Daj si pohov, kamoš! 2

• Česko Dej si pohov, kámoši 2 (viac)

John s Maxem se láskyplně oslovují šašku a moulo a zase si výborně rozumějí. Max sice závidí Johnovi Ariel, která si ho vzala, ale bez zášti. Oba staroušové chystají svatbu svým dětem: Maxův syn Jacob se chystá oženit s Johnovou dcerou a vzít si její malou dcerku za svou. Ta ho ale nemá moc v lásce. A oba dědoušové stále s chutí chodí na jezero, kde na ně čeká jejich přítel-nepřítel věkovitý a obrovský sumec, kterého se snaží celý život ulovit i Johnův 95letý otec. Na břehu jezera stojí dům, v němž "hoši" roky kupovali návnadu, jejich starý přítel zemřel a domek koupila pohledná María (Sophia Lorenová) se svou matkou a hodlají tam zřídit italskou restauraci. Max se ji snaží přemluvit, ale ani jeden z nich nejde pro slovo daleko, a tak začne boj, kterého se s radostí účastní i John. K tomu se dál chystá svatba, ale budoucí novomanželé mají z chystaných překvapení čím dál menší radost, svatbu nakonec zruší a rozejdou se. Tím je zapomenut spor s Maríou a boj mezi oběma muži opět propuká naplno. To ale rozhodně není poslední zvrat v jejich osudu... (oficiálny text distribútora)

Gladi

Vydarene pokracovanie kultovej komedie o dvoch akoze nepriateloch, druhemu diel oproti jednotke trosicku zaostava ale stale je to nadpriemerna inteligentna zabava. ()

George.Camel

Všichni jednou budem v jejich věku, proto není od věci se na tuhle komedii podívat a připravit se, co nás čeká. Některé hlášky vás prostě dostanou a bezesporu rozesmějí a rozdovádí vás také italský temperament Sophie Loren. Krásný film. ()

PetrJulian

Asi budu výjimka, ale původní film mne moc nechytal a ani mi nepřišel kdovíjak vtipný. Zato ve dvojce se to pěkně rozjelo a smála se i moje 80letá maminka, které jsem to pustil, a to se jinak na americké filmy nedívá. ()

Desmi

Starej Gustaffson, Maxova vrásčitej xicht a Johnův rádoby nadhled... Mě to pořád baví.. =) Z jedničky to sice ztratilo trochu toho vzájemného soupeření, protože se příběh soustředí spíš na děti, ale i tak maj ty důchodcovský rozbroje něco do sebe.. Velmi milá komedie.. =) ()

PTuranyi

Pokračovanie dedkovskej komédie v rozšírenom zložení o Sofiu Lorenovú neprináša nič nové okrem talianskeho temperamentu. Neviem či som sa vôbec zasmial. Celkovo ide o neškodnú komédiu s celkom dobrými hereckými výkonmi zopár peknými momentmi ale nič viac. ()

P@\/EL

Neméně povedené pokračovaní vynikající komedie o dvou nerozlučitelných sousedech, kteří si opravdu originálními naschvály zpestřují život. Film na vás chrlí spoustu srandovních scén a trefných hlášek, takže o skvělou zábavu je rozhodně postaráno. Nenáročný děj vás vtáhne dovnitř a vy jej budete hltat plnými doušky. Dokonce se vás dotkne i smrt starého pana Gustafsona. Nicméně se šťastným závěrem si hned spravíte náladu. ()

zekon

Dvojka o něco slabší než 1 ale pořád to má šťávu a hecování dědků je tu ještě vyhrocenější. Až ten divoký závěr teda. Ale herci opět ve svých letech koncertují a ukazují že i ve stáří se dá zažít prdel a nenudit se :) ()

tulen

jen zopakuji, co jsem napsal u jedničky - "Zlatý fond" filmové komedie, herecký koncert, vtipné dialogy, humor i trochu "vážna" ze života. Krásný dozvuk starých dobrých časů, kdy se ještě točily normální pohodové filmy o něčem ... ()

obyč.divák

Excelentní jednička super dvojka,humor tak jak má vypadat k tomu stale okouzlující Sophia Loren krásná Daryl Hannah film na kterej se rád podívám. ()