Kozub: Bez urážky! je první stand-up komika Štěpána Kozuba, kterého znáte z filmů, seriálů, skečů populární improvizační skupiny Tři Tygři nebo z jeviště ostravského Divadla Mír. Připravte se na více než hodinovou show nabitou nekorektním humorem, vtipy černými jako samo srdce Ostravy a historkami, u kterých se budete červenat až za ušima. Jak řekla jedna věrná divačka: „O čem my si jen šeptáme, Štěpán hlásá z jeviště." (Voyo)

Zagger odpad!

tohle teda je echt spatne Stepo, a proc cely ten trapny zacatek a nesmyslna interakce s lidmi... komornejsi rozhovory apod jsou vzdycky v pohode, a cekal jsem nejaky takovy standard, i nejake bizarni zamysleni a la Cerman, trochu fekalu a kdyztak pozitivni prekvapeni... a to se teda nekonalo. Special od Simony je uplne jinde a nedavno jsem videl Ferencuv special, v bledemodrem i pres par jeho horsich joku. Mohl by si rict, woe je to muj humor a drzhubu, ale asi by to chtelo si dat speka a s odstupem se na to objektivne kouknout a bud se polepsit a nebo se na to vysrat :) ****Tak nakonec jsem to zkoukl cele, abych treba nekrivdil, no a musim to zmenit na zaslouzeny odpad. ()