Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Recenzie používateľa majo0007 k tomuto seriálu (7)

Monarch: Odkaz monster (2023)

Pozor! Nedajte sa zlákať názvom seriálu, ide totiž o nejakú kópiu scenára, kde sa dej odohráva v psychologickej poradni so zameraním na rodinné problémy, kde si v čakárni pozeráte časák s monster tematikou. Monštrózny FAIL! (bližšie u jednotlivých epizód) ()

Následky (2023) (S01E01)

Kebyže to má ešte o jeden flashback naviac, tak končím. ()

Paralely a nitro (2023) (S01E04)

Že vraj Legacy of Monsters... pche! Dobrý ojeb! Skôr Legacy of Humans (táto časť by sa skvele vynímala na Hallmark Channel)! ()

Únik (2023) (S01E05) odpad!

"Legacy of Lesbos!" ()

Děsivé zázraky (2023) (S01E06) odpad!

Ako keby som sledoval rádoby-kvázy-fyzikálné-kokotiny na základnej škole, ale tí herci to prekladajú s vážnym xichtom... to by som nedokázal! Musíte mať zváračstskú helmu, aby ste to dokázali dopozerať! Terrifying! ()

Nechť se přihlásí skutečná May (2023) (S01E07)

Trampoty šikmookých súrodencov vystriedali trampoty "fenomenálnej" hackerky... wow! Ďalšia průserová epizóda. "Nechť se přihlásí skutečná Godzilla!" ()

Popření logiky (2024) (S01E10)

"Tak mi už jedem do finále a môžná přijde i kouzelník...". Nuž kouzelník nepřijel, aby toto fiasko zachránil, zato sa nám s krížikom po funuse objavil na 5sec Kong. Úžasné! ()