Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

Socom

Akčná klasika v podaní tvrdého Slya, vtipného Snipesa a šarmantnej Sandry Bullock.Príjemný SCI-FI akčný nárez, ktorý má aj po rokoch svoju fanúšikovskú hodnotu. ()

barteca

Fakt neuvěřitelné, že se budoucnost ve filmu naplňuje tak brzy Emotikona frown ve filmu jde o r. 2032, máme náskok 17 let. Buďme dobří ! ()

zdeny99

Demolition Man je excelentní futuristický film. Jeho prvotřídnost je především v zobrazení budoucí společnosti a světa. San Angeles coby futuristické město bez žádné kriminality, po kterém se prohání auta budoucnosti a na každém kroku máte takového malého špiona jak z Orwellovy knihy. Hlavní role se ujal zavedená hvězda akčních filmů, Stallone, a podle mě je to po jeho kultovních rolích Rockym a Rambovi ta nejlepší role. Protivníkem je geniální maniak Wesley Snipes, který si svoji roli doslova užil. A vedle nich stojí v tu dobu ještě mladá neokoukaná Sandra Bullock. Demolition Man znázorňuje klidnou budoucnost. Možná taková bude, možná ne, možná bude jen trošku poupravená. Každopádně už se Schwarzennegerovou knihovnou, která je pojmenovaná ve filmu po "bývalém prezidentovi USA", nebyli zase až tak daleko. Stalloneho reakce na zjištění, kam to až Arnold dotáhla, byla vůbec to nejlepší v celém filmu. [34508. hodnocení, 895. komentář, 78%, 409. nejoblíbenější film] ()

theSaint

"Buď dobrý" relevantnější více než jindy. Kdo by to byl řekl, že se společnost k tomuto systému v příštích třiceti letech bude blížit víc a víc. Tady to máme alespoň podané zatraceně zábavně. ()

Aurus

Tohle je za mě vážně hodně dobrý akční komediální sci-fi thriller který fakt hodně pobavý. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a vtipné (hlavně Sylvester Stallone), hudba je výborná, akce tu je velmi povedená a skvělá, efekty jsou perfektní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No na tenhle film se určitě někdy zase kouknu, stopáž je akorát není moc dlouhá a ani moc krátká. Scénář je velmi dobře a chytře napsaný a herecké obsazení je vážně skvělé. Není zde žádný herec či postava filmu která by mě štvala. No za mě 8/10 a všem kdo neviděli tak doporučuji. ()

Bozvav

Vtipné, řízné, skvěle obsazené, výborné akční scény, super muzika. není co vytknout. Proč už se takového filmy netočí? Za mne plný počet. ()

mls

Asi prvý normálny akčák, ktorý si zo svojho krátkeho života pamätám. Veľmi vtipné - už ako malý som sa na tom smial, pomerne originálne, navyše z geniálnou zápornou postavou, ktorej budete držať viac ako úplne všednému Stallonemu. Wesley Snipes už ťažko zahrá niečo lepšie a ja tiež neuvidím veľa lepších akčných filmov a veľa lepších postáv Sandry Bullock. ()

Puol

Vo veselej budúcnosti nekompromisný Stallone naháňa superzaporáka Wesleyka Snipesa. Veľa dobrých nápadov v komediálnej scifi, ktorá sa neberie veľmi vážne. ()

Joll

Sly hláškuje,Snipes hláškuje a věřte nebo ne i Sandra:D jedinej kdo ne je super komik s Jistě Pane premiere Nighel Hawthorne, škoda že nedostal více prostoru. Scifi žánr mi poslednídobou trošku chybí v 80 a 90. letech ho tu bylo daleko více!! není to škoda???Každopádně Demolition Mann je rychlá jízda blízké budoucnosti říznutá jak skvělou akcí tak skvělým vtipem:) PS:Nevíte někdo jak se používají ty 3 mušle???:D ()

#47

Demolition man je prostě klasika, není to jen tak obyčejný sci-fi akčňák...je to vlastně naprosto úžasná satira na USA vyhrocená do krajnosti, spousta drobných vtípků a nezapomenutelných hlášek dělá z tohoto Stallonova filmu kult. TAK A TÍM KONČÍM S MUŠLEMA!!! ()

zabro

Snad prvni film, kde divak fandi hlavnimu zaporakovy.Ne ze by stallone nebyl hoooodne cool ale snipes ho predci.Navic si myslim ze tento film si hral trosku na proroky kdyz ze schwarzenegra udelali prezidenta, ktery je zatim "jen" guverner. Ale co neni to muze byt :-D ()

Elin

Klasickej akční film, který Vám dá přesně to, pro co jste si přišli. Spousta výbuchů, zlomenejch končetin a prostřelených čel. Po Bladech snad jediný film, kde mi Wesley Snipes nevadí a role mu padne jako ulitá. ()

bangee

Pro mě jedna z nejlepších akčních komedií. Prakticky celý film jsem se bavil. Stallonovi Spartan sedí, Snipes jako šílenej záporák taky. Navíc je příběh zasazen do blízské nekonfliktní budoucnousti. Co na to říct, snad jen Buďte dobří! ()

agassi68

Nemám rád keď "ostrí" chlapci typu Stallone, Schwarzenegger hrajú v komédiách. Jednoducho im to nepasuje. Keďže bolo aj dosť akcie, dalo sa to pozrieť. ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)