Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 1
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

Recenzie používateľa fabecc1222 k tomuto seriálu (9)

Vytoč môjho agenta (2024)

Originál zatím vůbec neznám, ale faktem je, že našinská verze na něj dokáže naladit, tak si ho možná i někdy najdu. Pevně doufám, že zatím hodnotím jen první řadu, protože co se týče nějakého nosného děje, tak spíše jen tak kloužeme po povrchu, a tvůrci tak spoléhají hlavně na hvězdné výstupy hostů, které jsou z řad výborných (Pauhofová, Majer - Loj), průměrných (Issová), až po nevýrazné (Polívka, Medvecká - Adamovská), kdy od jejich kvality se pak zpravidla odvíjí i kvalita samotných dílů. Klidně bych se nebál ještě víc přitlačit ve stylu Stewarta v Komparzu, ale pořád je to tu lepší, než většina výstupů v Dobré ráno, Brno. Co je teda důležité, že u většiny dílů jsem se dokázal zasmát, což je u komedie to hlavní. ()

Episode 1 (2024) (E01)

Začátek vypadá poměrně slibně. Obecně tyhle věci z filmového prostředí, kde hvězdy hrají sami sebe mám rád, takže tomuhle věřím. Originál teda neznám, ale nemyslím si, že pro našince by měl takový efekt. Řekl bych, že kvalita jednotlivých dílů bude hodně záležet také na hvězdných hostech, podobně jako třeba u Komparzu. Issová je velmi fajn herečka, nejspíše i velmi fajn osoba, ale reálně nemá takový sebeironizující poteniciál, aby to s ní byla nějaká záplava smíchu. Takže nejlepší pasáž s ní je vlastně ta o ní s druhou Issovou: "Musela se učit s lukem, oštěpem - (Andrea - M.Issová): Ne, oštěpem házela ta druhá Issová, ta horší.". Dobrý byl taky trik Maštalíra s omlazovací fotkou jeho ženy, ale na plnej počet očekávám, že si tam ty hvězdy se udělaj fakt vysloveně prdel a ne jen takové jemné pošťuchování. ()

Episode 2 (2024) (E02)

Oproti prvnímu dílu bohužel znatelný úbytek humoru. Pošťuchování mezi Medveckou a Adamovskou opět bez nějaké větší gradace, což je škoda, protože to celé mohlo klidně sklouznout do pořádné absurdně-komické roviny, což se ale nestalo. Uvidíme, jestli to bylo jen tou atmosférou toho, že se to točilo kolem pohřbu, nebo se tak budou ubírat i další díly. Některé zvraty jako milenka -> dcera nejsou bohužel zrovna nic moc originálního.  "Tak co ten film se Zelenskym? - Se Zelenkou..." ()

Episode 3 (2024) (E03)

Tak dalo se čekat, že Štěpánková asi nebude jen fotka na seznamce :) Čekám, že tahle linka se ještě potáhle směrem do dalších dílů a celkově povede k tomu, že Andrea se "polidští". Fajnové bylo i vystoupení Janžurky s Remundovou, ačkoliv teda bylo na dialozích poznat, že takhle spolu asi ve skutečnosti nemluví :) Ale čert to vem, hlavní je, že to bylo vtipné a povedené. Ačkoliv největší trefa šla opět mimo ně, a tentokráte Švédská oplátka v podobě přeinstalace Windows, Erasmu, útulku.... ()

Episode 4 (2024) (E04)

Pauhofové návrat z mateřské ve velkém stylu. A to nejen v rámci role, ale i v reálu takhle sexy už dlouho nebyla, zvláště, když v minulých letech před porodem vypadala mnohdy jako anorektička, tak je třeba teda uznat ,že to mateřství jí opravdu prospívá. Přesně takhle jsem si ty výstupy hvězd sama za sebe představoval, a Táňa nastavuje ten správný parodický mód, kterého by se měli držet i v ostatních dílech. Do příštích dílů jsem teda zvědav, kdy konečně dostane větší prostor postava Kronerové, která je zatím spíše jen takové křoví, asi bude třeba povolat nějakého hereckého barda :) ()

Episode 5 (2024) (E05)

Začátek spíše dietnější, ale jakmile se Majer pořádně nasere, tak se to rozhejbe, a dialogová výměna s "novou-lepší verzí scénáře" je určitě jedním z nejlepších momentů dosavadních dílů. Pořád teda čekám na nějakého toho barda pro Kronerovou, ale možná, že její roli teda nabalí na nějakou vztahovou linku. Jestli něco lze vytknout, tak to, že nějaký nosný děj v podstatě chybí, zatím se pohybujeme hlavně v rámci jednotlivých epizodních linek a věci mimo ně jsou zpravidla dosti minoritní. ()

Episode 6 (2024) (E06)

Konečně také nějaké pohnutí linek v agentuře, ačkoliv zas zakončeno poměrně laciným cliffhangerem, u kterého je jasné, co bude následovat. Langoš - Marcinková tak na půl dobrý, na půl průměr. Pořádně to rozpálilo až vzplanutí lásky na seně, jinak to hašteření jsme viděli už u dua Medvecká - Adamovská, tohle bylo místy hodně obdobné. ()

Episode 7 (2024) (E07)

Tak to vypadá, že Yvettina celá dějová linka se odehrála skoro komplet v tomto díle. Polívka přišel a vyřešil, jinak ale škoda, že není více vytěžený. Dneska tomu chyběl nějaký výraznější moment, který by dokázal podrásat bránice. Uvidíme, jestli směrem k finále dokážou tvůrci nějak překvapit, nebo se vše odehraje v jasně nalajnované lince, která jede už od začátku. ()

Episode 8 (2024) (E08)

Poslední díl se opět více zaměřuje na dění v agentuře, a dvojka Dlouhý - Sokol tak nemá příliš prostoru, ačkoliv, jak už to bývá, jsou jejich scény tím nejlepším na celém díle. Poslední díl působí spíš jako otevření dějových linek do případné druhé řady. Pokud ta nebude, tak určitě nelze zakončení hodnotit kladně, když situace okolo agentury je dosti nejasná a stejně tak i některé osobní linky. ()