Rammstein: Live aus Berlin

(koncert)
všetky plagáty

Koncert německé industriálně metalové skupiny Rammstein z roku 1999 je extrémní show plná ohňů a pyrotechnických efektů. Koncerty skupiny Rammstein jsou často považovány za nejlepší na světě.

Videa:
8. “Klavier” (”Piano”) – 4:49
9. “Heirate mich” (”Marry me”) – 7:48
10. “Du riechst so gut” (”You smell so good”) – 5:24
11. “Du hast” (”You have”) – 4:34
12. “Bück dich” (”Bend down” or “Bend over”, literally “Bend thyself”) – 5:48 [1]
13. “Engel” (”Angel”) – 6:33
14. “Rammstein” – 5:43
15. “Tier” (”Animal”) – 3:42
16. “Laichzeit” (”Spawning-time”) – 5:15
17. “Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?” (”Do you want to see the bed in flames?”) – 6:23
18. “Seemann” (”Seaman”) – 8:26 (Grizzly13)

Kryton

Nejlepší koncert kapely a koncert , který díky Noci s Andělem mě dostal k tvrdší muzice. Doporučuji na DVD je koncert nezkrácený o opravdu pikantní kousky. ()

gogos

Rammstein je jedna z mých nejoblíbenějších skupin. Tento koncert je uplně úžasný. Hudební pecka střídá pecku, bombastické efekty, které mimochdem dělá sám Till Lindeman (má pyrotechnické osvědčení). Naprosto úžasné DVD, které existuje ve dvou provedení. Cenzurovaná a necenzurovaná (obsahuje navíc prasácký Buck Dich). Je to prostě mazec a vřele doporučuji každému příznivci této hudby. Btw. už se nemůžu dočkat prázdnin, kdy by mělo po 7 letech vyjít nové koncertní DVD Reise, reise Tour... ()

stration

Geniální koncert. Hlavně Seeman s nafukovacím člunem na závěr je naprosto famozní. Perfektní hudba, Till Lindemann je chvílemi opravdu zapálený do hudby. :-) ()

lioncel

jedna z verzí o vzniku názvu skupiny (ta nejpravděpodobnější) hovoří o leteckém neštěstí, které se odehrálo v německu 28.8.1988 na americké vojenské základně u městečka Ramstein, kdy se jedno letadlo při letecké exhibici zřítilo a následně na zemi zahynulo osmdesát přihlížejících diváků, z nichž velká většina uhořela .. proto také ta údajná fascinace ohněm, která se stala nedílnou součástí všech vystoupení kapely – a proto ten velký hořící kříž při skladbě rammstein … ()

Fallen_One

Rammstein je jedna z kapel, jejichž songy poslouchám už víc jak 8 let a doposud mne neomrzely. Naopak, jejich songy mně přitahují čím dál tím víc. A živák? Nebyl tak dobrej jako pozdější Völkerball, ale pořád patří mezi to lepší co jsem viděl/slyšel. ()

Flyer

Neuvěřitelné vystoupení německé skupiny Rammstein. Skvělá hudební a vizuální podívaná plná ohně a různých světelných efektů tvoří zážitek, na který do smrti nezapomenu. ()

tom88

Najlepší koncert aký som kedy videl. Rammstein je proste jednotka, chlapci si na tom fakt dali záležať a urobili šou aká nemá obdoby. Horiaci Lindemann, alebo ohňostroje na jeho nohách fakt nemajú chybu. Jednoznačne treba vidieť a každopádne si pri tom doma zapať domáce kino a trošku tomu vytnúť. 100%. ()

SoolenJV

Koncert z doby, kdy se Rammstein soustředili více na hudbu, než na opulentní show. Slavné ohňové efekty jsou zde spíše třešničkou na poctivě zahraném hudebním dortu. ()

LordSnape

Doby kdy Till Lindemann nosil na koncerty v klubech svíčky jsou již dávno pryč. Rammstein zkrátka tímto koncertem světu ukázali jak se mají dělat pořádná koncertní vystoupení. Není divu, že s hned poté začali všichni takzvaně opičit. Jako velký fanoušek staré tvorby těchto německých velikánů nemůžu jinak než dát plný počet! ()

T-pack

Spojte nářezovou hudbu ostré metal-rockové kapely s její vášní pro pyrotechniku a dostanete Live aus Berlin. Show naprosto geniální a neopakovatelná - z bot sršící jiskry, plavání mezi diváky a šílený Lindemann, který je schopný se na pódiu zabít mikrofonem. Do toho libozvučná hudba Rammsteinům, kterým ovšem nerozumím ani slovo... ()

PanFilmov

Zbožnujem kapelu Rammstein, počúvam ich už dá sa povedať od ich vzniku, ich diskografiu poznám celú naspamäť, a strašne sa mi páči ich robota!!! Tento koncert plný super pyrotechnických efektov, ich brutálnej hudby, zaujímavých spestrení v podaní členov kapely, proste všetko čo si môže skutočný fanúšik priať. ()

sskrblik

Netřeba moc dodávat, Rammstein umí bavit, hraje skvěle a jejich koncerty ať už jenom na DVD jsou neskutečnou podívanou! Zkrátka umí udělat výbronou show! ()

Kosmik 1

Výborná show, tvrdá muzika, pyrotechnické efekty. Skvělé DVD nabušené hudbou, bonusy a těmi nejlepšími songy z dřívějších dob. Du riechst so gut, Du hast a Engel vedou. ()