V exekuci

Alarmující a doposud skrytý pohled na fungování obchodu s dluhy. Šestidílná dokumentární detektivka rozkrývá systém „dluhového labyrintu“ a na příbězích čtyř hrdinů Aleny, Jany, Zory a Karla odhaluje absurdity systému, které jim komplikují hledání řešení k jejich oddlužení. I přes všechny překážky ukazuje, že z dluhové pasti, ve které se nachází téměř desetina dospělých občanů České republiky, lze najít cestu ven. (Česká televize)

Recenzie používateľa subic k tomuto seriálu (5)

V exekuci (2023)

Dobrý dobrý, jeden se u toho sice trochu nudí, ale je asi potřeba to vidět. ()

Jak se vymáhají dluhy (2023) (E02)

Po druhém dílu asi začínám chápat záměr autorů, kteří chtějí podrobně popsat, jak se rychle a lehce dostat do dluhů a následně do spárů exekuční mafie. A navíc to protkali konkrétními případy zoufalství a lehkomyslnosti. ()

Jak se přichází o majetek (2023) (E03)

Exekuční dražba v Přerově. Mě samotného překvapily ty vyvolávací ceny v desetikorunách u domácí elektroniky. Věci, které se neprodají, za ty ještě exekutor dlužníkovi napočítá skladovné a to se vyplatí. ()

Jak by neměli fungovat exekutoři (2023) (E05)

Od druhého dílu ta úroveň postupně klesá, resp. jako jo informačně dobrý, ale je to tak trochu nuda. 5/10 ()

Jak změnit systém (2023) (E06)

Konec dobrý, všechno dobré, alespoň pro pár těch aktérů. Co chtěli ale autoři říci, je, že tu stále není politická vůle po změně legislativy, aby měl jeden dlužník jednoho exekutora přiděleného soudem. ()