Anna Nicole Smith: Neznáte mě

• USA Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me

Tenhle dokument vás provede životem Anny Nicole Smith z pohledu jejích nejbližších – od největší modelingové slávy až po tragickou smrt. (Netflix)

Skeksis

Ďalšia hollywoodska kurva, ktorá sa predávkovala. Robila striptérku, aby si našetrila na odchod z malomesta - aby sa stala slávnou. Slávnou prečo? Aby zase iba ukazovala kozy. Aj tak umelé, ako celý jej charakter. Jediný, koho mi bolo ľúto, bol jej syn. Na jeho mieste by som sa odpravila už dávno. Alebo ju, nech mám pokoj. ()

Djoker

Mnoho žen chtělo zářit stejně jako Marilyn Monroe, ale žádná z nich to nedokázala a některé skončily velmi špatně. Anna Nicole Smith se nedožila ani čtyřicítky. Z řadové playmate to dotáhla až do filmu. Její životní láska je samozřejmě k smíchu. Málokdo asi bude věřit tomu, že taková samice by chtěla být s dědkem na smrtelné posteli z lásky, ale možná to skutečně byla náhoda, že šlo o ropného magnáta. I tak měla těžký život. Když vás chce ojet i vlastní otec, tak to na psychické pohodě nepřidá. ()

Arsenal83

Neznáme a našťastie ani nechceme znát. Vždy ma fascinuje, keď ludru nazývajú modelkou alebo herečkou. U tejto to platí mnohonásobne. Najprv playboyovala, potom okolo tyče tancovala, potom zlatokopovala, následne drogovala, chlastala a aj vlastnému synovi vzor ukázala, no a potom sa niekto diví, že takáto kopa intelektuálneho planktónu chcípne niekde na predávkovanie, no a všetci, čo sa z nej dovtedy smiali, alebo ju mali za odpad, po smrti idú točiť dokumenty, že treba aj poctu vzdať, že ona za to možno ani nemohla, že ona je niečo ako Marilyn. Okrem toho nič dokument nového neprináša. Len využíva predčasnú smrť "celebrity". ()

Johnny.ARN

Ďalší príjemný dokument o osobnosti, ktorú som veľmi nepoznal. Všetko pekne zhrnuté, výpovede ľudí, čo ju poznali, záver si divák spraví sám. 3 z 5 ()

Pavlínka9

Anna Nicole Smith znám a už jsem o ní jeden dokument viděla. Nicméně tenhle je jiný - zajímavější a ukazuje stránku, kterou jsme podle mě mnozí nevěděli. Je to vlastně za mě neskutečně smutný příběh. Mě se to ale moc líbilo. ()

rockwoman

Nepřehlédnutelná blondka s pěknou tváří, která v době svého "záření", nebo spíše řádění, uměla ty své nafouknuté vnady prodávat. ッ Celkem zajímavý dokument. Jooo a  na pár vteřin se tam také mihne žvýkací Leo, bloňdatý Brad a rebel Marky Mark. ッ ()

klukluka

Závěr mi přišel strhující a měl jsem cukání přihodit za něj i tu pátou chybějící pecku. Bez výčitek veřejně lživě zostuzovat milující nejbližší příbuzné kvůli prachům, to je průnik do úplně jinýho světa, do způsobu myšlení, kterej bych si až doteď vůbec neuměl ani představit. Tady už nebylo skutečnýho vůbec nic, v tomhle nelze přežít. Dokument se mi jinak moc líbil, šel do hloubky a nemám pocit, že by mnou někdo nějak manipuloval. Pokud se mi snad něco přece jen snažili podsunout, pak to byla údajná krása ANS. Nepopírám, že nebyla výrazná, možná dokonce nepřehlédnutelná, přesto nikdy nebyla můj typ. A už ani nikdy nebude, i když jsem si o ní poupravil mínění. Doteď jsem ji vnímal jako peroxidovou, prsatou, vypočítavou, nebezpečnou hračku. Teď ji mám nově za peroxidovou, prsatou, ctižádostivou a občas snad i citlivou hráčku. Tenhle film jí vdechl život. Tudíž se podle mě vážně povedl. ()

