Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

Koškin odpad!

Za toto bych se styděl i jako nedobrovolný komparz. Máme rádi Česko (a modří už vědí) je oproti tomuto vrcholné umění. ()

milbelQ odpad!

Manželka mi večer hovorí. Aha NETFLIX ( kupujú každý CZ+SK odpad ) prihodil tento film, tak sme pozerali. Polnišová, že vraj na premiére poznamenala, treba vypnúť mozog a užiť si 🤔. Áno keď to točili  mali všetci VYPNUTÉ MOZGY. JE TO TOTÁLNA ŽUMPA. ()

JB001

Nechápu ta nízká hodnocení hraničící s odpadem. To jsou asi lidé, kteří mají smutný život a kteří se neumí smát. Já to viděl s manželkou na Netflixu a bavili jsme výborně. Já možná ještě víc, protože jsem relativně dlouho v korporátu pracoval a pár teambuildingů zažil i osobně. Určitě si to pustím ještě jednou. Tahle československá komedie se prostě povedla. Kéž by takových bylo víc... ()

Jovansee

Mě to teda nadchlo, něco takového jsem očekávala a když neberete věci tak vážně, je to fakt sranda. Nejvíc mě bavila Petra Polnišová, ta je prostě skvělá :D ()

Vasourek

To je strašnej shit. Sorry jako, ale produkční kvalita je… neni. Scénář a humor je tak debilní, až mě to uráží. Dost to konkuruje Troškovým veledílům. Přitom z traileru se zdálo, že by to nemuselo být uplně na hranici odpadu. ()

ghoston

Jako scénáristi by už nikdy neměli psát scénář. Jinak si myslím, že nápad to byl dobrý, ale realizace vše totálně pohřbila, režisérka je další hrobník filmu. Ale uznávám, že udělat funkční komedii je strašně těžké, nicméně, to neznamená, že ten film je zcela úplně a bezezbytku na hovno. Nechcete to vidět. ()

jigsaw44

Je to horšie, než sa očakávalo. Klesli velmi hlboko. Kvoli takýmto filmom, by sa mal na csfd vytvorit nový žáner s názvom: trapné. ()

Kikyo

Po delší době česká komedie, co mě fakt bavila a zasmála jsem se. Hned jsem tušila, že to točil někdo z mladší generace režisérů a měla jsem pravdu. Režisérka téměř moje věková skupina, takže ten humor mi přesně sedl. Ty moderní prvky tam byly cítit a je mi líto, že to má tak nízký hodnocení. Čekala jsem, že to bude mít aspoň těch 60%, ale asi je to o vkusu. Mám ráda tyhle ujetý hodně nadsazený komedie, palec hore. ()

Razz odpad!

Ľudia, ktorí napíšu, natočia a odohrajú takého kraviny by mali dostať stopku na 5 a viac rokov za ničene vkusu diváka. ()