Na maděru

• USA Obliterated
USA, 2023, 6 h 50 min (Minutáž: 44–58 min)

C. Thomas Howell, Shelley Hennig, Nick Zano, Paola Lázaro, Alyson Gorske, Terrence Terrell, Eugene Kim, Carl Lumbly, Ivan G'Vera, Costa Ronin, Kellee Stewart (viac)

Speciální jednotka zmaří nebezpečný útok v Las Vegas a hned to náležitě oslaví. Pak ale začne jít opravdu do tuhého a všichni budou muset rychle vystřízlivět. (Netflix)

kokofek

Především zábava,která si dělá šoufky ze super tajných agentů,klišé kolem kolem nich. Občas vtipná zábava,ale poslední díl mě už nudil pro zbytečně natažené finále. ()

erpe

Všechno to, co mi na akčních filmech nevadí, všechny ty hlouposti a zbytečnosti v příběhu, mi tady vadily strašně. Nejspíš proto, že není na co jinýho se zaměřit. Herci průměrní, příběh pubertální, humor jde zcela mimo mě. Nezajímavá, zbytečná kravina :-( ()

Sharlis

Je to velice zvlastne koncipovany serial. Prvy diel je totiz fakt hrozny, obocie ohybate kazdym smerom a clovek si hovori, ze na co sa to preboha divam, konecne mozem dat na csfd niecomu odpad! Ale potom od druheho dielu sa to rozbehne tak sielene, ze hned zbystrite, dolejete si vinka a serial sa rychlo zmeni na totalne cervenu R-kovu politicko nekorektnu fatalitu plnu drog chlastu sexu hlasiek a vlastne vsetkeho ostatneho co vam dneska v seriale, ktory ma oznacenie "komedia pre dospelych" chyba. Kiezby daval (nielen) netflix viac zelenu tymto cervenym serialom. Moje jasne doporucenie: pozriet si aspon 2 diely, a potom to bude jasna laska alebo hate. Apropo v seriale hra jedneho hlavneho zaporaka rodak z Prahy Ivan Splichal. ()

sirjohn

Za ten výborně provedený humor, místy na 5hvězd. Osvěžující kravina, která ovšem je propracovaná, má styl a někdo kdo to psal, měl rozhodně několik panáků v sobě a psal to v té dobré části, kdy se svět zdá úžasný a je vám skvěle! Víc takových! Dosavadních 63% si to nezaslouží, pravděpodobně si někdo nepřečetl žánr komedie... ;) ()

Decado23

Takže si to shrňme. Na place se nachází černý gay, latino lesba, bílé blbé svaly, dokonalá power girl šéfová, upjatý asiat doprovázený asijskou nerdkou a tělesně postižení zastoupení pyrotechnikem. Do toho všechna klišé daného žánru a dialogy šustící papírem. Tedy ve výsledku woke kvoty naplněny, debilita splněna. Ta jedna hvězda je za ty kozy co se tam občas objeví. ()

stret

Je to sranda. Sympaticki herci. To ze to je potrhle je na tom to najlepsie. Vyzaduje trocha nadhladu. Akurat ta zdrogovana aziatska postava srala... ()

Metastazina

Je to trochu rozporuplné. Po prvním díle jsem si myslela, že další vidět nepotřebuji, ale zase se ozvala ta má zvědavost. U některých scén jsem se fakt smála a jindy si říkala jakože cože. Avšak na boys bez triček se dobře kouká a celé je to vlastně tak příjemně nenáročný, že u toho člověk vypne. Nick Zano je tam tak podobný Pittovi, že je to až neskutečné a teda fakt dobře se na něj kouká! V pohodě oddechovka, pro nudné večery. ()

Superkitten

Tohle je tak blbý, že se na to pořád musíte dívat a v návalu dalších nesmyslů nestíháte přemýšlet.  Tvůrčí tým měl podle mě mezi 15 - 17 lety, každý na papír sepsal co tam chce a všechno tam narvali.  Takže Rusy, atomovku, sex, drogy, CIA, FBI, chlast, obr černoch + asiat + drsná hispánka + alfa běloch + ujetý pyrotechnik + nerd asiatka z MIT + vedoucí rádoby femme fatale, lesba i gay, full frontal penisy (2x umělý), prsa, vrtulníky, velblouda a to vše v Las Vegas. Herci vůbec nehrají, jen říkají takové ty typické věty z akčních filmů.  Nicméně dobře se na to dívá, rychle to uteče, možný kandidát na guilty pleasure. ()

Hexx

Logicky plná palba. A to za jednu jedinou záležitost. Říká se tomu: ZÁBAVA, LEGRACE, SRANDA, ÚLET! Dlouho mě už seriál takhle neodbouchl dvěma bombami, jednou v prvním dílu, jednou v posledním dílu. A mezitím jsme svědky něčeho zcela výjimečného! Vše do sebe tak krásně naolejovaně zapadá, až se tomu zdrogovaný velbloud nebo co to vlastně bylo, nepřestává divit. A nejen on! Partička profesionálních agentů si po rádoby úspěšné "deactivate nuclear bomb" několika měsíční akci uspořádá prima večírek plný chlastu, drog, že by to vydalo na... tři takové párty a stále by všichni byli v rauši, kde nemají sebemenší zábrany, ale co čert nechtěl, vše se záhy ukáže jako fake a všichni agenti se urychleně musí vrátit zpět do akce, a to pod tučnými vrstvami všelijakých požitých drog. Většina jich je při smyslech, ale najdou se i tací, co jsou "out of order" a přesto musí být součástí týmu. Neuvěřitelně zábavná řežba, která prakticky nemá slabé chvilky a baví od začátku až do konce. A kdo dal méně jak tři hvězdy, má zásadní problém se bavit a odvázat = SUCHAR!!!! ()

mdf

Byla to blbost,ale i blbost vymyslet, aby vás aspoň trošku bavila je kumšt. Byli tam hlášky, nápady, akce, vlastně si to dělalo legraci ze všeho a ze všech akčních hrdinů a i slušná reklama na Las Vegas,asi už to podruhé nikdy sledovat nebudu, ale k mému překvapení, mě to i bavilo. ()

aznaho

Každý vnímá legraci, sexuální orientaci, zábavu, akci a bizar jinak. V dnešní době, kdy každej debil, co má účet na sociální síti a hodnotí žrádlo, aniž by uměl vařit, tluče do bubínku a zpívá v metru, a natáči se u toho, aniž by uměl zpívat, atd, tady hodnotí práci skvělýho týmu scénáristů, kteří mají rozpočet a dobrý nápady a hejtuje je. Pak se vyhoní a de spát. A tohle se děje i tady pod tímto seriálem. Hňupové, co nepochpili žánr, tady blejou a stěžují si, jak je to hrooooozný! Takže: je to super a nemá to chybu! Je to na plnou palbu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️Příjemný pokoukání přeju🤝 ()