Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje. (TV Markíza)

Spiz

"Doughu kupte si tričko bez dírek, běžte si zaplavat a najděte si dívku.... Tak já mu to řeknu." Prostě nejlepší hláška xD ()

chrispe

Napadlo mě, že kdyby to nebylo se Sandlerem, tak by to dopadlo asi špatně. Neříkám, že mi jeho humor úplně sedí, ale takhle to aspoň není prostě jen romantická slátanina a taky to není tak úplně jen přiblblá komedie. Něco bych rozhodně vypustila (Schneidera; tu ženskou, co hraje podivnou mužatku...), ale jako celek se mi ten film líbí a nebráním se ho zkouknout i několikrát. ()

Kingjiri

Vzhledem k námětu moh být scénář o poznání nápaditější, ale jinak jde o velice slušnou romantickou zábavu, ve který je Adam Sandler v herecký dvojici s Drew Barrymore dost sympatickej. Musim však opomenout trapný scény s ruskym hermafroditem Alexou, aneb bez fekálního humoru by to fakt nešlo? Naopak potěšili dobrý vedlejší postavy v podání Roba Schneidera nebo Seana Astina a cameo Dana Aykroyda. A všechno je navíc okořeněný pohodovym hawaiskym prostředim a atmosférou, čtyři slabý hvězdy. ()

HappyDeath

Tááák, to se nepovedlo, podělal ses? Já taky!!! :-D (scénka s malým tučňákem na silnici) Ne, faj filmek na nedělní odpoledne. Taková ta romantická klasika co nemusí být každý den, ale pokud je dobře zpracovaná tak občas potěší. ()

Drom

Ale tak jo, pokud jste nikdy neviděli Adama Sandlera, jen matně tušíte, kdo je Drew Barrymore a nekoukáte na obdobný cajdáky dvakrát do týdne... Tak je to taková romantická pohádková komedie pro (?ne)dospělý. Já myslím, že ten ústřední nápad, na kterém to je založené, není originální (a navíc to bylo v Hyperionu). A kdyby to už náhodou mělo nějaké bližší dočinění s realitou, tak on by byl právě narozený tele a ona kuře (a fakt by mě zajímalo, co si pod tím kdo vyloží :P). Nicméně, plitkost obsahu je líbivě podána jen v asi devadesáti minutách, takže je to stravitel... nější než třeba to z toho zábavnýho parku v Africe. ()

tranquill

"Nejsem už tak pružná jako dřív, ale vynahradím to snahou a odvahou experimentovat!" Naopak, zde režisér nijak neexperimentoval, vsadil na originální téma, komické herce a stvořil parádní romantickou komedii. ()

dalziel

Nóó.Tak 50x som to ešte nevidel , no napriek tomu ma niečo opakovane núti tento film pozerať. Má to svoje čaro ,humor i romantiku v prijateľnej quantite aj qualite .Aloha Pitomci. ()

HawkeyP

Spíše romantická tragikomedie, to platí zvláště o druhé půli. Sandler tu působí vcelku přijatelně, narozdíl od Roba Schneidera, kterému už by konečně měli zakázat doživotně hrát nebo ho rovnou popravit. Kvalita filmu se totiž výrazně propadne v každé scéně s tímto individuem. ()

Solly

Hmmm, co na to říct. Scény s čekaáním Sandlera na Drew na cestě jsou zábavné a místy i velmi ("Jsem členkou místní domobrany"), ale jinak je výsledný efekt dost nevyrovnaný. Tou třetí hvězdičkou oceňuji konec, kde se, přestože happy end, obešel i bez naprosto nevěrohodného vyléčení. ()

koudak

Hodně dobré tři.Dobrá komedie,u které se pobaví celá rodina.Je to dělané spíš pro ženský,ale i chlap si přijde na své.PS:chudák Rob Schneider. ()

Magggie

Tenhle film mě rozhodně nijak zvlášť nepobavil. Trochu nechutná, místy dost hluchá a ne příliš vtipná komedie, s neuvěřitelně nudnou druhou půlkou. Divák už jen sedí před obrazovkou a doufá že si hrdinka konečně vzpomene kdo vlastně je aby to mohl s klidem vypnout....Nejhorší na tom je, že ona si po těch 99 minutách nakonec stejně nevzpomene!!! ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)