Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

D1705

Fenomenálna japonská hlúposť. Takešiho hrad bol akýsi predchodca Ninja Factoru a Drtivej porážky. Disciplíny ako Vybíjaná, Ťuk-Ťuk, Obrý hríb a iné sa stali maskotmi hry. Japoncov za odmenu 1 000 000 jenov neodradili ani zákerné prekážky ako Jazda na surfe či Pohyblivé kamene. Takeshimu Kitanovi sa proste podaril dobrý zábavný program. Za 133 epizód, mali len 9 víťazov, takže to bolo naozaj ťažké vyhrať. Len by ma zaujímalo, či ľudia, ktorí si zranenia spôsobili boli dopredu poučení alebo či niekto dokonca Takeshiho žaloval. ()

burg

Ti Žáponci jsou fakt zvláštní národ. Na tradicích lpí tak, že by se jim vysmáli do xichtu i Britové, staví baráky z papíru a bambusu a soutěží v těch nejnemožnějších disciplínách. Bohužel jsem zastihl jen občas pár dílů, ale u každého jsem se úžasně bavil s otevřenou pusou a divil se, kam na to ti Žaponci chodí. ()

padlar

Oproti jiným, podobným soutěžním pořadům, mě tento příliš neoslovil. Na můj vkus je to chvílemi již příliš velká "ujetina". ()

martina2898

není díl, u kterýho bych se nezasmála. Takže když má někdo špatnou náladu-určitě doporučuju. Asi hodně lidí by si řeklo, co je na tom tak vtiného když přede jenom nějací lidé padají do vody a tak....ale pravda je taková, že se fakt zasmějete. (asi velký podíl na tom má teda i komentátor :)) ()

M4rty5

Musím říct že Takešiho hrad sem hodně sledoval jako malý. Ovšem po shlédnutí na Prima Cool musím změnit svů původní "dětský" názor. V některých situacích je Takešiho hrad přinejmenším trapný a v konkurenci s Ninja faktorem jednoznačně neobstojí. ()

JARDAHONDA

Japonci jsou šílenci, kteří ovšem svou pružností a vitalitou ukazují ostatním, kde vzniklo starodávné bojové umění. Nechybí vtipné pády i napínavé akce. ()

billcarson

Něco co jde naprosto mimo mysl každého normálního jedince, na druhou stranu Vás tahle prasárna ze země vycházejícího slunka vždy rozesměje a někdy se z toho div neposerete. Takeshi rulez ()

JackieD

Jako malá jsem to sledovala na DSF pravidelně a dá se říct, že jsem na tom vyrostla. A možná to i bez těch českých komentářů bylo lepší. Sledovat ty natěšené japonky v šusťákovkách s zdviženými rukami v pěst, s usměvem od ucha k uchu připravené ke koupeli v bahně dovezeného z farmy až z jižního Japonska - mě to prostě baví) takže? Sayonara (さようなら) ()

San Miguel

Totálně perfektní japonská show. Pamatuju, jak jsem to jako malej hltal o 106. Dnes, když už jsem větší už jen o 105. Ale pořád to neztrácí svojí zábavnost. Prostě za pět hvězd. ()

Smells

Je to šílený,je to japonský,je to kult a hlavně je to celkem nuda.Hry bez hranic pro mě ještě o chloupek před Takešiho hradem vedou,už jen proto,že tam soutěžili Češi. ()

Lenykov

Líbí se mi, když se soutěžící dostanou do finále, kde stejně nakonec Takešiho hrad nedobyjí. Myslím si, že tu nejde o vítězství, ale hlavně o hru a skvělou zábavu. A v tom jsou Japonci úžasní. ()