Oegye+in 2bu

• Južná Kórea 외계+인 2부 (viac)

Ve snímku Alienoid: Return to the Future, druhé části epické sci-fi série od Choi Dong-hoona, má Yi-An (Kim Tae-ri) zásadní úkol vrátit se do budoucnosti, aby všechny zachránila. Uvízne však v dávné minulosti, když se snaží zabránit útěku mimozemských vězňů, kteří jsou uvnitř těl lidí. (HanzoBureshi)

xxmurphyxx

V podstate platí to, čo som písal k predošlej prvej časti tejto do budúcnosti plánovanej trilógie. Plusy, mínusy viac menej ostávajú rovnaké, čo zamrzí, lebo za ten čas, čo mali sa mohli poučiť a zlepšiť. Lore je znovu super, tentoraz ešte viac rozvinutý, ale čo z toho keď to je znovu strašný guláš...Ku koncu síce pár vecí začne dávať väčší zmysel a človeku, čo videl jednotku sa čosi málo začne rozjasnievať, ale pre plné pochopenie by bolo najlepšie, aby človek pozrel oba filmy tesne po sebe. Takže možno v budúcnosti dám tomu znova šancu a potom zmením hodnotenia pre oba diely. ()

Lenka.Vilka

Čekat od druhého Alienoida něco jiného než od toho prvního, je jako čekat, že Lenka.Vilka začne sledovat kvalitní filmy. Ha, to se nikdy nestane! Byť uznávám, že je to trochu jiný: dvojka je ještě víc ujetější, šílenější a na první pohled u sebe drží ještě míň než jednička. Ale jak jsem napsala: jenom na první pohled. Rozhodně to totiž není pravda, drží to u sebe ještě o trochu víc. Začátek vážně příjemně shrne, co se stalo v jedničce, dost zábavným způsobem. Zároveň je celý úvod fajn právě proto, jak je to vedený. První polovina dává nové informace a zároveň vede do stejných scén, kde se naváže pohledem jiných postav, které budou důležité až tady, bez toho aby to působilo divně. Vážně to na sebe hezky nazazuje a všechno se logicky provazuje. (To nebyl žádný problém po technické stránce, protože se oba díly natáčely současně.) Zároveň to elegantně propojí minulost a přítomnost i z druhé strany. Doplňuje mezery a já se až mockrát přistihla s nablblým úsměvem a mluvila s televizí "Jo, takhle!", což je za mě vždy dobrým znamením kvality filmu. Ne, že je u něj ticho, ale že nezavřu hubu. A přiznám se, stala se tam ta jedna věc...že je to zrovna obráceně, to jsem fakt nečekala, jak naznačoval konec jedničky, že to bude právě takhle. A potom, že podobná číčovina jako je Alienoid nemůže překvapit! :) jedno z mojich nejočekávanější pokračování pro rok 2024. A dopadlo to na jedničku s ☆ a totálně do ♡ ()

iXtr3m3

Ako aj prvá časť, tak aj pokračovanie stavilo na totálne uletenosť, neserióznosť, bizarnosť na úkor seriózneho vtipu a len fajn technické spracovanie to veru vyššie nevytiahne. Táto séria veru Južnej Kórei moc nevyšla, som zvyknutý od nich na omnoho lepšie snímky. Podľa mňa zbytočne premárnený potenciál a prachy na technické spracovanie a potom infantilný obsah, ktorý môže akceptovať akurát tak fanúšik bizárov alebo domáci fanúšik. Jasné, snažilo sa to, kopu vecí poprepájalo s jednotkou, ale to sa očakávalo, keďže sa jednalo o cesty časom. Za mňa jedno z najväčších sklamaní. ()