Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder

(video kompilácia)
  • USA Bart Wars: The Simpsons Strike Back (viac)

Kompilácia štyroch bežne odvysielaných epizód vybraných z 3. až 10. série, a to Spasitel zabijákem (1992), Nemáš se čím chlubit, Marge (1995), Tajná válka Lízy Simpsonové (1997) a Ať žije Flanders (1999). Všetky epizódy majú spoločných menovateľov – Bartove konflikty a odkazy na filmovú sériu Star Wars. (Real Tom Hardy)

Laca1313

Sice tento počin,stejně jako u díla Příliš drsné pro TV, nechápu (nejspíš snaha vytřískat z lidí víc peněz),ale stejně nemůžu dát nic jiného než ***** ()

Psycho.R

Strašně jsem se těšil, až si půjčím v půjčovně tuhle kazetu. Už kvůli tomu, že v tý době jsem jel Star wars pořád dokola. ()

blondboss

Už len z princípu musím dať o jednu hviezdu menej, nakoľko tieto kompilácie sú naozaj zbytočné v snahe zarobiť ešte viac. Epizódy síce fajn, ale nejako zvláštne ma to nevzalo. 80 % ()

rhard

Jsou to pouze vybrané díly z různých sérií, které se Star wars nemají nic společného(bohužel). Jen v epizodě Střet s mafií se ukáže Mark Hamill. Je škoda, že režiséři Simpsnových se Star wars nic neudělají. Tento fakt ale nemění nic na tom, že toto jsou bezvadné díly Simpsnů:) ()

Butch71

Pokud se tvůrci rozhodli vybrat 4 díly a prodávat je na samostatném nosiči, nenapadá mě z jejich strany jiný úmysl než z věrných fanoušků vyždímat peníze. Co se ovšem týče dílů, patří k těm velmi dobrým a nelze jinak než této vybrané 4 dát 5 hvězdiček. Obzvlášť třetí a čtvrtý díl se mi líbí. ()