U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí. (Netflix)

AndrewNewman

Ďalšia prázdna vianočná šaráda od Netflixu, ale toto je vôbec prvý vianočný film, ktorému vyložene ubližuje to, že sa točí okolo Vianoc. Pri prvých minútach som si myslel, že rozhodne to nedopozerám do konca, ale s výmenou tiel sa to neskôr rozbehlo, pretože pribudli nejaké zaujímavé a čiastočné vtipné scénky. No ale potom došlo opäť na zbierku vianočných klišé a to som opäť len predýchaval. Možno by to bolo aj na tie tri hviezdy, pretože je to pozerateľnejšie, než tá nedávna príšernosť s Heather Graham, ale obsadenie ma nepotešilo. Helmsa som pri sledovaní Officu vnímal skôr ako nutné zlo a Jennifer Garner nikdy nepatrila medzi moje favoritky, aj keď osobnostne proti nej nič nemám. Preto dávam ako tak slušné dve hviezdy, ale pri takýchto filmoch si rád uvedomujem, ako veľmi nedostižné, sú tie vianočné klasiky, ktoré majú ľudia skutočne radi. ()

wowylgu313

Bylo to tu milionkrát a myslím si že to tu bylo i milionkrát v lepším provedení. Bohužel záměna v tomto podání se prostě nepovedla. Obsazení může být sebevíc lepší ale i tak to dosáhne podprůměrného "rodinného" filmu alá komedie, kterou už prostě znáte aniž by vůbec začala. Humor minimální a podívaná z donucení že uvidíte aspoň trochu odlišný styl "záměn osob" ... Bohužel... 25-30% ... ()

ElisR

Několikrát vyobrazené téma proházení duší a těl jedné rodiny. Není to bůhví jaký přelomový trhák, ale je to celkem fajn. Je potřeba od toho neočekávat nic velkého. Líbilo se mi, jak nakonec děti zjistili, co všechno jejich rodiče pro ně obětovali... ()

obedovapauza

Mezi námi děvčaty na X-tý způsob. Pro ty, kdo neznají bláznivou klasiku Mezi námi děvčaty bude Family Switch možné ne taková tuctovka, i když filmů o záměně těl je celkově už pěkná darda. V téhle verzi si těla mezi sebou prohodí hned celá šestičlenná rodinka, do které se předem zdůrazňuji započítává i malý buldok. Ano, tušíte správně. I pejsek si zamění tělo, a to konkrétně s miminkem, což byl za mě osobně vrchol bizáru, který bych z filmu nejlépe celý vyškrtla. Páni tvůrci, fakt to bylo nutné? Když se pokusím zapomenout na batolecí štěně a štěněčí dítě, jedná se o dobrý komediální snímek s výborným obsazením. Jennifer Garner zbožňuji už léta a bylo na ní vidět, že se na tomhle natáčení a roli mladé dívky v matčině těle pořádně vyřádia. Stejně tak Ed Helms, který do těchhle bláznivých filmů už prostě patří. A na závěr musím vyzdvihnout i Emmu Myers, kterou jsme měli většina z nás tu čest poprvé potkat v seriálu Wednesday a která tentokrát taktéž skvěle zahrála roli ambiciózní ženy a matky v těle mladé dívky. Ruku na srdce, o vánoční svátky je občas fajn pustit si nějakou tu “kravinu”, u které nemusíte přemýšlet, případně u ní zvládnete péct cukroví nebo v případě větších svátečních bláznů i umýt to okno. V tomto ohledu je Family Switch ideálním bizárkem plným skvělých herců, u kterého se i slušně nasmějete. (by Kristýna) ()

Tomas_PO

Sladká americká vianočná komédia z LA, v ktorej sa telá deti vymenia so svojimi rodičmi, aby na vlastnej koži zažili, aké to je. Zopár momentov však pobavilo a nie je to úplná strata času. Obzvlášť pri vianočnom polihovaní s Netlfixom. Záver je klasicky príliš patetický, a prazvláštny nádych majú aj vianočné filmy z letnej Californie. ()

Tadas

Klasická vánoční prohazovačka duší je tu! Celý příběh hezky sedí, vtipné scény rozhodně nechybí a vizuál filmu je víc než dobrý :) ()

NikiVai

Filmy se zápletkou kdy se naráz někdo ocitne v těle někoho jiného moc nemusím, ale říkala jsem si, že když to má vánoční podtón, dám tomu šanci. A jako takhle, nebylo by to zas až tak marný, kdyby to nemělo humor, na který už jsem asi stará. Většinu doby mi to přišlo spíš trapné a uvřískané. Měla jsem to puštěné do konce jen proto, že jsem byla líná hledat něco jiného ke keoukání. ()

janmatys

Místní hodnocení skutečně nechápu, a abych nemusel psát hromady sprostých slov, jednoduše uvedu, že tohle se VÁŽNĚ NEPOVEDLO. Scénárista a režisér mají pocit, že se trapné rovná vtipné, ale tak tomu skutečně není - 20 procent! ()