Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiálny text distribútora)

BoPo

Kdo hulí, ten umí je jasnou voľbou pre film s príchuťou trávy. Zahulíme, uvidíme už nie je tak kvalitný matroš. No byť vicemiss huličskej ligy podľa mňa, nie je špatný výsledok. ()

adamo_znk

Musim přidat i čtvrtou hvězdu, páč si tenhle film s bráchou pouštíme celkem často a mam s nim spojenej jenom pocit totální pohody a chillu ! A narozdíl od Kdo hulí ten umí to nemá tak zparchantělej konec a celý je to takový víc celistvější. ()

Terva

CITÁT - Ty vole, pamatuješ, jak jsme se tak strašně zhulili a házeli věci z mostu, abychom viděli, jestli plavou?.......... Režisér Danny Leiner navazuje na úspěch své teenagerské veselohry Hele, vole, kde mám káru? Scénář : Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg. Kamera : Christopher Ball a Bruce Douglas Johnson. Hudba : David Kitay - Ocenění: 2005 - MTV Movie Awards - nominace (za píseň "Hold On") http://www.youtube.com/watch?v=uIbXvaE39wM 2005 - Teen Choice Awards - nominace (za píseň "Hold On") CHYBY VE FILMU - 1 - Při pohovoru s Kumarem hned na začátku filmu se na stole mění poloha pera i s papírem. 2 - Když Kumár zastaví u cesty, aby se šel vymočit, značka ukazuje šipkou do leva. V dalším záběru zase šipka ukazuje doprava. 3 - Když se ve White Castlu Harold baví se dvěma holkama, má jedna z holek na krku přívěsek. Během střihů je řetízek jednou pod tričkem a jindy zase venku. PS : V chybách by se dalo pokračovat, ale já chci zůstat u dvou ** - CITÁT - Drž hubu. To je klasika. Nádherný příběh o někom, kdo si připadá nedoceněný, nemilovaný... ()

moviesfan

Dobrá komedie, která jsou začal mít v oblibě až po druhém zhlédnutí. Ten humor je mi docela po chuti. Ovšem na poprvé jsem si řekl, že je to šíleně umělé a bez nápadu. A ono to vlastně takové trochu je, ale film prostě baví. ()

Gazy

Slušné překvapení, čekal jsem jen další stupidní teen komedii, ale vyklubala se z toho svěží, místy originální záležitost okořeněná pár opravdu geniálními vtipy a i přesto, že hlavní hrdinové mi svým stylem života nejsou zrovna blízcí, jsem se skvěle bavil. A abych nezapomněl, Neil Patrick Harris je legen... wait for it... dary! ()

Torision

Celkem nadprůměrný zážitek složený ze spojení hamburgerů z White Castle, trávy, fajnového hereckého obsazení a vtipné hudby. Komedie za všechny prachy to sice není,ale je to přinejmenším vtipné znázornění dvou obyčejných kluků kluků, kteří se chtějí vychutnat pořádný jídlo,bohužel pro ně cesta vede....mno,jen se podívejte! Dávám 4 hvězdy, možná, že s trochou THC v krvi to má větší grády, jak se tady píše, ale já tomu nějak neholduju. ()

liquido26

Před deseti lety bych z tohoto filmu byl totálně na větvi. Teď už ne. Jsou tam nějaký povedený místa a vtipy, ale celkově nic moc. Viděl jsem to před několika hodinama a musel přemýšlet o čem to vlastně bylo. ()

ConanVJ

Skvělá teen komedie u které se vždy zasměju. Celkově je to pro mě asi nejlepší film o huličích. Cestou za White Castle restaurací potkají Harold a Kumar zjímavé postavy (hlavně Hnusáka a jeho přítelkyni), ale i trapnýho ubořáka Neil Patrick Harris (Tohohle herce můžu jen v Hvězdné pěchotě). Ve filmu je pěkná párty, super humor (i nějakej fekální se najde :D) a vlastně vše co v teen komedii nesmí chybět. Za mě 90% :) ()

themic

Blbost, ale přeci jen něco musím odcenit, to že se v celém filmu nikdy neodklonili od hl. pointy, dostat se do White Castlu co nejdřív..! ()

Adman

Tohle je komedie, která mě postavila na nohy. Celý film byl natočen s velmi nízkým rozpočtem, nicméně za tu zábavu to stojí. Extrémě jednoduchá dějová linka je neustále přerušována zdařilými gagy, které naše hrdiny vždy na chvíli odvedou z cesty za vysněným cílem. Když se z toho konečně nějak vyhrabou a řeknou si, teď už konečně pojedeme do toho White Castlu, stanese opět něco, co rozhodně neočekávali a z tak jednoduché věci, jako dojed do vedlejšího města a dát si tam hamburger, se stane téměř neproveditelný úkol. ()

LV.Helter

Kultovka z raných čias, keď som hltal podobné sračky. Danny Leiner vie kedy má pritlačiť na pílu a kedy má (pri fekalných scénach) odhľačiť atmosféru. Takže hodnotenie kvoli feelingu ostáva. ()

O.Peta

Pořád jsem nemohl pochopit proč zrovna tato komedie s tímto tématem má poměrně vysoké hodnocení. Po zhlédnutí jsem už pochopil. Občas platí totiž i pravidlo přímé úměrnosti: Čím větší blbost a slátanina, tím větší zábava to je. Spokojenost, jen tu fekální bitvu na záchodech bych si odpustil. Díky i za N.P.Harrise. ()

MikO_NR_1909

Zahúlime uvidíme má to šťastie, že nepôsobí až tak odťažito pre normálneho diváka a občas ponúkne dáky ten morbídnejší humor. Dakedy to zúčastneným nevyjde, ale priznajme si, v iných béčkových komédiách sa to stáva ďaleko častejšie a naviac, neponúkajú prinajlepšom žiadnu zaujímavú road tour. Čiže stráviteľné. ()

Olicak

Dávám 90%. Dva kámoši, co si doma rádi zahulí dostanou chut na burger z White Castlu, cesta do White Castlu ale nebude jednoduchá, ale o to vtipnější. Skvělá komedie, kterou jsem viděl již nesčetněkrát. Není pro každého, takže pokud nemáte smysl pro humor, který "není na úrovni", tak asi ani nekoukejte. ()

Vojcl

V poslední době se v amerických producentech zakořenila představa, že stačí aby do názvu svého filmu dali slovo "hulit" nebo "tráva" a vysoká návštěvnost je zaručena... To je, ale hrubý omyl... Dneska už prostě nestačí vzít dva zhulence, pytel marihuany a postavit na tom celovečerní film. To platí i v případě této spíše nepovedené komedie.. Pokud budete mít v krvi dostatek THC tak se jistě nasmějete, ale jinak žánrový podprůměr.. Jedna hvězdička je za pár (ale opravdu jenom pár) dobrých gagů a ta druhá za absenci nechutných scén (tedy až na jednu výjimku)... ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

To nejdůležitější zatím nevíme: Vrátí se Stiflerova máma? Je to napínavé čekání, protože bez osvědčené MCBP to už nebude ono. I přesto ale čtvrtý díl Prciček vypadá téměř jako teen-comedy-verze… (viac)

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (viac)