Automobilový závodník Alex Furlong je po své děsivé havárii vymrštěn ze svého kokpitu a vržen do budoucnosti. Je mrtvý pro přítomnost, ale zároveň bojuje o svůj život v budoucnosti. Stal se "freejackem", cizincem v nejpodivnějším světě. A nelítostný zabiják může získat za jeho kůži miliony. (oficiálny text distribútora)

Blazkowicz

Solidní béčko. Obsazení je dost nadprůměrné a hlavně Mick Jagger hraje výborně. Prostředí New Yorku budoucnosti fajn, i když jde vidět, že efekty a prostě všechno okolo vizuálu není úplně na špičce. V prostřední části má film docela dost prázdných míst u kterých jsem se nudil. Naštěstí se to pak zase rozběhne a pokračuje to (včetně konce) nadmíru dobře. 3* ()

xpaja

Jako kluk sem viděl tento film v TV a byl sem z něj naprosto unešený. Teď po letech už to takový zážitek nebyl, ale i tak sem byl mile překvapen. Je to sice děsné béčko, některé triky (ve filmu jich celkově moc není) vyloženě tahají za oči. Nápad s kradením těl těsně před smrtí a jejich prodejem boháčům v budoucnosti je originální, ale zasloužil by si větší propracování. Rene Russo je krásná, Mick Jagger působí drsně. Přítomnost hereckého esa, jakým je A. Hopkins, v béčkovém filmu působí téměř nepatřičně. Vize budoucnosti v roce 2009 vypadá spíše jako karikatura, ale nemůžu se divit, když se dívám pohledem z roku 2012. Třeba se jednou takového světa vážně dočkáme. I přesto je to nejlepší béčkový film co jsem viděl. Dávám ---== 70% ==--- (možná trochu z nostalgie). ()

jokino

Toto dielo ma nikdy nejako nenadchlo. Dosť nudné a pre mňa také mdlé.. Neurazí, no ani extra nezaujme. Za mňa rozhodne slabota.. ()

kyrysar

Málokdo ví, co je Emilio zač, a i proto jsem mu fandil více jak jeho bráchovi Carlosovi známem jako Charlie... Film mě jako kluka bavil strašně moc, proto dávám téměř plnou hvězdnou :) ()

buchannon

Zlaté devadesátky, ještě je mám v živé paměti. Když jsem tento film viděl kdysi jako náctiletý, tak se mi líbil, proto jsem si ho dnes oživil, a musím napsat, že už to není taková hitparáda jako tenkrát. Celkem průměrné béčko. P.S.: Plán první pětiletky splněn! Mám 4600 hodnocení a víc než 400 komentářů. Dokonce mám i jeden bod, cože je přesně o jeden víc, než jsem čekal. :))) Uvidím, zda i další pětilky budou tak plodné. A taky jsem zvědav, kolik těch poctivých pětiletek zvládnu, než se tváří v tvář setkám se smrtkou s kosou. ()

wex666

Já nevím jak vás ,ale mě to celkem bavilo.Rád se na tyhle starý kousky mrknu i po letech.Řekl bych udělat remake na dnešní možnosti by to mohl být celkem slušnej scifi thriler.Remake mi nevadí pokud se dobře provede. ()

gezko

Videl som to VHSke pred mnohými a mnohými rokmi. Bola to neznáma hitovka, ale vcelku zaujímavá. Teraz po rokoch, keď som sa k tomu opäť dostal, musím skonštatovať jednu vec: Astmatický záchvat to našťastie nebol, ale len taká poriadna chrípka áno. A s tým sa dá fungovať. A Mick Jagger bol ako z *Vtipnejší vyhráva*. Solídne 2 a pekná spomienka na detstvo. ()

RoyBatty444

B-čko s dobrou výpravou a zarsť dobrých hercov. Čo tomu ale chýba je silnejší scénar a zaujímavejší zvrat. Nemôžem povedať, že by som sa vyslovene nudil ale film asi zasiahli finančné rohodnutia na zjednodušenie zápletky. Volne inšpirované Robert Sheckley Immortality, Inc./Nesmrtelnost, spol. s r. o.. ()

babuška

hvězda navíc za nářez od německých metalistů, chtělo si to více pohrát se scénářem, ale trtiky a mick to docela posrali, 3/55% ()

Turtle

Tento film je sice béčko ale zcela nepokrytě a upřímně se k tomu hlásí a tak pokud nečekáte nic náročného neměli by jste být zklamáni. I když je možné, že Jaggerův kožený ksich tak trochu narušuje moji objektivitu. ()

Daevos

Vcelku zajímavá akční sci-fi s neokoukaným mladým Sheenem - Estevezem. Nenabízí nic nového, nicméně je to natočené svižně, akce střídá akci a Rene Russo je jako vždy neuvěřitelná kost. Mick Jagger rozhodně hraje líp ve Stounech než ve filmu, ale třeba za to mohl jen debilní český dabing... ()

MrSAP

Devadesátková béčková klasika plná tehdy atraktivních herců v čele s Emiliem a Rene, která dnes mimořádně pobaví. ()

BigJohn02

Zdařilé béčko vycházející z novely Immortality, Inc. dinosaura sci-fi Roberta Sheckleyho, které těží mj. i z přílivu popularity Anthony Hopkinse po Mlčení jehňátek. Nedostatek charismatu Emilia Esteveze bohatě vynahrazuje "gestapák" Micka Jaggera, ze kterého naopak charisma stříká na všechny strany. ()

710.cz

Tohle už (s ohledem na obsazené hvězdy) není snad ani "béčko". Mít ve zvyku si u filmu nudou a zmarem okusovat nehty, tak mám po tomhle prsty o jeden článek kratší. PS: Mick Jagger není nejslabším článkem řetězu. Naopak. ()