Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

chicab8

Tvrdácké hlášky, parádní střílečky, cybersex, tajemné záchodové mušličky, mražení trestanci, moderní svět hroutící se pod neobratnými tlapami dob dávno minulých :) Každým coulem skvělá akční komedie. ()

haffen

Nemôžem si pomôcť, ale tento film ma dobre pobavil (v dobrom). Film je plný dobrých hlášok, ktoré nie sú trápne a snímok právom nesie prívlastok akčná komédia. "Usměj se, budeš v televizi..." :D ()

RajCZitko

Když jsem to dnes viděl (7.11.2010), zasáhla mě docela nostalgie a film jsem si užíval úplně naplno. Společně s tvrďáckými řečmi a stále nejasným používáním mušlí me celá myšlenka a představa budoucnosti v té době opravdu pobavila. Je to prostě stallonovská klasika ()

Axiris

Dr. Cocteau: Buď dobrý, Johne Spartane. John Spartan: Buď v prdeli! Mé guilty pleasure. Film, do kterého jsem se zamiloval jako malý fracek. Jeden z mála, kde se dabing vyrovná originálu. Hlášky, které si celé ty roky pamatuji na zpamět (mozná to bude tím, že se na něj dívam stále dokola). Jeden z mých TOP10. ()

vetsinezobri

Film sršící skvělými nápady a dokonce z něj i několik hlášek zlidovělo, což mluví samo za sebe. Výkony herců jsou taky boží, od Slye až po Bratta... Kolikrát já si lámal hlavu, jak se používají tři mušličky :) ()

departed

Snipes, spousta hlášek, tři mušle a vtipně podané vykreslení budoucnosti. Kult, který jsem dříve (cca 7-8 let zpátky) bral jako vážný, ba dokonce i lehce strašidelný film, a přitom je to komedie jak vyšitá. Rozhodně nejlepší Wesleyho role a Stalloneho kinematograficky silný rok. ()

Lilien

skvelá akčná komédia, zaujímavá vízia nie až tak vzdialenej budúcnosti. Kopec dobrých nápadov ,vtipných hlášok i kopec dobrých akčných scén. Stallone je ako drsňiak perfektný no úplne ho zatieňuje Snipes a jeho bláznivý, úchylný brutálny Fénix. Demolátor je aj po rokoch dobrý, zábavný a pozorovateľný. ()

dewil21

Na tuhle klasiku jsem dostala chuť po shlédnutí Expendabels, kde Willis odpovídá Stallonovi "Co má sakra za problém? / Chce být prezident." Připomnělo mi to kultovní: Prošla jsem nějaké záznamy ze Schwarzeneggerovy knihovny. - Počkej! "Schwarzeneggerovy knihovny?" - Ano, Knihovny prezidenta Schwarzeneggera. - Nebyl to náhodou herec? On se stal prezidentem? - I když nebyl rodilý Američan, jeho popularita vedla k přidání 61. dodatku ústavy." Co dodat, prostě super 80. film ()

Kinpr

Neskutečně zdařilé sci-fi plné vtipu, akce a hlášek, na které se nedá zapomenout. Výborná hudba, výborné efekty a výborné obsazení. A Wesley Snipes exceluje. Prostě jedna veliká paráda. ()

kyLuke

Sám jsem překvapen , ale tahle akční jízda je výborně natočená , zahraná a akce je tak svižná , že nemohu hodnotit méně . Stallone je tady ještě dobrý , k tomu výborný Wesley Snipes v roli zloducha . Výborný akční film se vším co k tomu patří . ()

TommyDiamond

Na tento film se vždy rád podívám. Futuristický náhled filmařů na mírumilovnou společnost v roce 2032 je více než dobrý. Sylvester Stallone jako polda z minulosti a Wesley Snipes jako zločinec z minulosti svým příchodem do budoucnosti dosĺova nastartují revoluci.... ()

The7Miki

Stallone ve své klasické roli zachránce světa, co si nebere servítky. K tomu děsivá vize budoucnosti. Co si víc přát. Šílený Snipes jako záporák je super a očekávaná závěrečná bitka je originální a celkově se na akci hezky dívá. ()

topi80

Taky jste se kdysi smáli těm pitomostem, co si tvůrci této céčkové srandičky vymysleli? Taky jste si říkali, že když už, tak měli dát aspoň vzdálenější rok než 2032? Taky jste si mysleli, že ten film je absurdní volovina a kam to ten Stallone klesl? Málokoho z nás asi tehdy napadlo, že se o více než 20 let později ukáže, že ten film je naprosto geniální ve svém vizionářství a Orwella s Wernem i Čapkem si dá doslova k večeři. A ten rok 2032? Nakonec se mnohým zemím Švédsko, Norsko, Německo, Británie) povedlo vybudovat onen fašistický systém ještě mnohem rychleji a další evropské země je v těsném sledu následují. Jen to není taková legrace a dnes při sledování tohoto filmu mnohým lidem onen původní úsměv pěkně ztuhne. Není žádný div, že hodnocení tohoto filmu stoupá v časové ose stále vzhůru. Tvůrci chtěli natočit absurdní komedii, ale natočili takřka generační veledílo. ()

Stanix

Kultovní akční snímek s poctivými pokročilími filmovými triky s 90 let, ale obsahem a formou se jedná o klasický akčňák z 80 let. Kdo tohle neviděl v době vzniku, pravděpodobně mu to už dnes moc neřekne. Je zajímavé, že společnost spořádaných občanů San Angeles je v podstatě karikaturní obraz skutečně tvořených obyvatel Evropy dneška dle vize pošahaných multikulturních iracionálních pomatených představitelů Eurofašistické Unie. ()

ANTYCHRYST

Klasika.. Pro me jeden z Nejlepších filmů starých poctivých akcnaku ze Slayem :) tentokráte má plnohodnotneho protivníka Snipese.. :) :) on chce toaletní papír... :) ještě že jsme se tohoto nedočkali.. máte pokutu ..kredity za porušení slovního morálního statusu..:) bych dostával lístky nonstop.. :) 100% další z řady nadčasových filmů..myslím divočinu..mamboo..šuky šuky..😂😂🤘 ()

TaNya_

Šílenost Wesleymu sluší a Sly se svou postavou drsňáka nevymyká svým normálním výkonům. Spíš než akcičku si tady zapamatuju skvělý hlášky, a že jich nebylo málo. Ráda si to zopakuju, není nad krásný mnohokrát se opakující spojení ''fucking shit''. ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)