Na samém konci druhé světové války nechce německý dezertér už nic jiného než být doma. Místo toho se ale musí postavit esesákům, kteří pasou po ukrytém zlatém pokladu. (Netflix)

BStone

Německý film o náccích? Jo, rozhodně. Překvapivě dobré drama o bandě nácků, které na diváka pomrkává Tarantinovskými motivy. Líbilo. 70% ()

Pimburger

Skvělá vyvražďovačka, ke který není moc co dodat. Hlavní záporák sice mohl umřít později a krutěji, ale i pohled skrz hlavu na to, jak polyká, byl skvěle vymyšlenej. Moc se mi to líbilo a konverzační pasáže jsem využil k odběhnutí někam pryč, takže jsem si užil hlavně akci. Fakt skvělej počin - Němci jsou už od seriálu Unsere Mütter, unsere Väter fakt dobří ve válečných filmech a baví mě mnohem víc než ty americké... Paráda. ()

MisaP3

Nejdřív se to tvářilo jako klasické drama z konce druhé světové, ale pak seto začalo zvrhávat v místy černou/satirickou komedii, německé drama podkreslené rytmem hudby z amerických westernů, občas jsme se zasmáli vážně míněným scénám, když mladá farmářka kosila vojáky snad líp, než vojáci sami, kde na jednu stranu střílí smaopaly nekolik chlapů a nikdo netrefí a hrdina samozřejmě ruční pistolí trefí hned... Ale to nijak neubralo na tom, ze to velmi, velmi připomínalo Tarantina 😄  Takže za mě solidní zábava plná krve, hlášek a nadsázky ()

stret

S rychloposuvom to šlo. Nemci fašistov hrať vedia, presnejšie výprava bola zvládnutá. Nemecký Maštalír ako aj zbytok hercov už stál za starú bačkoru. Snáď okrem Marie Hacke, ktorá vytŕčala z davu. Žiaľ, ako sa od nemcov dá očakávať - žiadny nadhľad, žiadny humor. Suché. Mega suché. Nudné. Žiadna tarantinovka alebo ak - tak tarantinovka ako ju pochopili nemci. Vyzerá to ako nemecká samoobhajujúca sa "pravdivá" odpoveď na filmy typu Sisu. ()

1234Horymir

Nejprve jsem to vypnul, že už jsem to viděl - pak jsem si uvědomil, že film Kapitán to není - dal jsem tomu šanci, ale rychle se to zvrhlo ve western ve stylu Karla Maye zasazený do roku 1945 a čím více se to blíží ke konci, tak se to mění v grotesku. ()

milos.lacika

Teda toto je chutovka. Jednoduchy pribeh, solidne spracovanie, vyborny kasting jednotlivych postav, westernove stylyzacie, westernova kamera, ohromna pocta leonemu, morriconemu, tarantinovi. Uzasna jednohubba, ktoru som si uzil od zaciatku do konca!!!!Netflix sa hecol. ()