavami/novými generacemi, které tu byly ještě přes nějakou dekádu dvě tři zpátky (kdo není v obraze, tak jde o věci jako Muppet Babies, The Flintstone Kids, Pup Named Scooby Doo, Yo Yogi!, Tom and Jerry Kids, New Archies, James Bond Jr., Jungle Cubs i díla z Japonska jako Baby Felix a Panyo Panyo Di Gi Charat, a vlastně i malé Bratz Babyz filmy), cílový věk se radikálně snížil taky. Pro malé děti podle mě lehké i poučné, ale i dost zrádné, jako seznámení se slavnými postavami se může s rostoucím věkem u klasiky hořce vymstít. Vždyť se ty postavy - snad kromě Daffyho, ovšem Jonesové mutace (nejnovější LT seriál mu prý vrací vlastnosti od Averyho) - nechovají jako jejich originály. Ovšem při srovnání s něčím jako Mickeyho klubík je vlastně důvod tento seriál do určité míry tolerovat i adorovat. ()

ivishka

Je to podle mě takové onaké..postavičky spolu s pár centimetry a špetky toho "rozumu" ztratily i tu pověstnou jiskru,která dělá animák animákem..Není to už ani tolik vtipné a takové ty typické šarvátky jako Silvester a Tweety atd.jaksi zvláštně vymizely jako pára nad hrncem.. Skutečné ikony,které plnily naše školní lavice dnes již staromódními obaly na sešity,nebo pouzdry na psací potřeby a další serepetičky jsou dnes trochu jinde a hlavně tato urputná snaha o senzaci pobavit děti je až nechutně očividná..Rozčiluje mě očividná honba za výdělkem.Stejně to ti děti s chutí zapomenou a vrhnou se raději po Mlčení jehňátek.. ()

Pradlík

Na standartní Looney Toones nemají ani náhodou, občas jsem se zasmál, ale nebyl to seriál, který bych jakkoli vyhledával a zaujmout snad může pouze ty nejmenší, nebo některé puberťačky, kterým se může líbit roztomilé provedení postaviček. ()

Potjoc

Tohle bylo na několik let v ČR jediní Looney Tunes, který se vysílal. Při prvním shlednutí mě moc dojala atmosférou úvodní a závěrečná znělka. Ale jinak je to dějově ne pro mně. Tehdy mě šokoval nejvíc díl, jak Daffy mluví sprostě, protože mě zajímalo, jestli v originále tam nebyly necenzurované vulgarity, které do dětských filmů rozhodně nepatří. ()