Kozub: Bez urážky! je první stand-up komika Štěpána Kozuba, kterého znáte z filmů, seriálů, skečů populární improvizační skupiny Tři Tygři nebo z jeviště ostravského Divadla Mír. Připravte se na více než hodinovou show nabitou nekorektním humorem, vtipy černými jako samo srdce Ostravy a historkami, u kterých se budete červenat až za ušima. Jak řekla jedna věrná divačka: „O čem my si jen šeptáme, Štěpán hlásá z jeviště." (Voyo)

MM_Ramone

Dámy a páni, aj všetky ostatné pohlavia, z temných hlbín pokleslej zábavy, z najhlbšieho bahna čierneho humoru, prichádza Štěpán Kozub. Následovník humoru Vlasty Buriana, reinkarnácia Jana Wericha, šíriteľ Cimrmanovského humoru, novodobý Oldřich Nový, inprovizačný guru a enfant terrible českého youtubu. No ty baník pyčo tak tento cyp má teda gule! Priamo a bez náhubku sa púšťa do tém, z ktorých mrzkým slniečkárskym standupistom naskakujú zimomriavky a frigidné standup matróny sa im oblúkom vyhýbajú. Štěpán Kozub nemá problém si robiť krutú srandu zo všetkého a zo všetkých, vrátane seba samého. Rešpekt, paráda, obdiv, klobúk dole. Kozub je ostrý ako britva. **** ()

dr.horrible

Keď som to kukal, tak to tu ešte vlastný profil nemalo a komentoval som preto Kozubovi do diskusie. Tak odtiaľ len kopírujem (bez úprav, pre väčšiu autenticitu ;)). Normálne píšem komentáre inak, ale čo už. 🙃 16.02.2023 08:21 videl som včera jeho stand-up. vtipný bol, jeho trademarkové hlášky ako “pojď mi” a “pyčo” na mňa fungovali vždy, interakcie s publikom zvládal. pri rozprávaní dlhších historiek mi to prišlo dosť strojené a celý čas pôsobil extrémne nervózne. mal tam dva songy, jeden vtipný v podaní takej holky (s pekným hlasom), druhý vážny, v jeho podaní. oba fajn, ale do kontextu vystúpenia nezapadali. navyše show nemala nosnú tému, tak to malo tak trochu estrádno-silvestrovský feeling. je určite fajn, že chce v tak mladom veku robiť všetko sám a všade, ale je to dosť kontraproduktívne, a minimálne by si mohol nájsť viac spolupracovníkov, a tiež naučiť sa odmietať role. ()

Frajer42

Moje první setkání s Kozubem. Během pár minut jsem pochopil, že tohle je můj člověk a humor přesně podle mého gusta. Blbečkovsky jsem se usmíval takřka po celou dobu. Přehlídka luxusních životních historek, z nichž si Kozub musel snad každou z nich řádně přibarvit, ale vůbec mi to nevadilo. Královsky jsem se bavil a doporučuji kudy chodím. [80 %] ()

evapetra

Možná, že kdybych na tom Štěpánově Stand upu byla osobně, byla bych schopná ještě hvězdičku přidat za atmosféru. S publikem to umí, zvládal ty davy, že byl humor nekorektní mi nevadilo, že byl vulgární taky ne, že se často pohyboval na hraně trapnosti, to už ano. ()

UncleG odpad!

Ano, psalo se o tom, že je to hrozný. Jenže já si říkal, že si určitě jenom kdejakej impotentní woke pisálek (kterejch jsou teď plný noviny) potřebuje vyrovnat účty s nekorektním komikem. A že to bude drzý, sarkastický, rebelský .... A určitě plný zajímavejch aktuálních postřehů. Že to bude Kozub střílet hlava nehlava nalevo i napravo v nějaký sofistikovaný ultra-nekorektní provokaci. Protože Kozub je přece docela sympatickej a chytrej herec... Takže prosím vás: STOP. Po deseti minutách beru všechno zpátky. Tohle je to nejnižší možný dno pytle, ve kterým kdysi žili fekální hobiti v domečcích z exkrementů. Nicota a pusto. Jen občas se tou prázdnotou, větrem hnaný jako suchopýr po poušti, převalí zbytečný vyschlý hovno... ()

filmmovier

Od Štěpána mě tenhle druh humoru neskutečně baví. Štěpa je borec a komediální génius, fakt jsem se bavil a překvapivě od začátku až do konce, celou dobu. Parádní show s nádherně dojemnou tečkou v podobě té překrásné písně Někdy se bojím, tam ty emoce opravdu pracovaly. Prostě bezvadná one man show s parádními hosty! Ale skutečně jen pro Štěpánovy fanoušky, ani zdaleka rozhodně ne pro každého. Ale bez urážky, tak přesně to má být. 80 %. ()

Sany33

One man Show Pištu Kozuba, ktorého som registroval zatiaľ iba ako excentrického herca, ktorý má trocha extrovertné prejavy správania. A tak som si povedal, že Stand Up v jeho podaní by mohol byť celkom dobrý. Niekomu to môže ísť ale mne to teda vôbec nesadlo. Neviem ani prečo? Mám rád fekálny, stupídny a vulgárny humor. Asi mi vadilo skákanie z príbehu do príbehu, nezmyselná interakcia s publikom a asi najviac mi nešli tie vtipy, ktoré som počul už pred dvomi rokmi na ktorých sa publikum išlo potrhať. Zrejme k lístku na toto predstavenie diváci dostali bezplatnú lobotómiu. Nezlomil som nad Pištom palicu ale toto mu tak úplne nevyšlo.  20% ()

Bobek27 odpad!

