Už posedmé se vrací legenda filmové Sci-Fi - Star Trek. Jejími hrdiny jsou opět kapitáni kosmické lodi Enterprise Jean-Luc Pickard a James T. Kirk, kteří se ve 24. století snaží překazit plány šíleného fyzika jménem Soran, který je odhodlán zničit civilizaci. Je to fascinující výlet vesmírným prostorem, v němž rychlostí světla proletíte dobrodružným příběhem nejslavnější a nejúspěšnější vesmírné ságy. (oficiálny text distribútora)

Inhoofer

Smrt kapitána J.T.Kirka byla velice trapná. Tohle bych scénáři vytknul. Nezabilo ho ano několik desetiletí různých bojů ve vesmíru a pak spadne ze skály? Trapas!!! ()

Wiffy

Nenávidím dabing, který je naprosto odlišný od seriálu a přijde někdy až tak rušivý, že se nemůžu soustředit na děj. ()

jakubzeman78

Nikdy, nikdy se nedívejte na Star Trek: Generations. What a piece of shit. Tak mizerný film, který má tolik děr a ještě ke všemu se vysmívá celému Star Treku, jsem opravdu ještě neviděl. Nebudu to rozebírat, ani psát recenzi, prostě to stojí za nic. Nedívejte se na to. Nikdy. Jediná dobrá věc na tom filmu jsou herci (ne herecké výkony, herci) a trailer, všechno ostatní patří do smetí. 2/10 - odpad ()

Sadova302b50

Tohle předávání štafety nedopadlo zle, na druhou stranu je trochu delší, než zdrávo. Celovečerní stopáž mu docela ubližuje, jedna lehoučce prodloužená epizoda by vše zvládla celkem hravě. Navíc zápletka s Nexem mi zrovna nesedla. Humor s Datem taktéž není kdovíjaký a vlna emocí při setkání obou kapitánů mnou nějak neprojela. Přesto body zvedám za hlavního záporáka. Dohromady 71% ()

Drslw

Prvý a zatiaľ jediná film zo Star Treku. No, trekkie zo mňa nebude... Fyzika dostáva ťažko na prdel a dej nejako pomaly a neveľmi zaujímavo odsýpa. Uvidíme (ďalšie filmy... možno)... ()

megacik

Priemerný STAR TREK, dej by bol vhodný ako výplň jednej alebo dvoch seriálových častí, nie však filmu. Na druhý deň si nebudete pamätať o čom to bolo, proste šedý priemer. ()

Anonim1

Jeden z nejlepších Star Treků, který kromě setkání obou legendárních kapitánů ("staré" i nové generace) nabízí výborný příběh, akci, humor (díky Datovi) a nechybí ani nějaká ta myšlenka. Tenhle film má zkrátka všechno, co má správné sci-fi mít. ()

doom.cz

Biják je to námětem zajímavý, o tom žádná, ale děsně mě iritovala ta pasáž v Nexu, která totálně nedávala smysl a celý film strašně zpomalila. Film jsem navíc viděl s úžasně debilním dabingem, ve kterém byla spousta věcí tragicky přeložena. A Picard, kterého nemluví Soukup? Fakt ne. Nicméně abych jen nehaněl, dějová linka s Datovým emočním čipem byla parádní. Brent Spiner si evidentně celý film užíval. Dabing v podání Bohdana Tůmy celou taškařici ještě pozvedl. Celkově lepší 3 hvězdy. ()