Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

noizcore

Od tvorby TV Prima člověk tak nějak nic nečeká, o to větší překvapení se v tomto případě jedná. Lehká zábava, ale se skvělými výkony všech herců - jak těch, kteří hrají sami sebe, tak agentů. Jako asi v každém epizodním seriálu kvalita jednotlivých epizod lehce kolísá, ale v globálu se jedná o fajn počin, na který se dobře kouká. 7/10 ()

playboxguest

Čtvrtá hvězda je za Martu, která svým herectvím opět celý seriál povyšuje o něco výš, než by normálně zasloužil. Koncept, kdy každé epizodě hostují jiné známé tváře, mě taky velice baví. Občasnou nedořečenost na konci jednotlivých epizod, kdy jinak dobře rozehranému příběhu chybí pointa a Maštalířovu dějovou linku, považuju za největší slabost seriálu, jinak je to ale na komerční televizi pořád celkem fajn závěr týdne. ()

fabecc1222

Originál zatím vůbec neznám, ale faktem je, že našinská verze na něj dokáže naladit, tak si ho možná i někdy najdu. Pevně doufám, že zatím hodnotím jen první řadu, protože co se týče nějakého nosného děje, tak spíše jen tak kloužeme po povrchu, a tvůrci tak spoléhají hlavně na hvězdné výstupy hostů, které jsou z řad výborných (Pauhofová, Majer - Loj), průměrných (Issová), až po nevýrazné (Polívka, Medvecká - Adamovská), kdy od jejich kvality se pak zpravidla odvíjí i kvalita samotných dílů. Klidně bych se nebál ještě víc přitlačit ve stylu Stewarta v Komparzu, ale pořád je to tu lepší, než většina výstupů v Dobré ráno, Brno. Co je teda důležité, že u většiny dílů jsem se dokázal zasmát, což je u komedie to hlavní. ()

Pollock

Příjemné překvapení, herci mi seděli, humor také a celé to tak nějak nenásilně uteklo. Z novinek v tomto roce rozhodně jeden z těch lepších komediálních seriálů. ()

mira007

Herecky nabité, má to nápad, ověřený úspěšný originál, tak proč je tahle verze Primy seriálu o hereckých agentech  tak jalová záležitost, která mne ukrutně nudila? ()

Bozvav

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%. ()

wictoria

Nemůžu si pomoct, ale zatím mi to hodně připomíná seriál Dokonalý svět, včetně naivní asistentky ze Slovenska. Už jsem tam zaznamenala i pár narážek na DS. ()

mac000

I když jsem jednotlivé epizody hodnotil většinou třemi hvězdičkami, jako celek dávám čtyři, protože seriál dokázal skloubením stálých a hostujících umělců navodit příjemnou atmosféru, kdy se divák těší "kdo s čím novým do děje příjde". A současně se rozvíjejí soukromé osudy čtyř hlavních "es" agentury, víceméně kopírující francouzskou předlohu s názvem "Dix Pour Cent", ze které představuje seriál frančízu . A možná že více, než jen to. ()

PlysovyMacko

Komediálny mini seriál odohrávajúci sa v neokukanom prostredí filmovej agentúry, v ktorej agenti neustále klamú a manipulujú medzi sebou alebo hercov. Zaujímavým obzvláštnením je, že v každej epizóde sa ocitne herec hrajúci sám seba. ()

rigby

Výborné herecké obsazení, úžasní hostující herci v jednotlivých epizodách, výborná kamera. Ale všechno je k ničemu, když není co hrát. Humor se někam vytratil a obrazovku ovládla místy až silně trapná nuda. Nakonec nechávám dvě hvězdičky, ale i tak si říkám, jestli to není moc. ()

Igy007

Jako fanynka Studia 60 jsem ocenila obdobu z našeho prostředí. Příjemná oddychovka, velice slušné herecké výkony, prostředí lahodící oku, přepálené barvy (to já v takovýchto případech ráda) - tady je půlka věcí tyrkysově modrá, takže dobrý :-))) A nejvíc ze všeho se mi líbí hudba, obzvláště úvodní melodie. ()

DK197

Dávám za čtyři, protože jsem se několikrát zasmála nahlas a celý seriál sjela jako maraton. Některé díly byly lepší, některé horší. Ale jako celek to bylo nebylo vůbec špatný a obsazení bylo taky dobrý, docela mě mrzí, že to odpískali a další díly nebudou. ()

quokam

Urcite nadprumerny komedialni serial, o tridu (nebo hvezdu) lepsi nez kupr normalizacni akta x, kterej Soudruzi nakonec nedovysvetlili. Bohuzel se vsak neubranil vykyvum kvality a to i mezi dejinyma linkami. Vztah otce s dcerou supr, Hadka s vietnamkou druhy supr, na druhe strane linka Kronerove a jeji dialogy s Krejcirem katastrofa a postava Marty Issove, to byl primo scenaristicky zlocin. Presto si myslim, ze divacky neuspech byl nezaslouzeny, mozna zpusobeny tim, ze serial byl uz tydny predzverejnen na streamu, mozna tim, ze cesky divak neusne, pokud mu z obrazovky netecou hektolitry krve a nevypadne jedba az dve mrtvoly. Herecky. Za mne zivotni vykon Marty Issove, kvalitni komedialni nadstandard u Mastalire, objev roku u Juristove a Ripove. A super herci v kameo hrajici sebe sama. Celkovej dojem 7.5/10. ()

Ponkry01233

Tady jde vidět, že spojení TV Prima a TV Joj v různých projektech, byl hodně dobrý nápad. Seriál je velmi dobře zpracovaný podle Francouzské předlohy. Je to skvěle herecky obsazený seriál, asi v žádném českém seriálu nenajdete tolik herců na takovéto úrovni. Humor zde byl velmi dobrý, celou dobu jsem se skvěle bavil. Tohle se opravdu hodně povedlo. Nebál bych se tohle zatím označit za nejlepší český seriál roku 2024. ()