Réžia:
Peter TimmKamera:
Achim PoulheimHudba:
Rainer OleakHrajú:
Götz Schubert, Simone Solga, Gustav Peter Wöhler, Hermann Lause, Bastian Pastewka, Carmen-Maja Antoni, Sebastian Urzendowsky, Matthias Brenner (viac)Hrajú
Götz Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Tichá revoluce (2018)
Napola: Hitlerova elita (2004)
Gustav Peter Wöhler
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Gigantický (1999)
Jsem hezká? (1998)
Soul Kitchen (2009)
Hermann Lause
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Proti múru (2004)
Solino (2002)
Bastian Pastewka
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Madagaskar (2005)
Dítě z Maconu (1993)
Ťažkí borci (2006)
Carmen-Maja Antoni
Najlepšie filmy:
Predčítač (2008)
Život - stavba povolena (1997)
Tichá revoluce (2018)
Sebastian Urzendowsky
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Guter Junge (2008) (TV film)
Diablova dielňa (2007)
Matthias Brenner
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Narušiteľ systému (2019)
Guter Junge (2008) (TV film)
Sybille Schedwill
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Poklad Bielych sokolov (2005)
Männer wie wir (2004)
Arved Birnbaum
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Teroristé hákového kříže: Vyšetřovatelé - Jen pro služební použití (2016) (TV film)
Emmino šťastie (2006)
Thomas Gimbel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Princezna a bojovník (2000)
Turbo a Tacho (2013) (TV film)
Štyria proti banke (2016)
Christel Peters
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Nočné stretnutia (1999)
Leto na balkóne (2005)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Jörg Panknin
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Dlhá cesta do školy (1982)
Russendisko (2012)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Christof Wackernagel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Tetování (1967)
Shawn Karlborg
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Môj vodca: Skutočne skutočná udalosť o Adolfovi Hitlerovi (2007)
Zlodej tvárí (2009) (TV film)
Nina Franoszek
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pianista (2002)
Konečne doma (2015)
Za mořem (2004)
Ilona Schulz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Kleines Arschloch (1997)
Továreň na sny (2019)
Schimanski (1997) (seriál)
Sina Fiedler-Engel
Najlepšie filmy:
Stopa kamenů (1966)
Kit a spol. (1974)
Jedni druhých břemena neste (1988)
Michael Kinkel
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)