Beckham

Červená karta (E02)

(epizóda)

Po mistrovství světa v roce 1998 je David v depresi, protože nemá chvíli klid a dokonce mu lidi vyhrožují smrtí. S Victorií pak přivítají prvního syna Brooklyna. (Netflix)

Martrix

Fanatismus a fanoušci...šikana jednoho kluka celým národem. V tomto kontextu je ta cesta Beckhama víc, než jen sportovní příběh. Ukazuje jak odporní lidé umí být. Možná se dnes Angličani chytí za nos a uvědomí si, že ten trest byl krutý a nesmyslný. Ale spíš ne, protože znáte to...konec dobrý, všechno dobré. Tato epa ukazuje vrtkavost přízně davu. ()

William_

Je dobré že měl v těžkých časech David rodinu i v podobě Manchesteru United. Venkovní zápasy po Anglii musely být zkouška pro psychiku jako blázen. Urážet vaší rodinu, mít u hospod oběšence s vaším dresem... Krásně to ukazuje, jak někteří Angličané umějí být prasata. Škoda že se na tom dodnes moc nezměnilo. ()

HellFire

První půl hodina je doslova utrpení, protože se neustále dokola omílá Beckhamova červená a prohra Anglie na MS. Ale už nikoho nezajímalo, že si Anglie zápas prohrála sama na penalty. Patetické. Ve druhé půlce to není o moc lepší, když se pro změnu neustále rozebírá nově narozené dítě. ()

Sany33

Príbeh: Davidova chyba v reprezentačnom drese je dôvodom na nenávisť od celého národa. Miesto toho aby ho to položilo získal nedosiahnuteľný Trable a zavrel všetkým huby. Prevedenie: Takto má vyzerať športový dokument. Príjemné zimomriavky pri nástupe toho ako sa David vracia späť do hry. Iba na okraj, mám pocit, že manželstvo Victorie a Davida je umelo udržiavané iba aby neutrpela ich značka, lebo v celom dokumente si spolu ani len nevedia vedľa seba sadnúť na gauč. 95% ()