Nejdrsnější reality show na světě, Survivor, vyzývá soutěžící, aby svedli bitvu, na jejímž konci čeká na jednoho z nich pohádková výhra 2 a půl milionu korun. V obou kmenech to začíná vřít, hlad, nepohodlí i stesk po domově se stupňují a na povrch vyplouvají první velké spory. Kdo ze soutěžících si brzy sáhne na pomyslné dno? Kdo naopak ucítí příležitost a pokusí se otočit události ve svůj prospěch? Kdo další opustí ostrov? Dva kmeny, Hrdinové a Rebelové, známé i nové tváře, hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko. (TV Nova)

fafejt001

Po  prvním  díle  těžko  hodnotit . Výběr  soutěžících  je  ,   jako  vždy  ,  na  jedno  brdo  .  ALE  vybrali  je  ,  tak  co  už  . Shlédnu  tak  jěště  dva  díly  a  pak  závěr  celé  akce  .  Asi  .  Určitě  je  to  velká  změna  za  všedního  života  ,  ale  výběr   lidí  do  týmů  je  ,  z  velké   části  ,  podivný  .   No  nic  ,  držím  palce  všem  ,  atˇ   to  přežijí .  Jo  a  zvuk   , OPĚT   ,    hooodně   špatný  .  Ale   to  už  tak  bylo  i  ve  dvou  minulých   ročnících  .  Asi  na  to  nemají  techniku  . ()

P_Neubauer

Naštěstí jsem nikdy neviděl zahraniční verzi, takže nemám s čím porovnávat. Občas špatný zvuk a soutěže bez nápadu jsou pro mě asi zatím jedinými výraznými problémy, jinak si show užívám, nakonec ne jen kvůli Mikýřovi, i když je to samozřejmě hlavní tahoun. Sledovat to tedy určitě jde jestli to ale budu sledovat až Mikýř vypaadne upřímně nevím. 5/10 ()

rodier

Scripted as fuck.  Jinak teda koukam na Voyo a zadnej problem se zvukem jsem nezaznamenal.. socky co si tu stezuji na zvukove problemy asi koukaj  na nakej warez mix nahravku pres VHS z vysilani Novy v 480p.. ()

TesterX

Musim to překlopit... to hodnoceni. Protoze me ta ceska verze bavi prave v tom, jak je natahovana. Pominu techniku typu - neni slyset, neni rozumet a to nejdulezitejsi - neukazou se tu real fighty s nemoci, horeckou, a tpd. Rozhodne to ale neni odpad, jen duvod, proc sledovat dal. Je to ve vysledku napinava serie naplnena hrami k fandeni a o tom to asi je...minimalne v tomto režimu. ()

Nick321 odpad!

Neuvěřitelné, kolik pseudo-celebrit se dokáže prodat téhle komerční sr💩. Jediný rozdíl mezi tímhle a Love Islandem už je pouze ten, že v Love Islandu nežerou mravence a místo sportovních disciplín se tam řeší pouze sex, jinak inteligenčně je to na stejné vlně. ()

flyer.nick odpad!

My to prostě neumíme. Nebo Nova to prostě neumí a Prima to neuměla ještě víc. Být to první řada, tak řeknu OK, musí to vypilovat. Ale tohle je už třetí řada (respektive pátá, když počítáme i dvě řady Robinsonův ostrov) a pořád to stojí za houno. Vůbec mi nevadí soutěžící z řad celebrit B, C a M kategorie, nevadí mi asi ani moderátor, který je neslaný-nemastný, ale dá se přežít, asi bych odpustil i to, jaký luxus soutěžící ve formě dek, remosek, prken, díry na oheň a dalšího vybavení mají. Ale ta dramaturgie, úplně stejně zmrvená jako u Big Brothera, absolutně bez nějakého napění a spádu. To, kde Američani zvládnou nacpat celý díl se tady odehrává jedna příšerně zmatená a blbě vysvětlená soutěž o odměnu. Pořád se tam kolem toho o něčem zdlouhavě kecá, vůbec se neumí pracovat s hudbou, která by dotvářela atmosféru, místo ní slyšíme otravné ruchy, zbytečně se věnuje čas tomu, jak se kmeny rozdělí na posty do soutěže nebo proč jim to nešlo, ale nejsou schopní vypíchnout to základní a důležité ze všech událostí a do sestřihu dávají minutové odpovědi o ničem. I představování hráčů taky přííííšerně dlouhé a přitom všichni melou to samé, jak oni tam se všemi zatočí, klidně tam nemuselo být vůbec. Zachraňuje to celé asi jen Mikýř, který je očividně připravený na přežití a přitom z toho dělá občas parodii. Současně by se jako velký gamechanger dal ve své fikanosti a inteligenci bez přehánění srovnat s těmi nejlepšími z originálního Survivora, v čele s Russellem. Ale to prostě nestačí. EDIT: Po pěti dílech už to nezachraňuje ani ten Mikýř, tahle show jde do kopru, krysy (soutěžící) opouští s brekem loď, moderátora už soutěžící serou každou větou, protože jen fňukají, takže bych řekl, že Golden ticket Michael asi nebude mít jak využít. ()

