Profesionální zloděj a jeho tým expertů chystají obří akci – loupež půl miliardy dolarů ve zlatě z trezoru na palubě letadla 12 kilometrů nad zemí. (Netflix)

Mr.Lojza

Přeplácaná blbost, spousta nesmyslů. Casting vypadal dost zajímavě o to bylo větší zklamání u hereckých výkonů, nedostatek vtipu především od Kevina Harta = naprosté zklamání. ()

Facerr

Opět hodně čůrajíc proti větru. Mě tohle přišlo prostě super. neřeším obsazení, stereotypy, Rena kterej si moc nezahrál. Prostě jen film a děj a ten se poved. Když člověk nečekal moc, mohl být mile překvapený. Feel good movie se vším všudy a ten libózní závěr:) ()

ElisR

Za mě dobrý. Vybrala jsem si film na volný večer dle výběru na Netflixu, nic jsem od toho nečekala, ale filmy, kde hrajou prim také letadla mě berou..Takže volba padla na V letu a nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Film měl dobrý spád, herci mi nevadili, letadla krásný a jako bonus krásné Benátky. Člověk jen nesmí přemýšlet nad tím co je a není v reálném letectví možné. A jak tu již někdo psal - první třídou bych chtěla aspoň jednou letět :D ()

daleba

Dal jsem to celý! Hned potom jsem ale asi na hodinku usnul a po probuzení už jsem si z toho nepamatoval skoro nic. Tak asi tak... Vystihuje to ale určitě sousloví "promarněná příležitost". ()

Kenji

Bože, to bola nuda. Nekonečná nuda. Závan dobrodružstva prišiel asi po hodine a trval asi 7 minút a aj to bol tak to bolo také nijaké. Určite by to chcelo byť niečo ako Oceans Eleven, ale Kevin Hart nie je Clooney a celá jeho parta je plná nevýrazných nudných ksichtov.  Najhoršie na tom celom je asi to, že prvú hodinu sa tam len nezaujímavo kecá a ani to plánovanie nie je napínavé. A záver je tiež taký nijaký. 1 bod za pekné Benátky. ()

Heywood

Podařená zábava s týmem příjemných herců, se zápletkou a překvapením. Film si nehraje na umění a ani se proto nesnaží skákat na Oscary. Pár slavnějších jmen mělo přitáhnout diváky, svižný střih a originální vyloupení letadla mělo být lákadlem na podívanou s dobrým koncem, protože lump prohrál, špatný policajt ostrouhal a parta šikovných lidí zůstala partou, místo toho, aby jeden druhého povraždil pro větší podíl z kořisti. Snad se tohle filmu nevyčítá, tady tou skupinou otrávených původně natěšených. Hvězda navíc za sekvenci, ve které vozíčkách perfektně ukázal, jak se postižení dá zneužít i při okradení v restauraci. Chovají se tak i nevozíčkáři mávající emigrací, barvou pleti ap. Škoda, že si této vtipně podané kritiky nikdo nevšiml. 60% ()

Kushina

Tyhle akční blbosti s Hartem mě baví víc, jak jeho komedie. Je to sice dost přitažený za vlasy a nepůsobí to 2x reálně, ale je to docela zábava, 60% ()

Střelec17 odpad!

Tohle bylo horší než Vražda v Paříži a to už je dost co říct. Kevin Hart asi nedokáže film utáhnou sám, i když tady měl hodně parťáku, tak všichni  byly spíše do počtu. Nicméně tady i lepší herec by to o moc nevytáhl. Film byl nudný a jak už to u moderních filmech o loupežích bývá, málo věrohodný. Pozitiva: Snad jen záběr na Benátky. Negativa: Bohužel není tam snad nic co by stálo za zmínku. ()

swenyx

Takovej klasickej béčkovej akčňak. Začátek byl vyloženě opruz, seznamování s lupičským týmem kterej vlastně nikoho stejně nezajímá a plánování akce na krádež zlata. Až samotná akce v letadle docela šla, jo sice vcelku špatný vizuál, ale zato dobrá a občas i vtipná akce. Jen bych si přál, aby se už opustil trend těhle "hackerů", je to vždy akorát totálně trapný. Kurva kdo kdy viděl japonskou buchtu jako hackerku? ()