Kozuba mám normálně rád, ale tohle byla snůžka vtípků ze školky, kterým jsme se ani tehdá nesmáli. Jako on někdo naplní O2 Arenu a vyplodí tam tohle chudáctví? … nechápu. A to Stand upy miluju, ale tohle stand up ani nebyl. Po 50ti minutách jsem to vypnul. ()

FeriusParfax

A opět bych klidně černého humoru přidala. Zatím jsem ještě bohužel nenatrefila na tak černý, úchylný, nekorektní humor, aby mě jakkoliv pohoršil. Samozřejmě tu byly i trošku trapnější fórky, ale většinu času jsem se dusila smíchy. A jelikož je to snad první  stand- up comedy, co jsem viděla, tak jsem ani nepřišla o krásu poprvé slyšených vtipů. Kozubův ostravsky přizvuk tomu jen napomahal. Zdá se jako velký pohodář a sympaťák, a tak se také celé představení neslo v pohodovém duchu. Ale pozor! Tento humor nemusí chutnat všem. Takže vy, co tady urážíte lidi s jiným smyslem pro humor se uklidněte. My vás, úzkoprsé suchary, taky urážet nebudeme. ()

kukkik odpad!

Inu, někdo to nahrál na youtube, takže jsem si to trochu proklikal a dohromady tak třetinu viděl.. Strašné. Opravdu, Kozuba jsem měl zatím celkem rád jenom v jediné jeho roli, kterou zahrál skutečně věrohodně. Tohle je tak neskutečně nevkusné a trapné, že se tomu ani nechce věřit. Tenhle člověk s tímhle programem v O2 aréně? Pár dobrých vtipů se tam samozřejmě našlo (aby taky ne za hodinu a půl nepřetržitého vyprávění..) ale nutno podotknout, že vlastního autorského obsahu tam bylo absolutní minimum a všechno bylo totálně odpadní. Těch pár dobrých vtipů si pamatuju ještě z publikací jako Špalíček českých vtipů někdy z přelomu milénia. Dovětek: shodou okolností jsem si nedávno, už asi potřetí, pustil deset let starou a v rámci žánru téměř dokonalou show What od stand-up komika Bo Burnhama.. tahle Kozubova exhibice oproti tomu působí jako opravdu přetěžký bizár a těžko říct, co to vlastně je a jestli to má vůbec nějakou hodnotu. Bez urážky, dávám opravdu zcela zasloužený odpad! ()

wowylgu313

No ... Upřímně lituji všechny co si koupili lístek ... Původně jsem chtěl také ale nakonec z toho sešlo a počkal jsem si až na online variantu. A nelituji toho. Tohle byla po hodně dlouhý době snad ta nejhorší Stand-Up co jsem viděl. Kozuba pozoruji v komediích, scénách, skečích, poslední dobou sem tam i ve vážnějších filmech. Ale toto? Toto bylo jako co? :D tak zasmál jsem se přesně 2x ... Na konci jsem si zazpíval písničku a ende jako ... Vtipy, které jsem za život slyšel už tak stokrát od nespočet různých komiků. Opakující se hlášky co prostě ve dvou hodinách dvacetkrát slyšet nechcete ... klišé a trapnost místo legrace a zábavy.... opravdu nerad ale toto se nepovedlo! 25-30% za to málo co se tam dalo psychicky přežít. ()

HellFireFery

Kdo čeká od Kozuba vážný humor a sleduje ho z tohoto důvodu, tak to nemůže mít v hlavě v pořádku. Štěpán nejde pro vulgarismy daleko a dělá takový humor, který mu sedí. Stačí, když nebudete brát život tak vážně a občas si jdete prostě jen užít trochu legrace. Vystoupení jako takové je plné humorných hlášek, hostů a skvělého Kozuba tak, jak ho všichni známe. :) ()

DvoRSTA

Celou dobu jsem se řehtal. Tohle tady dlouho nebylo. Kozub fenomenální výkon. Podávaný humor není opravdu pro každého, kdo se bere vážně a patří do skupiny ze které si dělá legraci. Osobně se divím, že je to vůbec na VOYU. ()

SZYslak

Štěpána mám jako ostravák rád. Je mi smutno z toho, jak plýtvá svým talentem. Obsahově pořad stoprocentně uspokojí jedince se slabším duchem..... pyčo! pyčo! ha ha ha :-( P.S. Klidně vám odříkám skoro celou Českou sodu zpaměti. ()

PoprockCZ

Zpočátku jsem se hodně smála, ale pak už to bylo místy fakt moc (velmi sexuální a nechutné - až mě napínalo). Je to v pořádku, humor nesoudím, jen už není pro mě. Také zvuk má technicky významnou ozvěnu. ()