Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

John Dunbar

Téměř nekoukatelná záležitost. Absolutní vymazání lidské individuality. Jsi prostě jen číslo předem odsouzené k hořkému konci, jenž slouží pro pobavení zvráceného národa. ()

nanamarak1

V deseti jsem koukal na tohle, Futuramu, Simpsonovi, Drtivou porážku, Williho Foga, Krajní meze, Akta X, Xenu a Ninja Faktor. Viva Prima Cool!!! ()

dawexx

DjKoma tady správně připomněl, že Takešiho hrad dávali na DSF, já už si nemohl vzpomenout, na čem to bylo. Škoda, že to asi nějak přestali dávat, protože já se u týhle japonský show náramně bavil. Ty úkoly, které jednotliví soutěžící dostávali, byly geniálně jednoduchý a zároveň divácky velmi přitažlivý, takže o nudu nebyla nikdy nouze a neznalost japonštiny (v mém případě ani němčiny) vůbec nebyla na škodu. A finále dobývání samotného hradu byla pokaždé ohromná pifárna. Those Japs are crazy! UPDATE 11.5.11 - už to nějakou dobu běží na Prima Cool v novým formátu, takže nostalgie se proměnila v pravidelný sledování! ()

MK_ultra

Tohle je opravdu tak "blbý" až je to krásný. Ne vážně,tohle úplně normální člověk nevymyslí, pokud není Japonec. Ale ostatně, proč ne? Alespoň si umí hrát. ()

Matth

Hlavný námet zakladajúci na "Najlepšia radosť - škodoradosť!" sa v celku vtipne podaril. Bohužiaľ východná mentalita sa od európskej veľmi líši a preto je niekedy moderátorovo komentovanie priam bolestne nevtipné. ()

lilylove

Dávám maximálně 3*,je to sranda..a celkem mě to baví ale nemusím to vidět pořád...Samozřejmě se najde pár nudných záběrů.... ()

turboviking

Šíleně šílená japonská soutěž, kde spíš o výhru (taky mi řekně jestli to kdy někdo vyhrál :) jde o pobavení jak účastníků, tak i diváka u televize který má pomalu křeče. ()

e-pilot

Některé výkony jsou vskutku obdivuhodné. Když vidíte malou Japonečku, jejíž boty jsou těžší než ona sama, co se (držíc toliko dvěma prsty) snaží přelézt traverzu, nutno před ní smeknout. A fakt to dala! ()

Lorkis

Když se na to člověk kouká sám, až zas taková sranda to není, ale dívat se na to s kamarády v hospodě při pivu je nezapomenutelná sranda. ()

prometheusll

Poměrně srandovní Japonská soutěž. Ale docela mě štve,jak na konci vždy řikají: Dnes výtěze nemáme ale příště už určitě někdo vyhraje. Nikdy nikdo nevyhrál a to mě mrzí. ()