Vytoč môjho agenta

• Česko Vytoč mého agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (viac)

Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou. (TV JOJ)

TV spot 2

Igy007

Jako fanynka Studia 60 jsem ocenila obdobu z našeho prostředí. Příjemná oddychovka, velice slušné herecké výkony, prostředí lahodící oku, přepálené barvy (to já v takovýchto případech ráda) - tady je půlka věcí tyrkysově modrá, takže dobrý :-))) A nejvíc ze všeho se mi líbí hudba, obzvláště úvodní melodie. ()

Bozvav

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%. ()

noizcore

Od tvorby TV Prima člověk tak nějak nic nečeká, o to větší překvapení se v tomto případě jedná. Lehká zábava, ale se skvělými výkony všech herců - jak těch, kteří hrají sami sebe, tak agentů. Jako asi v každém epizodním seriálu kvalita jednotlivých epizod lehce kolísá, ale v globálu se jedná o fajn počin, na který se dobře kouká. 7/10 ()

fabecc1222

Originál zatím vůbec neznám, ale faktem je, že našinská verze na něj dokáže naladit, tak si ho možná i někdy najdu. Pevně doufám, že zatím hodnotím jen první řadu, protože co se týče nějakého nosného děje, tak spíše jen tak kloužeme po povrchu, a tvůrci tak spoléhají hlavně na hvězdné výstupy hostů, které jsou z řad výborných (Pauhofová, Majer - Loj), průměrných (Issová), až po nevýrazné (Polívka, Medvecká - Adamovská), kdy od jejich kvality se pak zpravidla odvíjí i kvalita samotných dílů. Klidně bych se nebál ještě víc přitlačit ve stylu Stewarta v Komparzu, ale pořád je to tu lepší, než většina výstupů v Dobré ráno, Brno. Co je teda důležité, že u většiny dílů jsem se dokázal zasmát, což je u komedie to hlavní. ()

Horn

Na rozdíl od mnoha kritiků si seriál docela užívám. Herci, kteří hrají sami sebe, to evidentně dělají s chutí a nemají problém dělat si legraci sami ze sebe. Oceňuji i výkon Issové. Hlášek by mohlo být více. A opět palčivá otázka - proč opět převzatý formát, to už u nás uplně vymřeli lidé s nápadem? ()