Náš známý hrdina Bastian tentokrát nebojuje s pohádkovými bytostmi,ale se skupinou mladých chuligánů na jeho nové škole. Ti si říkají "Syčáci" a zmocní se kouzelné knihy s pohádkovým Nekonečným příběhem. Když odhalí její moc, začnou zlomyslně vnášet zmatek do říše Fantazie i do našeho skutečného světa. V říši Fantazie řekne mladá císařovna Bastienovi, aby znovu získal knihu, protože jinak její země zanikne. Bastien se proto s pomocí zázračného Orinu vrací zpět domů. Nechtíc se ovšem spolu s ním dostane na svět několik obyvatel Fantazie, kteří zjištují, že svět lidí se ve značné míře liší od jejich země. (oficiálny text distribútora)

GILLWANDER odpad!

Ó Bože, čo to urobili s tak legendárnou rozprávkou. Zamenili za nejaký šunt, ktorý núti divákov rozmýšľať nad vlastnou existenciou. Toto by nemali vidieť diváci a detto nie deti, ktoré budú traumatizované po dlhú dobu. 5% ()

Chen

Z úcty především k prvnímu dílu této série by měl být Nekonečný příběh 3 vymazán z povrchu zemského. Tohle je špatné i jako béčkový no spíše céčkový televizní film na nedělní odpoledne. Obvykle nejsem tak tvrdý, ale tohle je vážně trošku moc. ()

balba odpad!

Nekonečný příběh 3 neměli vůbec natáčet je to patvar , který celou sérii hyzdí.Všechny známe postavičky jsou příšerné a zastrašující.Nedoporučuji se na tento díl koukat jinak budete mít noční můru.Nekonečný příběh 3 je prostě jeden velký omyl. ()

Nach

Jako malý jsme to sjížděl dokola, ale je to s....a nejhrubšího zrna. Klišé nad klišé jehož třešničkou na dortu je pojmenování hlavních záporáků: Zlouni. Jen Jack Black a jeho přehrávání za něco stojí. Úpadek jednoho z nejemotivnějších fantasy své doby zde byl dokonán k dokonalosti. Smutný to konec Fantazie, kterou zničil produkční studiový chtíč ždímat Nekonečný příběh dokud nenajde svou konečnost. Po tomto příběhu jí u mě našel, žel bohu až v dospělosti. 20% ()

C0r0ner odpad!

Dvojku jsem neviděl a pravděpodobně jsem o nic nepřišel. Kdybych neviděl trojku, tak nejenom, že bych o nic nepřišel, ale taky bych ještě získal hodinu a půl času k dobru. Totálně zbytečný, špatný a amatérský film, jehož ambice byla pouze rýžovat peníze, což se předpokládám nepovedlo. 10% ()

Fallen_One

No, já to viděl jako malý a tehdy mi to nepřipadalo jako nějaká hrůza. A ta Bastienova nová ségra se mi docela líbila takže sorry, ale tady prostě hlasuju 4ma hvězdama. ()

Juto odpad!

Za tento film by sa nehanbíl ani legendárny režisér cečkových filmov Ed Wood. Zlé , zlé , zlé, veľmi zlé... ()

Šimpy

Ne, že by to byl dobrý film. Vůbec navychází z původní knížky. Jen používá stejné postavy. Celkově jde o nenáročnou dětskou zábavičku....spousta postaviček zdánlivě roztomilé. Jediné co stojí za zmínku je nepochybně Jack Black. ()

WolfR odpad!

Pokračování Nekonečného příběhu je film naprosto bez atmosféry, bez kouzla původních dílů, bez děje, bez logiky, bez dobrých herců, bez schopného režiséra. Jednoduše řečeno tento film, bych nechal zakázat! Mohli byste se z toho jak je špatný zbláznit! Odpad! ()

Nivenx

Tak tohle je ostuda. Příběh je už trapný, scény také a jediné co snad stojí za zmínku je ten Kamenožrout Junior, který byl hlavní bavič, ale jinak snímek k zapomenutí. 10% ()

A.L.E.S.

MacDonald přišel o farmu a chtěl vydělávat peníze filmovými trháky. Vybral si téma Nekonečného příběhu a trpí jak námět, tak fanoušci. Bohužel k tomu nemám co dodat. Dokoukal jsem sice do konce, ale s velkým zapřením. Vyděsilo mě, že v novém příběhu je Bastien takový floutek vzpomenuv na první díl. Rád bych si v zajímavostech někdy přečetl, že film byl v USA naprostým propadákem a režisér se tématu už nikdy věnovat nebude. ()

Savo odpad!

Naprosto přeplácané a odporně nevkusné pokračování. Už dvojka byla do nebe volající, ale tohle je prostě hrůza. Má pevné místo v mém Top 10 propadáků. ()