Svenovi umře matka, se kterou žil po rozchodu rodičů. Není ještě plnoletý, takže se musí nastěhovat k otci. Počáteční nedůvěra postupně opadá, na povrch se ale dostává mnohem závažnější problém - otec zjišťuje, že jeho syn je pedofil. (petrsv)

sochoking

I napriek tomu , že to je venované všetkým pedofilným homokládam , je to vynikajúca psychologická dráma podfarbená podmanivou hudbou a kedže je to do TV , tak zasluhuje za 5 ! ()

easaque

televizní zpracování bylo hodně znát, ale je fakt že pro běžný film by se téma nehodilo. Nijak mě to extra nezaujalo a jde podle mě o slabší průměr (něco mezi jednou a dvěmi hvězdičkami). Ale jako ukázka toho, jakým způsobem nepostupovat při zjištění, že je syn pedofil, tak "slušný" ;-) Pokud Ti téma není blízké je úplně zbytečné se na film dívat - není ničím podnětný a já původně od něj teda čekal něco víc. ()

eLeR

Nechcela by som riešiť to, čo riešil Svenov otec a nechcela by som byť v koži Svenovej ... TV produkciu síce poznať, ale o to viac to pôsobí autentickejšie, muzika tiež tomu pridáva a jedno veľké plus je neopozeraná téma. ()

evapetra

Mimořádně silná a zároveň tak smutná výpověd o bláhové snaze otce, snažícího se svého syna, u něhož se objevily pedofilní sklony, předělat na heterosexuála. Po celou dobu tohoto sugestivně a přitom citlivě natočeného snímku člověk cítí nadcházející tragédii. Každého jistě napadne, že otec mohl všechno udělat jinak a bylo by po problémech, potíž je v tom, že taková nemoc se nedá léčit, pouze léky tlumit a pokud dotyčný ještě nic neprovedl, je to léčba dobrovolná. ()

Muldy

Tento německý televizní film mapuje problematiku pedofilie a sexuálního zneužívání dětí. Ačkoliv se jedná o televizní dílo, tak je film zpracován kvalitně. Rozhodně se nejedná o prvoplánovou televizní bídu. Sebastian Urzendowsky těžkou hereckou úlohu pedofila zvládá velmi dobře a je ve své roli uvěřitelný. Klaus J. Behrendt v roli chlapcova otce za ním vůbec nezaostává. Guter Junge, drama o komplikovaném vztahu pedofilního syna a jeho otce, který není schopen synovu sexualitu přijmout, je velmi dobře zpracované a určitě si zaslouží více pozornosti. ()