Bob a Bobek

• Slovensko Bob a Bobek králiky z klobúka (viac)

Klobúk kúzelníka Pokustona nie je vôbec obyčajný klobúk. Bývajú v ňom totiž králiky Bob a Bobek. Bob je veľmi chytrý a usilovný, no ani zďaleka nie je taký šikovný a nápaditý ako Bobek. Obaja sa každé ráno vydávajú von z kúzelného klobúka, aby prežili komické dobrodružstvá a veselé príhody. (TV JOJ)

Kothy

Klasický animovaný večerníček dabovaný Josefem Dvořákem o dvou králících. "Vstávat a cvičit! Ale já mám ještě noc." ()

triatlet

"Vstávat a cvičit." Nejdřív kousek žemle, zavzpomínat na 4.B (maturant JG 2004) a před tréninkem nějakou animovanou klasiku. Bob a Bobek nezklamou. ()

Šandík

Komplet tří DVD obsahuje celkem tři řady, přičemž ta nejmladší vznikla už po roce 1989. A je to na ní znát. Postavičky jsou propracovanější, okolí barevnější, příběhy někdy velmi dobré, ale někdy dost slabé. Zkrátka, už to není co bývalo... Celkový dojem: první dvě řady 90%, třetí 70% ()

Marek1991

Veľmi podobné Maťkovi a Klinčekovi, len iné príbehy. Animácia taktiež dosť jednoduchá, postavičky sú jedinečné tým, že sú rovnaký druh zvierat, králiky a líšia sa len výškou a schopnosťami. Tie ich pohyby sú nezabudnuteľné a celkom vtipné, veľmi pekná a roztomilá rozprávka pre deti. ()