Režisér Jiří Havelka pripravuje film o vrcholovom športovcovi, ktorého má hrať jeho obľúbenec. Standa Majer poctivo trénuje, má skvelú postavu, navyše získal pre film peniaze od dôležitého obchodného partnera. Film dostane aj grant zo Slovenska, no podmienkou je hlavná rola pre slovenského herca. Juraj Loj sa na kastingu stretáva s režisérom a agentom Jiřím. Ako bývalý gymnasta má bezchybnú postavu i kondíciu, jeho slabosťou je čeština. Jiří a režisér sa ocitnú v situácii, keď sú na každého herca viazané peniaze, bez ktorých sa nedá film nakrútiť, a obaja musia hrať hlavnú rolu. (TV JOJ)

otík

Další z dílů, které stojí za to vidět. Jiří Havelka hraje perfektně, Majer i Slovák Loj jsou super. Zato linka Kronerová s Stankem je zcela zbytečná. V hlavní roli je však Hádek, který je super. Seriál konečně začíná bavit, kéž by to tak i pokračovalo. ()

Chudobka

Krasavci Juraj Loj a Stanislav Majer soupeřící o hlavní roli mě pobavili, navíc je na ně opravdu pěkný pohled. Příjemný byl i Jiří Havelka, odcházející v závěru s rukou v sádře. Více prostoru měla i Zuzana Kronerová, kterou mile doplňoval Daniel Krejčík. Martha Issová je ozdobou tohoto seriálu, v každé scéně je skvělá. ()

fabecc1222

Začátek spíše dietnější, ale jakmile se Majer pořádně nasere, tak se to rozhejbe, a dialogová výměna s "novou-lepší verzí scénáře" je určitě jedním z nejlepších momentů dosavadních dílů. Pořád teda čekám na nějakého toho barda pro Kronerovou, ale možná, že její roli teda nabalí na nějakou vztahovou linku. Jestli něco lze vytknout, tak to, že nějaký nosný děj v podstatě chybí, zatím se pohybujeme hlavně v rámci jednotlivých epizodních linek a věci mimo ně jsou zpravidla dosti minoritní. ()