Frontier odpad!

Po dvou dílech je jasný, že se jedná opět o odpad. Casting opět postavený na pseudo "celebritách". To považuju za kiks, ze kterého se nikdo z minule neponaučil. Opět se paktujeme s čobolama, to už je dneska standard. No a vrcholem je, že buzna řve na celej ostrov, že buzna rozdělala oheň. Operní zpěvák prosím pěkně. Pak ty bukvice berte nějak vážně, když se neustále snaží na sebe upozorňovat. A večer hrdina leží div ne na márách. Drsná influencerka, která po dvou dnech fňuká jak Drahokoupil, ale všichni jsou na ni doma jistě hrdí a pyšní. No, výqět společnosti, ale taková je doba. Adorujeme mlátičky a neuměteláky, tak je tady máme. Enjoy, ale beze mě. ()

Interhofer

Nejhorší obsazení. Půlka osazenstva chce po pár dnech domů. Jediný, kdo to aspoň trochu zachraňuje, je mistr Mikýř, který to ale povětšinou totálně trollí. Což je dost smutný. Jedna hvězdička za Lorda Mikynského. ()

kritiksrdcem odpad!

Survivor alá Babica! Nemáte kvalitní cast? Dejte tam "celebrity" druhé/třetí kategorie. Ano, i o vás mluvím, pane Mikýři (trochu tím u mne klesl), ale to je jeho věc. I přes tragicky nízký rozpočet této show, by se nikdy nevyplatila kdyby díl trval 45min a série měla klasickou délku 15 dílu. České řešení prodloužit díly na neúnosně nudných 90min je fail, stejně tak nesmyslný počet dílů. Samotná soutěž a moderátor už jen dokresluje celkovou neschopnost pochopit úspěch originálu s Probstem (tedy aspoň do 40 série) ()

pegas10

Kdyby měl Mikýř skončit, přestávám soutěž sledovat. Takhle si ale Mikýřovu úžasnou pouť survivorem hodlám užít. Akorát, že vůbec. ()

Leptictidium odpad!

Životu nebezpečná sračka, kterou nemá cenu nějak více řešit. Jenom musím podotknout, že kdo viděl Australian Survivor: Heroes vs Villains, ví, že úvodní představování soutěžících v 1. díle je do mrtě uboze okopírované 😠. Jack Hamid určitě není George Mladenov. Naprostá ztráta času, všem doporučuji US Survivor a Australian Survivor, které jsou úplně, ale ÚPLNĚ NA JINÉ ÚROVNI. -10/10 ()

Prezdivenka

Jak to tak čtu, tak většina, stejně jako já, se dívá jen kvůli Mikyřovi :D Dokud tam bude, tak koukám, pak je mi to jedno, stejně jako dvě předchozí serie, ze kterých jsem nevidela ani minutu :) ()

Broomen odpad!

Umřel mi křeček, táta si zlomil nohu, a moje ex si našla dalšího kreténa... Prosím, pusťte mě ven!! Abych citoval klasika: „Debil, blbeček, debil, blbeček, akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva blbečci vedle sebe." ()

elodieB odpad!

Prosímvás, udělějte speciál, kde naložíte do letadla všechny ty plačky na sračky, co přestanou lidi na dálku vysávat tím svým emocionálním vyděračstvím, a  vraťme se k původnímu formátu. Jinak to bude survivor - kdo přežije - jen u televizních obrazovek. Latinskoamerické telenovely jsem přestala sledovat v půlce osmdesátých let minulého století. ()

Pattrick odpad!

