Fér hra

• USA Fair Play (viac)

Kvůli nečekanému povýšení v nemilosrdném hedgeovém fondu se jim vztah začne rozpadat pod rukama. A v ohrožení nejsou jenom nedávné zásnuby. (Netflix)

JenYu

Kombinace autentických hereckých výkonů (především Phoebe), skvělé gradace, odosobněného New Yorku na pozadí a brutálního pracovního prostředí mi přinesla neočekávaně dobrý filmový zážitek. ()

hony23

Luke a Emily, zamilovaný páreček burzovních makléřů, tají svůj vztah v práci a přitom plánují zásnuby. Idilku výrazně naruší povýšení Emily na místo, na které si myslel Luke. Charaktery obou se začnou bortit a oba novou situaci nedokáží ustát. Pro lepší hodnocení bych si představoval vyhrocenější závěr, ideálně aby se oba navzájem pozabíjeli, protože mi oba po většinu filmu lezli krkem. ()

Heywood

Poučení: Nedělejte spolu v práci (pokud ovšem nevylupujete spolu banky). V životě jsou peníze až na prvním místě a císařství konzumu tom platí na 1000%. Výborně zahrané, ale předvídatelné od půlky filmu a jen jsme čekal, jak špatně to dopadne. Špatně bylo pak úplně všechno včetně vnuceného večírku pořádaného debilní rodinkou. I blbec by poznal, že "oslavenci" večírek nechtějí. Ona byla nehezká a nepřitažlivá (tedy pro mě), on byl sráč až to bolelo a navíc ve své práci mizerný. Takže se díváte 113 minut na lidi, co jsou vám v lepším případě fuk, v tom druhém už vás nasírají. Žádné překvapení, žádný překvapující zlom jen tupé odpočítávání minut. To se ta umělecká kvalita fakt špatně hledá. Takže já za  35%. ()

Frank2

Alespoň, že zde mají rozum a je to zařazeno v kategorii Drama. Protože někde se o tom psalo jako o "Erotickém thrilleru" a to to opravdu není, i když z pohledu dnešní puritánské doby, kdy je na vše třeba koordinátor intimity....Jinak film nic moc. A konec mě vyloženě zklamal, nechci spoilerovat ale takhle si rovnost pohlaví opravdu nepředstavuju. ()

darkchipmunk

Slušnej psycho thriller, kterej vás sešňěruje úzkostí a nedovolí vydechnout až do konce. Člověk neví, jestli větší knedlík v krku způsobuje ten krysí závod na Wall Street, nebo zprvu běžnej moderní vztah, pod pracovním náporem čím dál víc deformující vysněného prince v psychotika. Možná že on tu byl ten drsnější a ona jemná a rozumná, ale testosteron tohle z chlapů přece dělá nebo ne, když jim o něco jde. Nic co by člověk nepoznal v praxi. ()

Polux

6/10 | Vysoce konkurenční firemní prostředí, krát zapovězené milostné pletky kolegů, krát charakterové slabosti a vady na obou stranách, děleno nenápaditý scénář a nevýrazná režie, rovná se pokus o korporátní psycho thriller o moci a bezmoci, který skončil někde na půli cesty. | Kombinace toxické vztahovky a burzovního dramatu o těžkém životě yuppies na papíře nabízela spousty příležitostí, jak rozehrát pořádně mrazivé/žhavé divadlo, ale přenést to do samotného filmu se už tak úplně nepodařilo. Na žádné peprnější scény ve filmu, trochu nepochopitelně, nedojde (první chyba). Všechny vděčné dějové prvky, které by se do podobné žánrovky hodily (intriky, vydírání, interní vyšetřování nebo ještě lépe soud, pokus o (sebe)vraždu, atd.), aby dodaly ději atmosféru, napětí a na konci patřičný klimax (v obou smyslech slova:-)), se filmu vyhnou velkým obloukem (druhá chyba). V okamžiku, kdy se konečně něco opravdu vyhroceného stane (potyčka na wc), film nedlouho poté končí polovičatým finále, které vyšumí do ztracena, namísto toho, aby náležitě vygradoval (třetí chyba). | Film zachraňuje pár povedených scén (klečení na kolenou, pauza na kafe) a slušný casting. Ehrenreich s Dynevor jsou fajn a Marsan je rovnou skvělý. Jako celovečerní (autorský) debut to není špatné, ale ve všech ohledech šlo zajít mnohem dál. | PeZet ()

Boanka

Mohol to byť vážny psychologický thriller, no je to iba občas nepríjemný pohľad do chorého vzťahu dvoch nezaujímavých ľudí. ()

Sjoduk

Za mňa podpriemerný film. Atmosféra finančného trhu bola nemastná, neslaná. A odkedy dostala povýšenie Emily namiesto snúbenca Luka, tak pokračujúci dej bol až príliš predvídateľný. Námet zaujímavý, prevedenie nevyšlo. Z pohľadu scenára som si celý čas hovoril, že to musela napísať žena a v titulkoch som zistil, že som sa nemýlil (nič proti nim, ale toto bol priveľmi do očí bijúci feministický pohľad na to, ako si dobre vyzerajúca žena vybuduje veľkú kariéru v mužskom svete a potom sa to začne kaziť), proste tie hádky medzi ústredným párom boli absurdné a aj mužská postava sa miestami chovala ako nejaká hysterka. ()