BIG.NINE.CF

2x jsem u toho usnul. Naposledy jsem to dal, ale ve chvíli, kdy začali na letadlo montovat ty další plechy, jsem radši úplně vypnul mozek, jinak bych se nedodíval... Zítra si to budu pamatovat jenom díky těm plechům. ()

smartynaf

Scénář napsal robot, efekty a celý film točil robot. Nesmyslů, nelogičnosti, amatérských "efektů" je tam požehnaně, prostě celý film je jedno velký špatný a o to více se divím, že v něčem tak otřesném hraje tolik fajn herců. To si doufám jen spletli plac a ještě se to nějak vysvětlí. ()

soukyd33

Tak, mělo to větší potenciál než nabídlo, ale závěr překvapí. Trošku to připomíná podobné filmy: Loupež po Italsku a jiné zlodějíčky. Humor zde je, ale neoslní. Herecké výkony průměrné. Herecké obsazení známé. Záporná postava jako tento herec nesedí. Poznámka: Dalo by se očekávat i pokračování. Hvězdiček 3 ()

johnysd

Hele, mě to fakt bavilo. Sice trochu jako Dannyho parťáci z Lídlu, ale bavil jsem se. Co vlastně od tohoto typu filmu čekáme? Akce, zábava, přehnané scény, co víc si přát. No a že na tenhle film třeba za týden zapomenu. No bože no. Přijde jinej no. ()

Polux

4/10 | Netflixu jedná tupá heistovka o ničem s nýmandem v hlavní roli (a totiž Army of Thieves) očividně nestačila a proto pár let poté přichází s dalším pokusem, který - zcela nepřekvapivě - dopadl úplně stejně. Gray se po letech vrací znovu na scénu a bohužel dokazuje, že v režisérském důchodu měl zůstat. Protože co mohla být svižná akční heistová týmovka, to skončilo v rukou netflixovských nádeníků pod jeho vedením jako zapomenutelná žánrovka na víkend, která zaujme maximálně tím, jak moc nefunguje na všech myslitelných úrovních. | Jedno klišé tady střídá druhé, všechny postavy bez výjimky jsou jen jednorozměrné figurky, bolestně tomu chybí humor, akce je jen do počtu a kromě toho nestojí za řeč, přes relativně krátkou stopáž se hodinu útrpně čeká, než se celý heist konečně rozjede a ani pak to není žádná hitparáda, Hart v hlavní roli je přímo ukázkový miscast, jelikož má charisma v záporných hodnotách, chemie mezi ním a Mbatha-Raw prakticky neexistuje, zbylí členové týmu jsou všichni do jednoho nezajímavá/nudná stafáž, poměrně hvězdná sestava ve vedlejších rolích (Reno, D'Onofrio, Magnussen a Worthington) si bohužel jen vydělává na důchod, protože nemá, co pořádně hrát, rádoby efektní zpomalovačky lezou krkem nejpozději po deseti minutách a tak by se dalo pokračovat, ale je to stejně zbytečné jako tenhle film. | P.S. Vzdušná loupež v úvodu třicet let starého Cliffhangera je nápaditější, napínavější a především zábavnější než celý tenhle kdoví kolikátý pokus Netflixu o odstartování nové franšízy. | PeZet ()

ValtorLP

Co si budeme, Kevin Hart je prostě lepší na komedie. Příběh mi přišel takový hodně basic, žádná zajímavá zápletka, ke konci se to snažili zachránit, ale i tak bylo vidět, že to bylo na sílu. Výběr herců byl zajímavý, hlavně postava, kterou ztvárnil Jean Reno, jenže tam byl strašně málo obsazený a skoro nic o jeho životě nebo postavě. Kdyby z toho udělali seriál, možná by udělali i lépe. Každopádně to zase bylo nejhorší, takže 3 hvězdičky si to zaslouží. ()

JB001

Šel jsem do toho jenom kvůli jménům režiséra a herců Jeana Rena a Ursualy Corberó. Byla to však ztráta času. Celé to bylo hodně slabé. Se slzou v oku vzpomínám na Papírový dům. To byla jinačí loupež a jinačí emoce. Tohle byly zbytečně vyhozený prachy. ()

NikiVai

Hm, po pravdě film mě ani moc nelákal ani plakátem ani anotací, ale z nudy jsem si ho nakonec pustila. A věru by se nic nestalo, kdybych tak neučinila. První třetina pro mě byla taková chaotická a hůř srozumitelná, ale je to možná i tím, že už jsem stará a navíc ne úplně soustředěná. Pak už to šlo, sem tam to mělo i akční chvilky, ale jinak mi to celé přišlo dost zdlouhavé a bez napětí. ()