Malý Bastian, jemuž po nehodě umírá matka, se jen těžko sžívá s otcem, který od rodiny před časem odešel. Jednoho dne však narazí na zvláštní obchůdek se starými knihami a ještě zvláštnějším knihovníkem, který mu daruje velmi podivnou knihu. Od této chvíle nejraději Bastian utíká před nevlídnou skutečností ke knize a ke snění. (oficiálny text distribútora)

Psycho.R odpad!

Atrey, který se tváří, že tam hrát nechce, Dětská císařovna tvrdě frčící na perníku, Bastián dement, pitvořící se Xayde, Gmork jako tlustej trpaslík. scénář znásilňující knihu i filmy, který si půjčil pouze jména hrdinů, ale i míst a předmětů a náhodně je nasral do šesti hodin utrpení. Jo! Viděl jsem to celý, tak mám právo hodnotit. Konec dává napovědět, e se čekalo pokračování, ale právem bylo zatraceno. Tenhle příběh skončil! Game over a fuck you! ()

korbitch22

Vysoce levná záležitost,která nemá s původním příběhem nic společného,jde především o seriál pro děti,takže na dramatické scény můžete zapomenout...ale cestování po říši fantazie mě docela bavilo a ta odlehčená atmosféra taky sem tam bodla,ono je občas taky dobře když furt neřvu jako u prvního dílu :-) ()

Kri-kri

Vzhledem k tomu, že ani filmy Nekonečného příběhu mě příliš neoslovily, oproti většině komentátorů nemám potřebu se vztekat nad údajným znesvěcením původní předlohy. Zas až takový odpad to není, znám stovky daleko horších vymýváren mozků s mnohem vyššími hodnoceními. Tenhle seriál, když už nic jiného, alespoň působil celkem neškodně, i když je fakt, že to neustálé skákání z reálného světa do fiktivního mě neskutečně iritovalo (nesnesu to v žádných filmech / seriálech). Dal bych 1 *, ovšem jedna z vedlejších postav posledních dílů se dost podobala Lídě M. ze Strání, mé dávné školní lásce, už jen za to musím přidat jednu * navíc.:-) 30% ()

tron

„Nepotrebujem, aby ma niekto viedol za ručičku,“ prehlási jedna z tucta nesympatických postáv tohto seriálu, no minimálne tvorcov niekto za ruku držať mal, aby sa na to, čo splodili, dalo pozerať. Poviem to takto – Xena je oproti tejto... veci... dosť dobrý seriál. Keď prišiel v roku 1984 NEKONEČNÝ PRÍBEH Wolfganga Petersena, bol to hit. Bohužiaľ, pribudli dve slabé pokračovania (1989 a 1994) a nakoniec to vyvrcholilo týmto mizerným (a mizivým) seriálom (ktorý našťastie skrachoval po jednej trápnej sérii). Je to hrozné. Afektované herecké výkony, už na prvý pohľad škaredá výprava, trápne masky, smiešne kostýmy, príbeh stojí za... Škoda reči. Toto je proste zlé. Veľmi zlé. ()

C0r0ner odpad!

Tam, kde jednička nadchla efekty, se o sedmnáct let mladší seriál snaží o to samé. Samozřejmě extrémně neúspěšně. To, že rozpitvává hodinu a půl dlouhý příběh na !šest! hodin je ale asi ta nejhorší věc. Kdyby se to nejmenovalo Nekonečný příběh, tak by to možná za jednu dvě hvězdičky bylo. Takhle je to jasná volba. 5% ()