Správna dvojka

• Česko Správná dvojka (viac)
USA, (2015–2017), 13 h 26 min (Minutáž: 19–22 min)

Kamera:

Mikel Neiers

Matthew Perry, Thomas Lennon, Lindsay Sloane, Yvette Nicole Brown, Wendell Pierce, Geoff Stults, Leslie Bibb, Dave Foley, Teri Hatcher, Erinn Hayes, Don Lake (viac)

Bývalí spolužiaci, momentálne aj spolubývajúci, Oscar (Matthew Perry) a Felix (Thomas Lennon) sú obaja rozvedení, ale tým sa ich podobnosť zďaleka nekončí. Ich spolužitie je práve preto plné najrôznejších konfliktov. (TV Markíza)

easaque odpad!

odpad* tento seriál je stejný případ jako Joey ... plný toho klasického hollywoodského klišoidního sitcomového brebentění, po kterým jeho obdivovatelé jen slintají :-) Evidentně tady jich není moc, tak zase tak nevyčnívám. Tak se na Nově2 vzpamatujte a vyhoďte ho, i když jste ho dostali skoro zadarmo. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Georgex

Sitcom, který by jakoby zaspal dobu a působí jakoby jste se probudili zpět v devadesátých letech, kdy seriálů stojících na nevrlém hlavním hrdinovi vznikalo velké množství. Ano, je to remake úspěšného filmu a seriálu ze sedmdesátých let, což ovšem většině diváků může být jedno, jelikož u nás příliš známý není. Každopádně jedno Matthew Perrymu upřít nelze, opravdu se snažil zachovat kouzlo a atmosféru předlohy, nicméně ono to působí dosti kostrbatě a bohužel daný komik stále stojí ve stínu Chandlera a nepomůže k tomu ani poměrně vtipný kolega. Moje hodnocení 55%. ()

kenkaku

Skutečně nechápu co vedlo k překladu "Správná dvojka". To už rovnou šlo "přeložit" jako "Jeden a půl chlapa" nebo "Dva přátelé". Mnohem lépe by to charakterizovalo na co si seriál hraje a nejde mu to. Seriál naprosto zoufale nefunguje. ani sestavou herců, ani dialogy. MattPerry se snaží být mixem Charly Harpera a Chandlerea Binga což nejde. ()

Tom Riddle

Matthew Perry ve svojí nejhorší formě (jakožto fanda Friends či Studia 60 prakticky brečím, když vidím, jak dopadnul, a tady znuděně a sotva srozumitelně odříkává jednu za druhou repliky ze "100 a jedna nejrecyklovanějších sitcomových hlášek," ale taková je holt asi cena za alkoholismus a vyšňupání kamionu kokainu) obklopený partou nevýrazných vedlejšáků (až na hostovačky Teri Hatcher, Susan Mayer 4ever) a zoufale herecky zaostávající za parťákem Thomasem Lennonem. Humor vyplývající z kontrastu mezi lajdáckým Oscarem (Perry) a análním (chuckle) Felixem (Lennon) umí být chvílemi i fajn, ty lepší okamžiky se ovšem topí v záplavě klišé, kýče, zbytečného opakování, předvídatelnosti, klišé a kýče. The Odd Couple není čistým sitcomovým zlem, je ale seriálem naprosto zbytečným, a to je snad ještě horší. ()

Coleator

Když jsem zjistil, že se Matthew Perry znovu objeví na televizních obrazovkách, měl jsem opravdu radost, protože z představitelů Přátel jsem ho měl s Davidem Schwimmerem vždycky nejradši. Doufal jsem, že se nový seriál svou kvalitou alespoň vyrovná zrušenému Go On. Jenže... Pilot se mi docela líbil, jenže u následujících dílů častěji přemýšlím, jestli ten smích v pozadí opravdu myslí vážně - škoda, snad Matthew ještě dostane další šanci... edit: Pátý díl pobavil, šestý také nebyl úplně špatný - asi budu koukat dál... ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

V 81 letech nás opustil filmový a televizní klasik Garry Marshall. Většina z vás ho zná jako režiséra Pretty Woman nebo Deníku princezny, Marshallovi ale dala kariéru hlavně malá obrazovka. Jako… (viac)