Shaunův život se již delší dobu ubírá odnikud nikam. Celé dny tráví v hospodě Winchester s nejlepším přítelem Edem, hádá se s matkou a svou přítelkyni Liz přehlíží jako širé lány. Když jej Liz pošle k vodě, zacloumá to s ním tak, že se rozhodne získat srdce své dívky zpět, napravit ve vztahu s matkou co se dá a vůbec ke svému životu přistupovat zodpovědněji. Jenže to ještě není konec...MRTVÍ se v hrobech nudí a mají nezřízenou chuť na čerstvé maso. Shaun zrovna prochází údobím velkých změn a tato nově vzniklá situace pro něj není žádnou velkou překážkou. Tváří v tvář EPIDEMII po zuby ozbrojených ZOMBIÍ se Shaun spřáhne s Edem, aby mu byl po ruce při záchraně matky a Liz. A když už to musí být, tak i nevlastního otce a Liziných kamarádů Davida a Dianne. Cílem je probít se do nejbezpečnějšího místa na světě - hospody Winchester. (oficiálny text distribútora)

Rathe

Nedávno jsem viděl Úsvit mrtvých. Ale jako komedie toto téma nebylo také vůbec špatné. Dva až retardovaní jedinci náhodou přežijí první vlnu a snaží se přežít. Jak jsme si mohli všimnout, tak humor šel s postavami až do konce. Ani na smrtelné posteli se nezastavili a to bylo skvělý. ()

vrch07256732

U mňa úplne OK. Nie každému sadne english Humor, ja som bol na ňom odchovaný, takže po dlhom čase niečo, čo potešilo, aj keď die o 1000 krát otrepanú Zombie tému - pohľadom typického anglického povalača vrátane neskutočne trefných hlášok ma film neskutočne pobavil. ()

Janette789

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.A myslím aspon podle mého názoru nejlepší parodie na zombie.Simon Pegg je bezkonkurenční!Film je podle mě nesmrtelný.Vždy mě potěší.A jeden čas jsem si ho pouštěla furt.Je to film na který se chcete podívat znovu a zvonu.Skvělá britská komedie.Která nezklame žádného milovníka zombie filmu či parodii."Ježiši kriste...je statá jako kára" Rozhodně hodnotím 5 hvězdičkami! ()

Sadova302b50

No, smála jsem se po velkou část stopáže a při pár brilantních okamžicích jsem se svalila na stůl. Vyvražďování mi pak nakonec přišlo trochu únavné, ale závěr neměl chybu. Dávám velmi silné čtyři hvězdy. ()

sun.eagle

Parodie na zombie filmy na anglický způsob která sice dokáže v určitých momentech vyloudit úsměv na rtech, ale na nějaké trhání bránice to nebylo. Je to takový vtipná exhibice hereckých hvězd a hvězdiček made in GB. Ať už si budu chtít pustit parodii, nebo komedii, nebo zombie horor vždy najdu něco lepšího než tohle. ()

Ardath

Hororová komedie, díky níž se jména Simon Pegg, Nick Frost a Edgar Wright navždy zapsala tučným písmem do mé paměti. Neskutečně stylový nářez! ()

PaKo1980

Anglický humor na nejvyšší úrovni. Opravdu dobrý, opravdu zábavný. Takže těším se zase někdy znova, kde jinde než u Winchestera. ()

mato331

Mimoriadne nudný život, mimoriadne nudného muža sa zmení vo chvíli, keď sa obyvatelia mesta zmenia na zombie. A vtedy sa, z doteraz predavača v obchode s elektronikou, stane miestny hrdina, ktorý sa rozhodne zachrániť svojich blízkych tým, že ich odvedie na bezpečné miesto - do krčmy. Ale nič nie je také jednoduché... ()

prasecak_cz

Pro mě asi jeden z nejlepších horror-komedií. Příjemný a vtipný film, k dokonalosti přesto něco chybí - občas kvalita humoru není konstantní a záhrává si mírně s trapností. ()

Lubess.Knopp

Zombie-komedie s suchým anglickým humorem a příběhem.... Tenhle film je tak divnej až je skvělej . Mnoho nápadů se v zombie filmech nikdy neukázalo a poprvé to skončilo celkově dobře :D ()

Maratonec

Pro mě naprosto kultovní komedie. Spolu s Jednotkou příliš rychlého nasazení je to britský komediální klenot. Od začátku do konce jízda hlášek jako prase .Viděno více než třicetkrát a nikdy neomrzí. Srdcovka. Pět hvězdiček je málo. Pro filmové fanatiky nutné vidět. Humor a nadsázka vystřeluje film do nejvšších sfér. Co ještě dodat? Simon Pegg a Nick Frost. ()

Jarsey

Na zombíky si vůbec nepotrpím, ale tohle je poměrně povedená komedie, čtyři hvězdičky dávám hlavně za postavy, jeden větší blb než druhý, ony ty ženský jsou taky jak z nějakého magazínu o ... semetrikách, zkrátka sympatií moc nepobraly. Ale nijak to tomu filmu neškodí. ()

PowPow

Hooodně slabé tři hvězdy. V době vzniku to mohlo být originální, později ale Soumrak mrtvých na plné čáře překonal Zombieland a i ve srovnání s pozdějšími Peggovými filmy je tenhle spíš slabší. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Edgar Wright v zajetí popu

Edgar Wright v zajetí popu

24.06.2018

Režisér Edgar Wright (Scott Pilgrim proti zbytku světa, Baby Driver) si vybral svůj příští projekt, překvapivě však nebude souviset s komiksy, dospívajícími řidiči, ani zmrzlinovými kornouty. Natočí… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)