Bývalý detektiv z oddělení vražd se po absolvování nejmodernější léčby Alzheimerovy choroby vrací k deset let starému případu brutální vraždy univerzitního profesora a zdá se, jako by případ vyšetřoval poprvé. (TommyZR)

veverysiak

Na vyššie hodnotenie to obsahovalo priveľa sprostostí v stavbe zápletky a sympatickejšia femme fatale, a to je škoda, lebo napriek otrepanej téme z toho chlapi celkom dobre vykorčuľovali, takže 35%. ()

Kushina

Wau, to byla dost dobrý detektivka. Člověk by na začátku nevěřil, jak moc rozlehlá tahle hádanka bude a kdo všechno v tom má prsty, konec už je jen třešnička na dortu. Sice to nebylo kdo ví jak dokonalé, ale jeden z filmů, co stojí za to vidět. A normálně bych dal 3*, ale prostě mám radost, že jsem po delší době viděl Bčkový film, co měl zápletku, rozuzlení a celkově hlavu i patu. 70% ()

fafejt001

VÝBORNÝ  Russell   a  tak  dám  ,  kvůli  němu  * * * a půl . Jo  a  pomalejší  tempo  bylo  fajn  .   A Karen  vlastně  taky  . ()

Polux

5/10 | V nedávném Land Of Bad pupkatý Crowe svým výkonem pomohl film vytáhnout nahoru, tady se pupkatý a nově zapomětlivý Crowe snaží o totéž, bohužel debutant Cooper a šablonovitý scénář mu při tom sveřepě házejí klacky pod nohy, čehož výsledkem je rutinní kriminálka, která svými "televizními" kvalitami připomíná produkci Hallmarku. | Scénář je "poskládán" z nesčetněkrát viděného, od grishamovek z 90s (odsouzenec v cele smrti a honba s časem při pátrání po skutečném viníkovi), přes detektivky ze staré školy (odhalování temných tajemství z minulosti a přeměna zdánlivě jednoznačného případu ve spletitou kauzu), až po thrillery využívající koncept "nespolehlivého vypravěče" (což je tady použito jen proto, aby v závěru mohlo dojít na "šokující" plot twist, který je jasný od samého počátku, protože jinak by celá podzápletka se ztrátou paměti neměla žádný smysl), aniž by k tomu dokázal Cooper dodat něco původního. | Na nějakou akci divák ve filmu natrefí jen náhodou, atmosféra nebo napětí, plynoucí z vyprávění a vztahů mezi postavami, prakticky neexistuje, na dramaticky vypjaté scény v průběhu děje taktéž moc nedojde a nepříliš honosné produkční hodnoty nemají čím překvapit. Reputaci filmu zachraňuje jen casting. Crowe dokáže svým projevem bez potíží uhrát i jinak plytkou roli, Gillan se sice stále nenaučila hrát, ale jako femme fatale vypadá ok, Csókás i na malém prostoru dokáže zaujmout a potěšilo obsazení Flanagana (aneb dvojka z Gladiatora po čtvrt století zase spolu na tomtéž place:-)). | PeZet ()

BullittSF

Koukatelné,pomalé krimi drama, ovšem určitě líp si pustit tématicky podobné a kvalitativně podstatně lepší Memento z r. 2000.Tady to táhne jako vždy skvělý Russell Crowe, jinak je cast podprůměr. ()

TOPmoovie

celkom zaujimave. ale koncu , nahody,  ktore sa vymykali predoslej kvalite filmu, ma prebudili z pozorneho sledovania a uz som nemohol byt ponoreny do deja. ()

K1K0

Pekne zahraná pomaly ruzluštujuca skladačka typicky prejav Rusella Crowea jeho diela som si v poslednej dobe oblúbil nehovoriac o jeho starých tutovkach. Krásne sa všetko rozuzluje až kým pravda nevyjde najavo zo sa mi páči, typická detektívka v pomalom tempe, nakoniec to však stojí zato. Zase niečo ine ako som zvyknutý pri tomto type filmov ()

mdf

Někdy je možná lepší,když si na určité věci nevzpomenete.Pomalá průměrná krimoška na jedno zhlédnutí. ()