Naivná a dobrosrdečná čarodejnica Isabel Bigelowová (Nicole Kidman) z kalifornského San Fernando Valley je pevne odhodlaná od základu zmeniť svoj život - chce sa vzdať svojich nadprirodzených schopností a žiť ako každý obyčajný smrteľník! Na druhej strane mesta sa medzitým snaží šarmantný herec Jack Wyatt (Will Ferrell) vzkriesiť svoju upadajúcu hereckú kariéru. Zhodou okolností narazí na Isabel, ktorá mu ihneď učaruje. Zvlášť jej nos, ktorý sa až zázračne podobá nosu predstaviteľky čarodejnice Samanthy v televíznom seriáli Moja krásna čarodejnica - Jack je totiž presvedčený, že by sa Isabel mohla tejto role zhostiť v jeho remaku! Rovnako však učaruje i Jack Isabel – kráska ho totiž považuje za ideálneho smrteľníka, s ktorým by sa mohla usadiť a viesť po jeho boku obyčajný život, po ktorom nadovšetko túži. Krátko po ich stretnutí sa ukáže, že pravdu mali obaja - ibaže trochu iným spôsobom, než si predstavovali... (TV Markíza)

1860

Neodolatelná Nicole, co dodat? I když to je celkem blbost, několikrát se zasmějete a budete se rozplývat nad roztomilostí Kidmanové, tudíž snímek splní hlavní svůj účel a to nenáročně pobavit.. ()

dopita

Podprůměrná romantická komedie. Jen asi prvních třicet minut je zábavných, pak už je to slabší a slabší. Na tři hvězdičky film vytáhla kouzelná Nicole Kidmanová. ()

baXter

Ferrella fakt moc nemusím, ale tady mě nevadil, a Nicole byla skvělá. Mě se tato komedie fakticky líbila, taková milá, zábavná a hlavně záživná. ()

wosho

Na začátku to mohlo vypadat jako svěžía originální koncept na filmovou předělávku klasického seriálu ze 60tých let. Plus se producentům podařilo sehnat prvotřídní herecké obsazení. Ale pak oba trumpfy šli vniveč s nevýrazným scénářem a režií made in Ephorn family. Škoda, protože Moje krásná čarodějka měla potenciál na svižnou komedii. ()

Merkin odpad!

Podle mě je to děsná nuda, navíc Kidmanovou nemám ráda a Ferrel je neherec, scénář nula, děj ubohý. Možná pro děti, já nevím.... ()

Paity

Hvězdné obsazení, scénář, který jako by historicky na něco filmového navazuje. Čekal jsem proto lehce nadprůměrnou podívanou. Tohle byla ale vcelku nudná reklama na Nicole Kidman, která měla evidentně v kalendáři měsíc volno, tak ho chtěla nějak vyplnit. Skutečn jen pár vtipných scén dobrý film neudělá. ()

Drc

Ve všech ohledech průměrná komedie, která sice obsahuje pár dobrých vtipů (zejména ze začátku), ale taky dost nudných či trapných pasáží. Hodně naivní a amatérské. ()

ThomasL

Nicole se mi jako naivní hloupá čarodějka velice líbila. Ovšem Ferrell byl úplně děsný a téměř každou scénu přehrával. Ale jinak je to pohodová oddechová záležitost. ()

mirkaaa

Průměrná romantická komedie s Nicole Kidmanovou a Willem Ferrellem. Děj filmu se mi ale nelíbil, taktéž oba hlavní představitelé, navíc W. Ferrella zrovna nemusím. Jediní, kdo ve snímku zazářili, i když ve vedlejších rolích, byli Shirley MacLaine a Michael Caine – ale u takových hereckých legend se s tím počítá. ()

Prochy38

Celkem mě překvapuje zdejší nízké hodnocení, protože já se opravdu kvalitně bavil. Jak W. Ferrella moc nemusím, tady hraje výbornou roli, tak nějak asi tradiční, ale pasáž, kdy byl pod tím kouzlem, neměla chybu. Do toho fakt moc hezká N. Kidman a slušná komedie je na světě. Celkem netradiční pojetí přes kouzla a je tu i celkem originální myšlenka. Jo, líbilo se mi to! Tak se běžte ostatní zahrabat! Ne, nemusíte :). ()

peetriss

Nicole Kidman podruhé jako čarodějka, a na podruhé se jedná o ještě větší katastrofu. Pokus o nenáročnou zábavu dává znát, jak tenká hrana je mezi nenáročností a hloupostí, a tady došlo k odchýlení k tomu druhému. Nenápaditost a těžkopádnost z filmu doslova čiší, chemie mezi Nicole a Willem Ferrellem neexistuje, hrůzný scénář vše jen „korunuje“. ()

AlchENEMY

Jedna hvězda za Nicole Kidman, víc si tenhle film o ničem nezaslouží. Ač se snaží o vtipné situačky, výsledek je spíše obrácený. Jeden z těch filmů, na které nemám chuť sepo jejich shlédnutí vícero dívat i kdybych na to někde narazila v televizi, přepínám! ()