Láska, stalking, vražda

• USA Lover Stalker Killer

Dokument plný zvratů o mechanikovi, co poprvé v životě zkusí online seznamku. Žena, kterou tam potká, bere svoji zamilovanost smrtelně vážně. (Netflix)

quido_zidle

Na rozdíl od většiny zde hodnotících "detektivů", kteří nejsou jako ti hloupí amíci a případ by vyřešili za 2 hodiny, mám na dokument naprosto odlišný pohled. Ano, už od jeho začátku Vám je jasné kdo je vrah(v tomto filmu, ale ne v jejich reálném čase!!), ale o tom tento počin přece vůbec není...Je o tom jak jednoduše si můžeš do života pustit lidskou zrůdu a hlavně o emocích a příbězích těch kdo zrůdu bohužel pro ně potkali a za mě o naprosto excelentní práci 3 policistů. Spoiler: Nebýt nich, tak ten lidský odpad pořád běhá na svobodě... A vzkaz pro místní "detektivy"- ani chlap, který s oběma ženami chodil, ani matka jedné z nich do poslední chvíle netušili kde je pravda(a neměli byť jen stín podezření ukazující na tu pravou), ale Vy byste měli jasno hned? A to i kdyby jste neviděli tento dokument??? Tak to určitě..! ()

EvilPhoEniX

Zatím nejlepší True Crime letoška, který je zvraty tak narvaný, za což by se nestyděl ani ten nejspletitější Thriller. Kdyby se jednalo o film, tak by málokdo uvěřil, že něco takového se vůbec může stát, ale ono je to based on true events a je to Divočina !! Mechanik zkusí online seznamku, ale nabere to děsivéj spád, jelikož žena, s kterou se seznámí je dobréj psychopat! Ženské dokážou být pěkný mrchy a policie tu odvádí mimořádně špatnou práci.  Díky 90 minutám to má skvělý spád a fanoušci true crimů i Thrillerů by váhat neměli. 80% ()

Djoker

Netflix by se měl zaměřit výhradně na podobné šílenosti, protože tam nemá konkurenci. Tentokrát je v hlavní roli chlápek s podezřele českým jménem, který si chce užívat na seznamkách. Bohužel na to celkem dojede, protože kromě klasického jackpotu (skvělý sex) si vytáhne i Černého Petra (stalkující psychopatka) a pro fanoušky true crime začne další děsivá, ale velmi zábavná jízda. ()

*CARNIFEX*

Príliš málo autenticity, príliš veľa inscenačných scén. Absolútne priemerná záležitosť, akých aktuálne Netflix vyrába na desiatky. ()

Chrustyn

True Crime, který kdyby byl filmem, působil by jako šílená blbost. Neuvěřitelný příběh v trochu mdlém zpracování, které neurazí, ale Netflix má celou řadu výrazně zajímavějších krimi dokumentů. ()

MikO_NR_1909

Realita je mnohokrát šialenejšia než fikcia z románu. Perverzná zvrátenosť a dôsledná reaktívnosť páchateľa(ky) pripomína kult brilantne premýšľajúcej zápornej postavy. Lenže, jej slabinou je prílišná citová angažovanosť, hoci vo väčšine úkonoch bola chladnokrvná a konala premyslene. Dokument používa netflixovský šokantný twist spojený s viacerými aspektami digitálnych šifier a dekódovaní. Čiže, na jednej strane môže pôsobiť, že pýta veľkú pozornosť, aby sa následne s divákom perfídne hral, na strane druhej, by to bez všetkého toho obalu a dopĺňaniu fikčných vizuálov z rekonštrukcií nebolo skrátka ono. Myslím, že ten balans je primeraný a pútavo prezentovaný. ()

sofiapetra

Pustila jsem si to k sobotní snídani. Během deseti minut sledování jsem případ vyřešila  (neee proto, že bych byla tak geniální, ale protože to bylo úplně jasné). Amíci - včetně řady policistů a všech zúčastněných se k tomu dobírali roky... Nehodnotím tedy dokument, ale tu natvrdlost. ()

Aljak

Aj keď nie som zrovna fanúšik dokumentov o vraždách, tak tento ma podľa popisu celkom oslovil. A musím uznať, že to bol celkom nárez. Začalo to nevinnou reakciou na online zoznamke, ktorá rozpútala poriadne peklo. Ak ste niekedy mali pocit, že je niekto posadnutý, tak si pozrite tento dokument, a uvidíte, ako to vyzerá, keď posadnutosť naberie nový rozmer. Super thrill dokument, ktorý ma bavil od začiatku do konca. Inak, aj celkom dobrá výstraha pre všetkých hľadačov partnerov cez internet :) 4* ()

Johnny.ARN

Ono, popravde ma tá porábka neprekvapila, lebo som s tým do toho išiel, že to niečo takéto bude. Avšak stále to bolo pekné psycho. 4 z 5 ()

klukluka

Působilo to na mě podivně sterilně, v průběhu sledování jsem proto pátral po tom, jestli sleduju nějakou rekonstrukci obsazenou herci, nebo jestli jsou ty mluvící hlavy real. Kápnout na online seznamce na vyšinutou osobu není až takovej kumšt (vím, co píšu), ale tahle nejmenovaná (nechci spoilovat) paní byla vážně extra klasa. Někdo tu psal, že je to námět na film. Považoval bych ho za brak, podobný věci se přece ve skutečnosti nedějou, někdo moc popustil uzdu bezbřehé fantazii. A přece… ()

Warhorr

Letošní první povedený true crime. Týpek si založí profil na seznamce a díky ni schrastí dvě ženský. Jednoho dne se však všichni tři potkají a pro chlápka tak začíná hotové peklo. Jedna z nich to nese těžce a rozjíždí to ve velkém. Vyhrožování, nadávky, dlouhodobé obtěžování, jedna zpráva za druhou, prostě stalking jak se patří. Avšak asi v půlce přichází drtivý zvrat a začne to tak chytat úplně jiný spád a rozměr. Možná je jen trochu na škodu, že samotný název prozrazuje, co všechno se tu dá očekávat, ale z jinak nenápadného dokumentu a klasického případu stalkingu, se z toho všeho vyklube slušnej psychothriller se znepokojivou atmosférou, kde bych si dokázal představit i filmové zpracování. Další pecka od Netflixu. ()

SidneyP

Já teda taky musím přiznat, že mi některé věci v dokumentu fakt vadí, resp. jak dlouho jim to všem trvalo to vyřešit. Jakože WTF. Jedna borka s mobilem dokáže tak dlouho vodit policii a další lidi za nos? ()

domirovec

Výborný true-crime, který mě příjemně překvapil počtem zvratů, kterých zde bylo víc, než jsem popravdě čekal. Což je dobře! Není totiž nad pořádný spletitý případ, že ano? Na druhou stranu však solidní psycho, to se tu odehrávalo taky. Člověk si fakt nemůže být NIKDY opravdu jistý, na koho může narazit, a ne jenom na internetu, i přesto, že tohle byl především případ digitální. Docela rachot, no. Těším se na další podobnou Netflix záležitost, tyhle věci zbožňuji. Silnější 4/5 ()

barcisz

Na hlavu, stejně jako amíci. Přidávám se k tomu, proč tak dlouho trvalo jenom odhalit, kdo za tím stojí a za další moc nechápu ani motiv. Když teda týpka mohla zůstat s ním, proč se zdechjla a pokračovala v tom? Asi protože byla fakt jeblá, jinak netušim.. ()