Táňa Pauhofová je na materskej dovolenke, no vzhľadom na pracovné vyťaženie svojho manžela, hudobného skladateľa, zostáva na starostlivosť o novorodenca, psa a domácnosť sama. Musí sa vrátiť k hereckej kariére kvôli nezrovnalostiam v daňovom priznaní a dlhu, ktorý je úplne mimo jej aktuálnych možností. Agentovi Mariánovi sa podarí nájsť jej rýchlo rolu vo filme. Má hrať aktivistku a striptérku, ktorej špecialitou je pole dance. Táto úloha môže vyriešiť jej finančnú situáciu, ak zvládne absurdnú prípravu v kombinácii s povinnosťami unavenej matky. (TV JOJ)

otík

Konečně díl, který mě potěšil a pobavil. Maštalír v hlavní roli, naprosto super, Pauhofová snesitelná, intimní napětí mezi Issovou a Štěpánkovou by se dalo krájet, velmi podařený konec. Tohle byl díl, který mě navnadil na další sledování bez odporu. Jen tak dál. ()

Anianna

Skvělá Pauhofová. Zaprvé jí to moc slušelo, zadruhé i v té parodii na sebe sama působila přesvědčivě. A Haváčová má na to být komediální herečkou. Už v 3. epizodě se mi ta její etuda s "Bartoškovo dcerou" dost líbila. Dějových linek je ale v seriálu příliš a jsou kvalitativně nevyvážené. Prakticky každá druhá postava má svůj příběh a ten se táhne napříč epizodami. Něco je vtipné, něco nudné. Seriál tím ztrácí na kompaktnosti. ()

fabecc1222

Pauhofové návrat z mateřské ve velkém stylu. A to nejen v rámci role, ale i v reálu takhle sexy už dlouho nebyla, zvláště, když v minulých letech před porodem vypadala mnohdy jako anorektička, tak je třeba teda uznat ,že to mateřství jí opravdu prospívá. Přesně takhle jsem si ty výstupy hvězd sama za sebe představoval, a Táňa nastavuje ten správný parodický mód, kterého by se měli držet i v ostatních dílech. Do příštích dílů jsem teda zvědav, kdy konečně dostane větší prostor postava Kronerové, která je zatím spíše jen takové křoví, asi bude třeba povolat nějakého hereckého barda :) ()