AnanAss

Jméno nějaké modelky Anny Nicole mi do téhle doby nic neříkalo a až během sledování jsem si uvědomil, že je mi známá alespoň ze třetí střely s Frankem Drebinem, kde vynikala svými, ehmm… no svými schopnostmi. Příběh dívky, která si chce splnit svůj emerikn drím a jde tančit k tyči, kde se „zamiluje“ do skoro devadesátiletého miliardáře (který je shodou okolností čerstvý vdovec a svůj žal utápí ve striptýzových klubech) a okamžitě se za něj provdá. Mimochodem, proč jsou to vždy takové vykopávky a ještě z takového nudného oboru? Proč to nemůže být například vitální sedmdesátiletý soustružník, popřípadě elektrikář? Tento vztah by měl jistě úplně jiný náboj. No a poté se najede na těžký životní úděl, spojený s pracovními nezdary, drogovými večírky a luxováním cizího bankovního konta. Mile mě překvapilo, že se tuto jednodušší silikonovou blondýnu nesnažili zidealizovat a je většinou podána jako ulhaná manipulátorka (ani to těžké dětství, které nám sama předsouvala, nebyla až taková pravda), neustále využívající lidi a kreditní kartu svého staříka, které věříte snad jen to, že měla ráda svého syna… a alkohol prokládaný prášky. Potěšilo také využití spousty archivních záběrů, kde největší hrůza šla z domácího videa, na kterém svému malému synovi představuje jeho nového devadesátiletého tatínka. Já se bavil a byl jsem zvědavý, jaká další prapodivná postavička a bizarní situací se dostane do jejího života. Trošku škoda, že Netflix tu stopáž u svých dokumentů zbytečně natahuje. Půl hodinky ubrat a klidně přihodím i opatrnou čtvrtou stár. ()

chrispe

Kdyby byl býval staroušek Marshall o dvacet, třicet let mladší, mohl z toho nejspíš být i happy end. Přišlo mi, že po setkání s otcem to s ní šlo už jen z kopce, protože ztratila i poslední iluze. No konec dokumentu tomu dal na prdel, protože... čemu teda věřit, že. Cílevědomá Vicky měla každopádně zajímavý život, řekla bych, že i z velké části podle svých vysněných představ. Jo a určitě bych to o pár desítek minut zkrátila. ()

Psycho.R

Tuhle pani jsem znal jen z doslechu. Velmi mi podle tohoto filmu připomněla Marilyn, která mi k srdci nepřirostla. Naopak doporučuju film o Pamele, na kterou jsem naopak změnil názor. Pro lidi, kteří zvolí dabing vězte, že postarší dámu dabuje snad 13 let stará slečna a je to do očí bijící, ovšem ještě větší bizar je, že právničku Annina manžela vůbec nenadabovali, takže si musíte zapnout titulky. ()

Emafera

Bezduchá žena, která měla kolem sebe tolik pomoci v podobě lidí, kteří to s ní mysleli dobře, ale které nedokázala využít. Měla charisma, krásu, ale život zahodila s drogami a vše přišlo vniveč. Zbyla jen povrchnost a prázdnota. ()

Annaroz

Dost povrchní, občas nedotažené výpovědi či myšlenky. Naprosto šílený dabing, který svou dementností odváděl pozornost od děje. ()

karambwa

Zajímavé. Dala jsem to jedním dechem. Samozřejmě jsem viděla již jiné filmy a dokumenty, a tento také není vůbec špatný. Bohužel skončila jak skončila, na druhou stranu chápu že chtěla jít za synem a ten stesk se nedal zvládat. Samotný dokument je natočen hezky, lidi který tam mají zpověď se zdají být upřímný a dali zase jiný pohled na věci co se dělo a proč se tak dělo. ()

Filumena

Název přesný - Neznáte mne. Je spousta krásných děvčat ale v dnešním světě musí mít povahu žraloka a úlisnost zmije. Nahlédnutí do života Anny je zajímavé a dokazuje to že bez drog se asi svět přestane točit pro celebrity. Trapné uhánění staříků kvůli prachům máme i v našem českém rybníčku. Třeba se dožiji natočených životopisů dnešních VIP. Ovšem raději ohluchnu než znovu zaslechnout příšerný umňoukaný dabing. Rychle jsem přepnula do původního znění. Zkouknout se dalo ale odvařená z toho nejsem. (Jsem totiž na chlapy). ()

SATUR.

