V dystopické budoucnosti se Grey s partou baví tím, že v rozšířené realitě loví a zabíjí ženy. To se ale změní, když Grey narazí na svoji první skutečnou oběť Scarlet. (Netflix)

Andy.222

Tohle bylo docela zklamání. Nejspíše i vzhledem ke stopáži až příliš předvídatelné a přímočaré. Navíc ani nijak zvlášť originální. Že Karkulka nemusí být vždycky bezbranné děvčátko? Come on, kolikrát to už tady bylo? ()

Veruska.Kuru odpad!

Příběh vlka co žije ve světě mimo realitu. Bylo to strašně brutální, moc krve a všeho.. Nemá to vůbec nic společného s klasickou karkulkou.. Minulý díl se mi líbil o dosti líp.. U tohodle sem se málem pozvracea. Ale vlkovi dobře mu tak zasloužil si to.. ()

Thalin odpad!

Původní myšlenky by si člověk ani nevšiml. Vzalo si to z ní vlastně jen jméno, zasadilo se to do jakési dystopické budoucnosti a bylo to prostě jen divný a zbytečně brutální. ()

zikacek

Asi mám prostě dneska nějakou zvrácenou náladu a tohle mi prostě sedlo, kdo ví. Zajímavý a dost nevšední příběh Karkulky, které originál autor asi předtím nečetl :D Za mě tak tři a půl hvězdy, blíž k té 4*. Akorát teda hodně, fakt hodně násilný a u některých scén jsem trošku přivírala očka. Nemusím vidět úplně vše. ()