Na stejné lokaci a se stejnou společností točí Survivor i Mexiko.. a když se podíváte na youtube, Survivor Mexico, tak jde vidět, že se to dá přiblížit US verzi, bez posraných duelů, soutěží na tisíc kol, parkůůůrůůů.. Tak nechápu, proč se dementní Nova nedokáže domluvit, když se bude točit Mexická verze, můžeme využít soutěže atd. i pro naši verzi.. ()

Nam.94

Úplně souhlasim s komentářem MFloyd. Stejně jako většinu neaktivních sledovatelů televize mě k Survivor přivedl Mikýř a po skončení tohoto surviveru už na žádný koukat nebudu. Musím pochválit bratřičkovaní již zmíněného Mikýře se Sebastianem, příjemně se doplňovali.  Zatímco Séba to bral dost vážně,  Mikýř si tam hrál vlastní hru a celkově to odlehčoval, pomocí důvtipu a nenucenosti, která se mohla chvílemi zdát až nezodpovědností či dětistvím, ale ve chvíli lámání chleba vždy ukázal,  že mu na soutěži záleží a bere ji vážně.  Potom se mi zdál chvilkama v pohodě Pirát, ostatní z týmu ale jsou hrozní vlezouni a intrikáni (především většina slečen + ten Martin). Tým Lovců se mi už od začátku nezamlouval a ve chvíli kdy se k nim připojila ta červenovlasá Slovenka jsem to s nimi vzdala. Bez Mikýře by tenhle Survivor snad nikdo nesledoval, někdo chce domů,  někdo chce vyvolávat konflikty (bohužel ale nezajímavé) a ostatní buď nic nedělají (ale tváří se jako ti nejdůležitější [třeba Yenifer]) nebo dělají úplný hovadiny. Peníze dejte Mikýřovi jen za to, že se týhle šaškárny účastnil a přivolal dost diváků, a už nikdy netočte pokračování. (Dodatek: Už v minulosti měl Hejteris docela dost kauz, kvůli nevhodnému chování a vždy jsem si říkala,  že to byly vystřižené části či streamy, kde se choval schválně kontroverzně. V tomhle seriálu jsem si ale uvědomila,  že je to vážně agresivní debílek,  který má na všechno a na všechny plnou hubu keců [btw streameři vážně kradou dětem peníze,  ano, jejich hlavní výdělky nemusí být z kapes 10letych kluků ale přesto,  nějaké procento z jejich výplaty je od dětí,  ačkoliv si to takový alfy jako on nechtějí přiznat 💀]) ()

cxxj

Zatím teda soutěž není ani v půlce, ale celkově nejsem asi takový sklaní Survivor fanda, ale nepřijde mi soutěž sama o sobě jako tak špatná. Jasně, US předloha je na úplně jiné úrovni, ale určitě to není taková katastrofa, jak spousta lidí píše. Ondřej jako moderátor dělá velice dobrou práci. Soutěže a souboje nejsou vyloženě špatné, ale laťka je originálem nastavená fakt vysoko a tady je CZ/SK verze krátká. Co této sérii léme vaz, jsou soutěžící. Kontrastně v US verzi soutěžící se zlomeným palcem na noze, vykloubeným ramenem a podobně bojují aby zůstali ,na ostrově, zatímco místní hvězdná pěchota odchází, protože se týden nevyspali v posteli u rodiny. I zde jsou opravdu dobří hráči (ne vždy to znamená, že to jsou sympatičtí lidé :D) a kvůli nim jsem dal i třetí hvězdičku. Chybí mi zde shrnutí hlasování kmene na kmenové radě - aplikace Survivor je v tragickém stavu a v položce kmenové rady jsou po 6 dílech pouz 4 videa a z toho pouze jedno shrnutí. Celkově tedy trochu rozpačitá kvalita produkce, ale žádná hrůza. Fajn moderátor. Za mě i zajímavá lokace. Pro Survivor dost nešťastná směs soutěžících, kde se mísí opravdoví hráči a banda lidí, u kterých fakt nechápu, kdo je donutil a jak jít do této soutěže, protože očividně nevěděli do čeho jdou.... ()