Žena, která měla závažné mentální problémy obdobné jako mnoho jiných osob zvláště v odvětví showbyznysu, bulváru, mediích, umělecké branži. Každopadně nebyla správně uzdravována, když dopadla stejně tragicky jako napr. Petr Muk, Iveta Bartošová, Karel Svoboda, Richard Hes a mnozí další v ČR nebo ve světě. Recenze filmu bude přidána. ()

mirika39

Nie som si istá, či mám dôveru voči slovám matky, ktorá sa až príliš urputne snaží všetkých presvedčiť, aké mala Anna šťastné detstvo a aká sa z nej stala patologická klamárka. Nepochybujem, že Anna mnohé zveličovala, ale napriek tomu, šťastné deti predsa z domu neutekajú, keď majú len pätnásť a nevydávajú sa v sedemnástich. Skôr by som povedala, že sa matka bála pudov svojho nového manžela, keď Vicky začala dospievať. "Zápasník vo voľnom štýle" (bratranec) bol umiernenejší, ale o tom šťastnom detstve ma naozaj nikto nepresvedčí. Strýkove slzy hodnotím ako vysoko presvedčivý herecký výkon, ktorý si zaslúži minimálne cenu Emmy. Naopak, verila som Missy, Anninej lezbickej priateľke. Verila som jej aj to, ako Annu milovala. Bolo to na nej vidieť. Páčilo sa mi, ako s dlhým nosom zaliezol právnik, ktorý po Anninej smrti nepochybne nesmierne nadával na tie svoje neschopné spermie, keď zistil, že nakoniec z tohto vzťahu nevyťaží ani len to decko. Nepáčilo sa mi, ako sa dokumentaristi snažili pomstiť Larymu Birkheadovi za to, že odmietol v tomto dokumente vystupovať a vlastne z neho spravili vypočítavého chrapúňa. Snáď každý, kto za tých 16 rokov videl, ako si vedie vo výchove toho decka, musí uznať, že ako otec obstál vynikajúco a Dannielynn vyzerá ako šťastná a spokojná mladá dáma. Tiež sa stačilo pozrieť na jeho oči pri spoločných archívnych záberoch s Annou, či už fotky alebo video. Tento mladík bol do nej naozaj zamilovaný! Okrem toho podotýkam, že sa nikdy po Anne neoženil, ani nebolo známe že by mal nejaký dlhodobý vzťah. Vyzerá to, že všetku svoju energiu venoval výchove dieťaťa. Bolo zaujímavé pozorovať, ako sa po Anninej smrti nedopatrením dostal na druhú stranu - zo stavu, keď ako fotograf uháňal celebrity, zrazu bol s deckom uháňaný on. Páčilo sa mi jedno video (je na Youtube), ako sa ho raz jeden paparazzi na ulici so spiacim bábom v náručí opýtal: "Bol si utratiť jej peniaze?" a Larry, s tým svojím chlapčensky nevinným výrazom v tvári povedal: "Všetko čo som kúpil je pre ňu." Vtedy mi poskočilo srdce a zamilovala som si ho.  Inak sa mi dokument veľmi páčil. Trochu som na Annu Nicole zmenila názor. Hej, hnala sa za tou vidinou bohatstva a nezávislosti, ale kto z nás sa neženie, pravda? Akurát ona bola dosť šikovná na to, aby klofla dedka a obohatila sa, ibaže možno nebola dosť inteligentná na to, aby jej tie peniaze vydržali. (Dodnes sa nevie, čo sa stalo s tými štrnástimi miliónmi dolárov, ktoré vo forme peňazí, šperkov, šatstva a pod. získala od Howarda.) Nuž, chce to určite veľký kumšt. Možno by sa jej to aj podarilo, keby neupadla do spárov drog a keby sa smrťou syna všetko nepokazilo. ()