Po skandálu na maturitním večírku Margrethe chce, aby všechno zase bylo jako dřív. Doma jim to ale neklape a zdánlivě dokonalá image se jí rozpadá pod rukama. (Netflix)

Ukážka z filmu

Johnny.ARN odpad!

Nemám potuchy, o čom bola jednotka a to som ju videl pred pol rokom, tak kvalitný snímok to musel byť. A hen ten paškvil? Jebe Nórom už tiež celkom kvalitne na hlavy. ODPAD! ()

BOURQUE

„Nepriame“ pokračovanie Royalteen: Arvingen, kde pozornosť dostane hlavne mladá princezná. Film zachytáva problémový život princeznej, ktorá má depku a rieši problémy, ktoré čiastočne zapríčinila sama (napr. „cocain affer“). Všetko je však umelé, ploché a herecky nie príliš dobre zvládnuté. V porovnaní s predchádzajúcim dielom sa jedná o ešte horší výsledok. Osobné hodnotenie: 53% (*) ()

Adramelech

Princezny mají těžký život. Dřív je žrali draci, dnes se zase ani nemohou svobodně ožrat, zfetovat atd. Jako první mě zarazilo, že princezna chodí do normální školy. Kdo jiný by už měl mít kvalitní soukromé učitele, když ne dítě z královské rodiny? Film vlastně ani není tak špatný, ale při porovnání s filmem Prázdniny v Římě (1953), který zpracovává obdobné téma, kvality filmu o norské royalteen značně blednou. ()

Arsenal83 odpad!

V minulosti boli princezné vzorom krásy a cnosti. Dnes na vás vybafne nórska obluda, čo droguje, chlastá, masturbuje, grcá, diskotékuje na mentálnu hudbu a má psycho poruchu. Trocha zmena, len neviem či k lepšiemu 👀 ()

• Film sa natáčal v Osle (Nórsko). (Arsenal83)